Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
24. okt 2007

Ahoj Andrejka 🙂

Ty si zlatá!!! 😉
Ako sa máš Moja???

andrea52
autor
24. okt 2007

celkom sa da, len to ide pomaly ale mam to za par a valim domov 😀
vlastne uz 😀

elenita
24. okt 2007

peji, tento lekar je AKOZE znamy........no ale co uz 😖 uz Vam to nebudem otravovat ovzdusie ☹

a2303
24. okt 2007

Ako Ti je dobre 😉

Ja tu ešte pobudnem.

Tak Ti prajem veľmi pekný večer!!! Ahoj Moja 🙂

elenita
24. okt 2007

andrejka robil mi sono zvnutra...............

rybca
24. okt 2007

Ahojte dievcata, co mate nove?

a2303
24. okt 2007

Elenitak, nedaj sa znechutiť 😉
Testíky klamať nemožu 🙂
Si tehulka ako vyšitá!!!
Uži so to a hlavne kľud!!! 🙂

elenita
24. okt 2007

anit no som totalne znechutena, nemozem si pomoct......uz mi hrabe, ale idem rano robit este jeden testik........ 😔 😅
Ok, ale idem uz......papa, zajtra som tu ako na koni 😀

a2303
24. okt 2007

Ahojte, aj ja idem robiť a potom bežím domov.
Lieky som dostala. Antibiotiká aj z vrchu aj zo spodu 😒 som z toho šťastná...
Ale aj dr povedal, že keď plánujeme mimi, tak sa treba z tejto veci preliečiť. Tak idem do toho 😎

Majte sa krásne a pekný večer!!! Ahojte

elenita
24. okt 2007

No tak som si teraz vecer robila treti testik, inej znacky, a aj ten je pozitivny......... 🙂

andrea52
autor
25. okt 2007

elenita, ty si pripad jak vysity ako ja. Hovorim ze si tehu len si bola skoro!tak laskavo nevymyslaj a zacni sa spravat ako tehula, mimcu nepomaha znechutena nalada, musis byt vesela a o 2 tyzdne uvidis drobca uz mozno aj s bijucim srdieckom 😉 😉
inak dobre ranko vsetkym 😀 😉
neviete kde je lessie?

peja
25. okt 2007

dobre ranko 😉
musim bezat na anglinu 😠

a2303
25. okt 2007

Dobré ránko 🙂

Elenitka, Andrejka má pravdu 🙂
Musíš sa správať ako tehuľka 😵 😵 😵

Ako sa máte?

Včera sme boli na návšteve u našich známych (sú tak starý ako my) a majú 2 ročného malého 🙂 Je krásny!!! A veľmi zlatý!!!
Aj ja ceeeeeeeem....

a2303
25. okt 2007

Idem trošku robiť..
Neskor prídem 🙂

lessie
25. okt 2007

Ahojte mojenká 🙂
ste zlaté, že som vám už chýbala.
Ale lessie zas depkuje.
Teraz vám napíšem ako zas tá moja mršina so mnou zahráva. Takže čítajte.
Mrcha mala prísť najneskôr v pondelok, to už bol termín, že ak nie v pondelok, tak to bude vyzerať nádejne. V pondelok neprišla. Tak som sa začala tešiť, že možno to aj vyšlo. V utorok ráno hneď ako som sa zobudila som zmerala teplotku a bola 37,0. Tak som bola celá natešená. Brucho ma inak pobolievalo ako na mršinu sem tam. Ani v utorok neprišla. Tak v stredu ráno sa zobudím, zase hneď zmeriam a bola zase 37,0. Hovorím si, že ono to asi ozaj tentokrát vyšlo. Hneď po robote utekám do lekárne a kupujem test, že vo štvrtok ráno zmeriam. Ešte som si povedala, že predtým ako otestujem, tak zmeriam. Tak som zmerala a teplota len 36,7, skoro ma drblo. Pekne krásne som test odložila naspäť do šuplíčka a že počkám čo sa bude diať.
Bola som teraz na WC-ku a na splipke dve malé hnedé škvrnky, takže asi sa mršina rozbieha.
Ale poviem vám, bol to krásny pocit myslieť si, že som aspoň tie 3 dni tehuľka. Krásny ale krátky. Takže koniec nádejám a ide sa ďalej.
Snáď to niekedy pocítim na dlhší čas a bude to už naozaj.

andrea52
autor
25. okt 2007

vies co moja zlata, zdepkovana lessie?

taen pokles este vobec nic neznamena, hlavne ak mrcha chodila vzdy nacas, tak laskavo este nedepkuj, a zajtra odmeraj teplotu a ak neklesne tak testuuuj!!!
ale inak bud v pohode, si pripravena uz na tu svinsku mrchu, tak ta to moze len a len prekvapit, takze moja nestracaj nadej 😉
No my s pejou sme sa rpzhodli ze tento mesiac otehulkujeme na 100% tak sa pridaj k nam a uvidis ze ak to nevyslo tento krat, tak buduci mesiac je nas 😉 😉
nevies co je s jess?

leto79
25. okt 2007

lessinka, kym nie je mrcha, nic nie je stratene...

uz by bolo na case prelomit lady.... 🙂

zuzanka.j
25. okt 2007

ahojte. ma zmysel testovat na 23 dc, z tym ze ovu bola 14 dc. moye to uz test z citlivostou 20mmol ukazat?

peja
25. okt 2007

no ahojte kvetinky, ja tu dnes lietam jak handra, riaditel uraduje 😝 😠

lessinka, aj so mnou sa ta mrcha hnusna takto zahravala - pred mesiacom, Adka by ti vedela rozpravat, prezivali sme to spolu 😀

lessie
25. okt 2007

Vy ste moje zlatíčka, ďakujem vám moc. 🙂
Dohodnuté andy. Tak ak nie teraz, tak budúci mesiac sa všetky pekne krásne presúvame z tejto témy a meníme pasy na tt 😉.

peja
25. okt 2007

zuzka, podla mna nema vyznam, este je skoro... 😉

libeth
25. okt 2007

dobre ranko krasky 😵

elenitka - super 😵 😵 😵 my sme ti to tu vraveli 😉
lessie - zajtra rano stupne. Ver. Ale mas pravdu, ze je to super pocit, ste ma tu tak prehovarali pred mrchou, ze som tomu aj uverila 😀 a chcela by som to zazit na tych 9 mesiacov. Drzim ti palceky 😵

leto79
25. okt 2007

zuzanka, este netestuj, pockaj, aby si nebola zbytocne sklamana, ak nepride mrcha testuj okolo 30 DC 😉

zuzanka.j
25. okt 2007

ked mna to tak strasne pokusa. som dnes 28 dc ale podla ovu som v 23 dc. som nervozna, lebo som konecne mala ovu. pozrite grafik.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

zuzanka.j
25. okt 2007

a na teste pisu ze s moze pouzit 5 dni po styku

a2303
25. okt 2007

Ahoj Lessie, ak mrcha nepríde, tak zajtra testuj.
Tie škvrnky ešte fakt nič neznamenajú... Hlavne, že mrcha ešte neprišla!!! 😉

peja
25. okt 2007

boooze baby, neblaznite s tym testovanim, setrite si korunky na ine veci !!!
vsetky testy po 1. nie su spolahlive, takze ukazu jednu / aj ked by mali byt // a po 2. tie blbosti ohladom testovania 5 dni po styku su totalna kravina a reklamny tah... Ved same vidite, ze niektorym babulam sa ukazu // az najskor tyzden po meskajucej MS.

zuzka, nechcem ta sklamat, ale chyba mi v tom grafiku implantacny pokles.... ak chces testuj, ale podla mna tam bude / ...

peja
25. okt 2007

okrem toho, k uhniezdovaniu vajicka dochadza medzi 5-10 DPO a az vtedy sa zacina produkovat hcg, takze 5 dni po styku to testi dost tazko zachyti ...

zuzanka.j
25. okt 2007

peja - no dobre, presvedcila si ma. a co je to ten inplantacny proces? to sa znizi teplota?

peja
25. okt 2007

ano zuzi, niekedy v tom obdobi, ked by sa malo vajicko uhniezdovat, sa mierne znizi teplota a potom zase stupne...

babulky, hlavne myslite pozitivne a radsej sa nechajte prijemne prekvapit, ako by ste mali od nejakeho 23 DC depkovat 😉