Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lily
27. nov 2007

Anit, vcera mi nejako zblbol net, a uz som nestihala odpisat. Jasnacka, ze som na Vas nezabudla. Ved mi tu s Vami bolo super a musim sa priznat, obcas mi aj chybate ☹
Sportovat som uz aj pomaly zacala. Najprv som zacala s tehu cvicenim, ale potom som bola uz aj normal vo fitku. Cvicit mozem skotro vsetko, akurat sa obcas ulejem, aby som to neprehanala a samozrejme vynechavam cviky na brusko a tak. A Ty ako s tym kokom, ci co si to mala. Este stale beries antibiotika, ci uz si v poho?
Lauritka, Tebe gratulejem k uspesnemu tehulkovaniu. Drzim palceky 🙂

mapa73
27. nov 2007

na krv idem až budúci utorok 4.12.

lumah
27. nov 2007

booože, ja už zajtra 😕

mapa73
27. nov 2007

Veľmi držím palce, aby hodnoty HCG boli správne.

lumah
27. nov 2007

mapa dík, po dnešnom tehuteste z moča tam bola len jedna/. ☹

mapa73
27. nov 2007

To ešte nemusí nič znamenať. Moja suseda mala tri tehotesty z moča negatívne a teraz má krásnu Terezku. Štvrtý test bol pozitívny.

lumah
27. nov 2007

mapa a po kolkých dnoch?

mapa73
27. nov 2007

To už presne neviem, ale bolo to po klasickom otehotnení po vynechaní menštr.

a2303
27. nov 2007

Ahojte 🙂 Ahoj Lily 😵 😵 😵

Si zlatá, že si mi napísala 🙂
Ja zas dnes nestíham, mám toľko práce a problémov, že až ☹
Mám sa dobre (teraz už...) ďakujem 😉 Koko neviem, či sa držím ale tento týždeň vo Štvrtok idem na kontrolu, tak sa uvidí.
Ja sa teraz ulievam, lebo minulý týždeň ma tak seklo, že až... bolo to hrozné... 😢
Ale už je ok 🙂
Ako sa máš? A miminko? 🙂

lumah
27. nov 2007

mapa jaaaj tak to je iné.

mapa73
27. nov 2007

Chcela som Ti dodať trochu optimizmu, lebo až krvné testy a usg to buď potvrdia alebo vyvrátia. ja Ti budem zajtra veľmi držať palce.A koľký to je Tvoj pokus?

lauritka
27. nov 2007

"mapa spinenie na 7 den by som skor pripisovala uhniezdenie miminka ;) neverim, ze to bude mrcha . neboj sa. inac *IVF a ket rozoberame v teme IVF- nadej pre pokrocile snazilky, takze mozes dojst tam a sttresovat spolu s kockami. 😉 my tam stale udrzujeme paniku 😀

andrea52
autor
28. nov 2007

dobre raanno 😵

tak kde ste vsetky???
peji ako dnes? BT??

lauritka
28. nov 2007

kuk 😎

andrea52
autor
28. nov 2007

ahooj tak ako sa citis maminka??? 😵

lauritka
28. nov 2007

no mam take zmisena pocity, aj radost aj strach, kym bude prvy uzv..bojim sa ,aby tam uz nieco bolo a hlavne zive 🙂

andrea52
autor
28. nov 2007

lauri neboj vsetko bude v poriadku, nemozes sa strachovat, ani len podvedome, treba mysliet pozitivne a tesit sa na uzv ze uvidis drobceka 😵 😵

lauritka
28. nov 2007

no dufam, ze uz tam bude bit zrdiecko 🙂 to uz budem v 8. tyzdni 🙂

andrea52
autor
28. nov 2007

no vravim uz drobcek 😵 booze ako sa tesim s tebou 😵 😵
laurit a ty si dr povedala ze chces ist na ivf alebo ako to vsetko prebieha? myslim ze ja si to asi narhnem sama 😉 mam velmi zly pocit ze nieje nieco v poriadkui, krcok mam stale dole a je makky, v piatok sa chystam k dr

lauritka
28. nov 2007

ano ja som povedal mojmu gyndosovi v lete , ze chceme skusit IVF.tak som si dala porobit vysetrenia este pred navstevou centra a potom som uz isla tam. ale aj jemu som musela povedat, ze chcem rovno IVF a nie laparku, IUI atd...
to by nemalo vyznam. bud alebo. uz ked tam idem, nech na to idem poriadne 😅

a2303
28. nov 2007

Dobré ránko 🙂

Andrejka, ako to myslíš, že nie je niečo v poriadku?
Máš mať mrchu? Čo sa deje Moja?

andrea52
autor
28. nov 2007

lauri presne tak, ani ja nechcem ist na to vsetko, radsej zaplatim a nech to ide hned, aj ked myslim ze to tak lahko nepojde, 😝 ale uvidim ved ty si nam prikladom 😵
anit ahooj, no ako spominam, ten krcok a tak, vseobecne mam velmi zly pocit a neviem preco, mozno si to len nahovaram ale je to naozaj tak 😝
a ty sa mas ako?

lauritka
28. nov 2007

adri kazdopadne je dobre ist na vysetrenia aby si videla na com si . 😅 a potom uvidis, zariadis sa podla toho.

andrea52
autor
28. nov 2007

vysetrenia berem, ale nechcem prejst tou cestou, laparka a neviem co este vsetko 😝

a2303
28. nov 2007

Andrejka, tak radšej choď k dr.. Dúfam, že budeš mať všetko v poriadku.

Ďakujem, ja sa mám postarom 😉
Zajtra ráno idem k dr na siedmu, kvoly tomu streptokoku.. Idem na kontrolu, tak sa uvidím. Ináč nemám nič nové... Calibrum babyplan poctivo beriem 😵

lauritka
28. nov 2007

andy ale v provm rade treba poslat muza na spg. ta hladina sa aj meni, takze ked mal predtym dobre , dnes ich mat nemusi. oni to sice urobia este raz v centre, ale je dobre, ked ide aspon dvakrat.

elenita
28. nov 2007

Laurit, preco este nemas prehodeny pas? 😉

andrea52
autor
28. nov 2007

lauri ved prave, pockam ked bude doma aby tam isiel so mnou a jednoducho nech sa to riesi, uz mi to ide na nervy, tie otazky a to ani nehovorim ze v nedelu ideme na krstenie 😝
anit dufam ze ten streptotok si dal odchod 😉

lumah
28. nov 2007

mapa - prvý IVF, predtým 3IUI neúspešné.

elenita
28. nov 2007

lumah, Ty mas mat dnes kontrolu, nie? Ako ste dopadli? 😅