Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lienka2
29. okt 2007

leto, aj ja som mala vcera ruzovkasty hlien a bolesti brucha a myslela som, ze mrcha ide a doteraz nedosla 😕

leto79
29. okt 2007

freya, mrchu mozes mat aj ked si tehu, to znamena, ze BT je hore 😉
a nemas tu mrchu taku inu? slabsiu?

lienka, ja toto uz veeeelmi dobre poznam, rano mrchujem a potvrdi mi to aj BT, teda ak vobec budem merat, sak na co

lienka2
29. okt 2007

leto, ved aj ja to uz poznam, preto cakam poctivo na ten piatok, kedy by mala dorazit podla predoslych skusenosti, ak dovtedy neprasknem lebo mam brucho ako v 4. mesiaci 😠 no ale na druhej strane aspon vies na com si ☹

leto79
29. okt 2007

lienocka, ano, ved koniec koncov som to aj cakala... takze nie som ani prekvapena, vedela som ze mrcha pride, ona vzdy pride... sem-tam nas trosku ponatahuje, aby na svitla nadej a potom nas podupe v clej svojej krase...

nie je to u mna prvy ani posledny raz, ja som uz na to zvyknuta...

a ako sa poznam, teraz budem celu noc na zachod

freyadee
29. okt 2007

leti no vcera som mala dost vela teda... dnes uz ani tak nie... len tak normalne... ale BT sa mi nezda... kuknes mi ho prosim co si o tom myslis? ci sa mam na to vykaslat ze je vsetko ok... aleb... to mozno vyzera nadejne..
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... a http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us... diky moc dopredu....

lienka2
29. okt 2007

leto, to poznam velmi dobre.. uz som dosla do stadia ked ani neverim, ze by som mohla byt tehotna.. takze uz ani nerevem pri kazdej ms ktora dorazi.. ale napriek tomu stale dufam, ze raz nam to vyjde 😉

leto79
29. okt 2007

freyi, no teda fakt neviem, ale ak mas BT vysoku pocas mrchy, mozes mat pocas nej ovu napriklad... nektore zeny otehotneli prave cez mrchu, osobne take poznam, zistili ze maju BT cez mrchu vysoku a ono to vyslo, kamoska sa tesi z 2 krasnych chlapcov a oboch pocali pocas mrchy .... tak ak vam to nerobi problem, skuste to pocas mrchy, v sprche napriklad 😉

lienka, ja uz dokonca prestavan verit, po 11 mesiacoch sa ani necuduj ...

freyadee
29. okt 2007

ale vyzera to potom ze mam mrchu 2x za cyklus co sa mi zda cudne... diky za radu 😉 pekny vecer... idem sa zohriat pri mojho "macka" papiky...

lienka2
29. okt 2007

leto, my uz 15 mesiacov a v tych tazkych chvilach si poplacem a hlavne ked ma kamosky bombarduju spravami o tehotenstve a porode.. zasobuju fotkami svojich deti.. no stale si poviem, ze akokolvek.. nejako sa to musi podarit 😉 som zmierena s tym, ze bez pomoci to nepojde 😒

zuzanka.j
29. okt 2007

ahojte babulky. tak ja som to opat nevydrzala a yase som testla. a vysledok - test biely ako lalia okrem jednej palice 😠
mrchu mam dostat zajtra... a pred chvilkou som si nasla na nohavickach trosicku bledunko hnedeho vytoku, takze sa uz pomaly ale isto rozbieha. no co... ale som stastna aj z toho, ze viem, ze som mala ovu 😉 nabuduce to vyde.

andrea52
autor
30. okt 2007

dobre rano krasavice 😵

vidim ze ste to vcera vecer rozdebatili 😝 no kto to ma citat 😲 😀
cica tu zirafu dostanes odo mna, inak ja mam taku v izbe vola sa Klotilda, a sluzi ako dobry odkladac na bizu 😀

leto79
30. okt 2007

caute baby,

ja tak smutne: BT dnes 36,7, takze ani nekomentujem, netreba ...

peja
30. okt 2007

achojte...
bezim na anglinu 😠

leto ☹

andrea52
autor
30. okt 2007

leto nebud smutna, hore hlavku raz sa to podari 😉

andrea52
autor
30. okt 2007

a este cau cic 😉

leto79
30. okt 2007

andrejka, ani nie som, ved som to cakala predsa, nic nove u mna...
len mrcha ma este natahuje, svina jedna, lebo este stale nie je 😠

andrea52
autor
30. okt 2007

leto zase taka skepticka nemozes byt, a co mam hovorit ja?alebo ine baby, ktore cakaju ovela ovela dlhsie ako my?
neboj sa ono to raz pride 😉 a uz coskoro 😉

leto79
30. okt 2007

andrejka mas pravdu... tesme sa z toho ze sme zdrave, ze mame pekny harmonicky vztah, utulny domov a milujuceho partnera...
niekto nema ani to...

a my mame tak vela 🙂

peja
30. okt 2007

ja mam momentalne strasnu depku a vobec nie z mrchy, ktora pride coskoro, ale z prace ☹ 😠 😠 😠
uz aby bola sobota a tento hrozny tyzden za mnou 🤐

zrzuska
30. okt 2007

ahojte dievcata 😵

ako sa mate? uz davno som tu nebola kuknut (v tejto teme)

peja neboj, vsak vo stvrtok je sviatok. a sprav to ako moj drahy, vezmi si dovolenku na piatok a mas volno 4dni 😉

zuzanka.j
30. okt 2007

ahojte. aj ja mam po poslednych nadejach, dnes mi klesla teplota na 36,2...

andrea52
autor
30. okt 2007

same zle spravvy 😠 ohladom mrchy samozrejme 😝

cica a ja uz od zajtra dovolenkujem 😀 😵

lauritka
30. okt 2007

🙂 kuk..len hlasim, ze foliky rastu..je ich tam zopar.tak hadam budu vajka kvalitne. picham dalej a v piatok mam dalsiu kontrolu 😅

peja
30. okt 2007

dievcence, len tak dalej, len ma pekne provokujte s dovolenkami 😠 😝 😀

ja si nemozem zobrat, aj keby som chcela .... v mojej pozicii je to absolutne nemozne.... a to som rada, ze nemusim ist do prace aj vo stvrtok....

ale dovolenku potrebujem ako sol 😝

lauri super 😵 😉

lauritka
30. okt 2007

ja si vezmem dovolenku na par dni ked pojdem na odber a vklad 😅 aspon polenosim trochu 😉

andrea52
autor
30. okt 2007

lauri tak to je parada, drzime palce 😵 😉
peji trosku oddychni 😉

zrzuska
30. okt 2007

baby drzim vam palce 😉
uz to musi vynst 🙂

peja
30. okt 2007

ja si oddychnem pri stahovani 😀

andrea52
autor
30. okt 2007

cicusa kedy je ten den D?
zrz dakujeme, dufam ze sa mate dobre 😵

peja
30. okt 2007

adi, trosku zacneme mozno uz vo stvrtok
a dokoncit to musime cez vikend, od soboty spinkame v novom 😵