Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

elenita
18. okt 2007

leto, ja tu sooom 🙂

elenita
18. okt 2007

Tebe sa nechce dodavat mi nadeje? 😅

libeth
18. okt 2007

leto - endometrioza su cysty ale nie folikularne ako byvaju, ked nepraskne folikul pri ovu, ale su to cysty naplnene krvou, je to vlastne sliznica - endometrium, ktora odchadza pri menzese, lenze nejaka neodide a cez vajcovody sa dostane do dutiny, a potom sa pekne uchyti na vajecniku, vajcovode, maternici, crevach, kazdym menzesom rastie.. a potom vytvara zrasty s organmi. Ja som mala nimi vyplnenu celu panvu... Niekedy sa prejavuje bolestou, niekedy ako u mna, boli bolesti az posledne mesiace take silne, ze plat ibalginu denne nezabral, nevolnosti.. nieco ako pri PCO (polycisticke ovaria-vajecniky). Len endomet. cysta nemoze prasknut, lebo ona je tuha, odstranuje sa len laparkou, mne zostala pekna jazva 13cm, ako vravel moj doki, spravil mi nudaplazovy strih 😀 Lieci sa hormonmi, pol roka sa nemenzesuje, aby sa nemali cim zivit, ale je to pliaga ktora sa vracia, pretoze nejake tie loziska tam su stale, preto to treba kontrolovat. Mne sa to uz 2 x vratilo, ale bola podchytena vcas, a pomohol mi zazrak, ked uz mi rozila dalsia op. cysta sa mi nejako zazrakom zmenila a zmensila o polovicu. 😵
Staci ti na objasnenie 😎

leto79
18. okt 2007

waw libetka, tak to je fakt hnusna pliaga ta endometrioza, je dobre, ze si sa jej zbavila a nech sa ti uz nikdy nevrati hnusoba jedna...
myslim, ze dobre na endometriozu je tehotenstvo, vsak? dokrtori doporucaju otehotniet, aj ked je to preto velmi tazke...

elenitka, ake nadeje, ved ty si predsa jasna tehula, 7 dni bez mrchy...
no este mozes mat predlzeny cyklus - napr. anovulacny (tak to bolo v mojom pripade, mrcha mi meskala 2 tyzdne),ale s tym ta vobec nechem znepokojovat, lebo teba sa to netyka a aj tie boelsti v podbrusku naznacuju mimi 😉

leto79
18. okt 2007

odchadzam na ordinaciu 🙂 🙂 🙂 🙂

tak sa mi majte

a libinka, hlavu hore, raz sa predsa dockame...

elenitka, som na teba velmi zvedava

pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa

elenita
18. okt 2007

ok leto, si fantasticka v role utesovatelky, dakujem 😀 😵

elenita
18. okt 2007

ordinacia? Idem aj jaa....... 😅
inak a ja mam uz asi tyzden, aj dva sialenu chut na kysle uhorky, kapustnicu a tak.... 😅 😀

elenita
18. okt 2007

aaach jaj, libi, nezavidim.......... 😔
drzkaj sa, na Vianoce uz vsetky budeme tehulky...nech mame davat ake darceky...som sa rozhodla 🙂

lessie
19. okt 2007

kukuk kočky 🙂
krásne ránečko vám prajem.
Som si čítala čo ste večer popísali a som z toho dosť smutná ☹.
Trápi ma babuľky čo všetko prežívate.
Bože, prečo práve my máme takú dlhú cestu k tomu vytúženému bábinku.
Ale verím, že na konci tunela je svetlo a raz každá budeme šťastnou maminkou.
Libi-mrzí ma, že to nevyšlo.
Katy-držkajte sa.
elenitka-ako pokračuješ? Hmm, kapustnička, kyslé uhorky. Ty budeš tehuľa.

lauritka
19. okt 2007

ahoj lesiee.....
katy aj kontrolny spg bol zly ?? 😢 skuste este nejake vitaminky. aspon zatial, je do mojo pcham stale 🙂 az do odberu to bude jest ! 😅
elenita skoda, ze si nemerela BT. tak by si uz vedela na com si ;) ci len meska alebo ci je tam nadej ... :P

leto79
19. okt 2007

ahojte babky 🙂

lauritka ako? mrcha sa uz spustila?

elenitka, kde si? som zvedava ...

mna uz pravy vajecnik neboli vobec, prestalo to vecer, pre zmenu teraz citim ten ľavy, ale len trosku 😅

elenita
19. okt 2007

caute babulky! Tak poslusne hlasim, ze mrcha este stale nedorazila! 😀
A vyhadzana som uz 2 tyzdne, ako som ani v puberte nebola 😠

lauritka
19. okt 2007

🙂 leto nechce sa spusti ani bohivi :P teplota este viac klesla.. ten gynex zabera..uz druhy mesiac sa takto drzi sliznica :P

leto79
19. okt 2007

elenitka, tak ty si isto tehu, utekaj spravit test, som presvedcena na 100% ze tam budu // 😵

lauri, tak to je zahada, a to mylsis, ze sposobil gynex?

lessie
19. okt 2007

lauri-aj ja teraz pijem gynex a tiež si ho pochvalujem. Ja mám vždy PMS od 20DC a teraz pohodička.
elenitka-super, ona už nepríde.

lauritka
19. okt 2007

leto urcite gynex..uz ho beriem druhy mesiac a aj druhy cyklus mam dlhu lutealnu fazu. tazke asi posobi priaznivo na sliznicu ;) to je len dobre, nech je pripravena na miminka nabuduce 😅

leto79
19. okt 2007

aha 🙂

a co to je za zazrak ten gynex? to sa da kupit v lekarni? a kolko stoji?

elenita
19. okt 2007

leto, nebudem testikovat....lebo som zistila, ze na mna testy asi neucinkuju 😀 😅 (ked nam v utorok vysla len /☹ )
Uz vydrzime do utorka k dokimu........

lauritka
19. okt 2007

leto www.energy.sk ...klikni na produkty a najdi si tam gynex ;) je to bylinny pripravok, mozu ho pit aj muzi 😀 myslim, ze je to podobne ako femigrad, co piju v clostylkach 🙂

peja
19. okt 2007

dobre rano babulky 😉
koooooonecne piatok 😵

lessinka, ako sa ma jess?? dufam, ze sa maju s miminkom dobre 😅

lessie
19. okt 2007

pejuška-dnes poobede sa jej chcem ozvať, dám vám potom vedieť a budem ju aj pozdravovať.

elenita
19. okt 2007

ahoj babulky, tak ja odchadzam pracovat 😝

a2303
19. okt 2007

Dobré ránko 🙂

Katy je mi to veľmi, veľmi ľúto...
Držím Vám palce z celej sily!!!!

a2303
19. okt 2007

Mne má prísť mrcha v Nedeľu... Ale brucho aj prsia ma bolia, takže príde...
Akurát mi pokazí deň, lebo v Nedeľu ideme (moja mamina, brat, moj Drahý a ja) do Čiech na hrob mojej babky a pozrieť moju prababku, ktorá ešte žije 🙂
Veľmi sa teším, len to ma trápi, že moja mamina je potom veľmi smutná... Ideme na hrob jej mamy, ktorá zomrela ako 49 ročná... čiže mojej babky... Je mi to veľmi ľúto, už mi nežije ani jedna babka...
Chudera prababka chodí na hrob každý deň svojej dcéry, musí to byť hrozný pocit, pochovať svoje dieťa... ☹

peja
19. okt 2007

haloooo, kam ste sa vsetky podeli?
hadam len nepracujete??!! 😀
ved uz je piatok, uz sa treba chystat na vikend!!! 😉

my budeme len oddychovat, pojdeme na vystavu nabytku a potom ku kamosom oslavit narodky, bude pecena kacka, mnam 😝 😵 A este maju 3-rocnu Emmku, tak mame o zabavu postarane 😀

elenita
19. okt 2007

anit, ale co tak smutno 😅
ja uz od 12tich nemam ani jedneho stareho rodica......ale nikdy som nezazila ten pocit, ze by som mala babku, dedka, tak mi to ani nechyba...... 😔
Jedina babicka, ktoru som poznala, od mojho narodenia len lezala na posteli.

a2303
19. okt 2007

Elenita,
To je vtom, že ja som bola na svojich babkách závislá 😵
Lebo somnou mohla byť moja mama doma len 3 mesiace, potom musela isť robiť. Tak som bola s babkou a cez víkendy aj s druhou 🙂
A teraz mi hrozne chýbajú... Hlavne k dňu vše svätých to je horšie...
Ale viem, že to už nezmením. Ale spomienky sú krásne!!! 😵

A k tomu som pred menzesom a som rozcitlivená 😀 😀 😀

a2303
19. okt 2007

Babiky, bežím na obed, čo keď mi bude lepšie...
Dnes mám fakt super deň... ☹
Hrozne ma bolí brucho, ako na mrchu.. Dala som si vitamín (kyselinu listovú - beriem ju preventívne) a je mi z neho hrozne zle, na vracanie... ☹
Toto nie je moj týždeň... ☹

Dobru chuť aj Vám!!! 🙂

leguanik
19. okt 2007

CAFTE BAMBULITY
tak tie co niesu tehu, je mi to luto, pridajte sa ku mne teda ☹
a tým ktorým mešká mrcha, drzim palce aj prsty aj nechty aj vsetko aby boli tehulky...a mali krasny predvianocny darcek....

ja dufam, ze do vianoc budeme tehule, fakt by to bolo krasne rozdavanie darcekov, kazdemu by som zabalila male boticky do darceka nech si domyslia 😀 ...i ked asi by to bolo skoro....aby sa to neprerieklo....kua a to som ratala ze v lete by som mala mimi, fňuk....
ale uz skoncila mrcha, nebudem sa snazit kazdy druhy den ako minuly mesiac ked z toho aj tak nic nebolo, necham to asi na nahodu...ved mimiho dušička sama najlepšie vie kedy príst nie? 😅

a Anit nebud smutna, viem ako ti je koli babickam...spomienky ostavaju a to je to pekne...netreba lutovat ze to skoncilo, ale treba sa tesit z toho ze sa to stalo :o))))) urcite ich este stretnes, len o dost neskor...to si este pockas

sandrika
19. okt 2007

Ahój včera sme boli na sone aj podľa sona začíname 13 týždeň, máme 48mm, srdiečklo bije, malý bol riadne aktívny kopcoval, hýbal sa 😀 mám aj fotku v albume