Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

elenita
26. nov 2007

Super laurit, budeme si to prezivat pekne spolu.........a co Ty vies, mozno aj s dvojickami 😉

elenita
26. nov 2007

Vies aj, kolko bolo HCG tento raz?

lauritka
26. nov 2007

ano stuplo na 100, co je v norme od piatku. uz ma neobhednali na dalsiu krv, tak asi to je tak ako ma byt 🙂 uz rovno na prvy UZV .

elenita
26. nov 2007

Mamina 🙂 . Je to super pocit, ze? 🙂 Ja sa neviem dockat UZV, co mam 4.12., a Ty si este par dni po mne...no nevydrzala by som to 😀

lauritka
26. nov 2007

no este to tak ani necitim, ale to urcite pride, a hlavne ked to uvidim na uzv 😉

elenita
26. nov 2007

Mne tak obcas manzel povie alebo napise do sms, ja mu obcas napisem ako oslovenie do sms ocko, ale oslovit ho tak v reale zatial nedokazem 😅

lauritka
26. nov 2007

🙂 to je mileee..

lisula
26. nov 2007

Ahoj Lauri takže ti blahoželám k tým mrňouskom. papik a drž sa aby si neprechladla náhodou. len pekne v teplúčku.

lauritka
26. nov 2007

lusul dakujem ti pekne, no ja uz mam prechladnutie za sebou, teraz som si posledne tri dni vyptrpela 😅

a2303
26. nov 2007

Laurinka - Maminka GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM Z CELÉHO SRDCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a2303
26. nov 2007

A to nevedia, či sú dvaja drobci alebo jeden? 😵 😉 🙂 😉

elenita
26. nov 2007

laurit, este raz gratulujeme a asi sa na chvilku odmlcime... 🙂

lauritka
26. nov 2007

dalujem anit..este nemozu vediet, este je velmi skoro, to sa ukaze na prvom uzv. ale podla tych nizkych hodnot si nemyslim, zeby boli dvojicky, to byva vyssie hcg 🙂

leto79
27. nov 2007

lauritka, tak je to čierne na boelom, veľmi sa teším 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a pekne sa opatrujte, nestresuj, pripravuj sa na tie najkrajšie vianoce 😉

Jáj, to musí byť krásny pocit v 😀 😀 😀 😀 😀

No a konečne sú prelomené ľady, tak odovzdaj svoje inventárne číslo, alebo vieš čo, zahoď ho rovno do koša 😀 😀 😀 😀

lauritka
27. nov 2007

🙂 ahoj leto ... 😅 dakujem pekneee.este nech to dotiahneme do stastneho konca 🙂

peja
27. nov 2007

ahojte 😉
lauri, mame tu z teba vsetky obrovsku radost 😵 😵 😵

leto79
27. nov 2007

peji ahoj, co mas nove?

peja
27. nov 2007

ahojky, ja nic, cakam.... 😔 som 28 DC a dnes rano som po sto rokoch zmerala teplotku, tak 37,0... Ale to u mna nic neznamena a priznaky tiez ziadne...
a ty ako?

leto79
27. nov 2007

no peji, ja podobne, som 29. DC, mrcha ma natahuje svinucha, bolia ma ciciny a trosku aj podbrusko, ale najviac ma bolelo vcera, to som myslela, ze umrem, len na WCko som chodila, ze mrcha uz musi byt... A dnes dajak pomenej ma boli...

ale mrcha pride, lebo mam teplotny pokles...

http://www.fertilityfriend.com/home/1a8103

lauritka
27. nov 2007

leto takze poctivo merias ? 🙂 peja ja som uz zabudla. vy ste potom ako riesili ten spg? vam tiez nevysiel dobry, ze ? dalej ste uz nerobili vysetrenia?

leto79
27. nov 2007

lauri, ano, podstivo meriam...

peja
27. nov 2007

ale mas pekny grafik 😉 uvidime, co zajtra tvoja teplotka...
ja som vcera tiez mala totalne mrchovske pocity, tiez som stale chodila na WC, lebo zvycajne mi mrcha chodi na 27 DC, dnes je to v pohode, ale u mna to prebieha kadejako, takze ... 😝 😀 Dnes nepride urcite, to viem podla BT, mozno zajtra-pozajtra...

lessie
27. nov 2007

ahojte zlatíčka 🙂
peji, leto - tak ako sme si povedali, otvárate augustovky. Žiadne pochybnosti.
Písala som jess, len ešte mi neodpísala. Hneď ako dá vedieť sa ozvem.
Lauri-jasnačka, že som dala vedieť tú krásnu novinu.
Ja som dnes 6DC, takže tak.

peja
27. nov 2007

lessie, ty si zlaticko 😵
a zdravime jessinku, ze uz nam tu chyba 😉 Nevies, dokedy bude PN??

lauritka
27. nov 2007

dakujuem less. baby tak by som chcela, aby ste uz aj vy boli tehule. toto ma byt plodny rok, este stihate 🙂

lessie
27. nov 2007

peji-neviem dokedy, dúfam, že sa mi čím skôr ozve.

lessie
27. nov 2007

lauri-aj ja chcem aby sme už boli všetky tehule.
U nás to asi nepôjde po dobrom 😖
Tieto vianoce ja asi hladkať bruško zas nebudem. 😢

lauritka
27. nov 2007

lessie a prisli ti na chybu ?

peja
27. nov 2007

lessinka, este stale stihas !!! 😉
a ked nie, tak si to zariadime po Novom roku ako Lauri 😉 😵

lauritka
27. nov 2007

peji vrele odporucam 😀