Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lucia121
29. nov 2007

tam netreba nic.musis sa objednat telefonicky na prvu konzultaciu. vzdy sa chodi v strede cyklu, lebo lekar ti urobi ultrazvuk a tak a muzovi SPG.ked mas uz nejake vysetrenia, zober so sebou pre istotu.

lucia121
29. nov 2007

moj gyndos o tom ani nevedel. ja som si myslela, ze "uvodny rozhovor"bude len taka debata o nicom, a, ze potom uvidime, co a ako.ja som vobec necakala, ze to pojde tak rychlo.

peja
29. nov 2007

dakujem 😉
bambulky, strasne ste ma povzbudili 😅 Uz sa citim ovela ovela lepsie 😵 kujeeeeeeeem 😀

lauritka
29. nov 2007

😀 no oni idu rovno na vec..jedno stastie luci 😉

lucia121
29. nov 2007

teraz mozno otehotnies aj prirodzene, lebo sa ti uvolni psychika. 🙂 prajem ti uspesny koniec.

peja
29. nov 2007

dakujem 😉 aj ja Vam prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie 😵

lauritka
29. nov 2007

oeji neboj uz coskor budes aj ty tehulka.

peja
29. nov 2007

lauri, verim, ze budem 😉 dobehnut Vas uz nedobehnem 😀 ale nejake tie bruchate casy si spolu uzijeme, som uz o tom presvedcena 😉

leguanik
29. nov 2007

ahojte škatuľky 😀

Lumah, gratulujem....si dalsia na rade co? som zvedava kto bude dalsi...aj ja cem uz byt 😢 ...ale sak to pride....i ked kolko krat rrozmyslam ci to neni este skoro 😅

Ja som na tom tak ze som 23DC a bolia ma prsia, aj jebá4ik sa mi spravil na brade, takze asi pride mrcha 😠 ...ci tie sa robia i ked je tehulka tehula?

Peji ja som mala den pred mrchou uz tiez krasnu 37BT, takze ja osobne na BT uz ani moc neverim, tak si ju nerobim.... tak 🙄

a2303
29. nov 2007

Ahojte Moje 🙂

Dnes nič nestíham... ☹
U dr som bola, zobral ster a o týždeň sú výsledky. Bola som aj na ultrazvuku prsníka, hrčka nenarástla, je stále 12 mm. Takže ok!!!
Zajtra tu už dúfam, pobudnem dlhšie.

Peji, držím palce!!! Ozvi sa či mrcha prišla.. Ale dúfam, že nie!!!

pekný deň!!! Ahojte

sandrika
29. nov 2007

Ahojte dievčence tak ako sa Vám darí?

a2303
30. nov 2007

Dobré ránko 😵

Peji ako???

Andrejka, čo povedal lekár???

U nás krásne a husto sneží 😵 Fakt krása!!!!!!!!!!

Včera bola ovulka a Drahý čaká jar... Tak asi tak... 😖

maxii
30. nov 2007

a2303 ahoj, ak ta potesim aj moj drahy caka na jar - leto kym zacneme 🙂

katka11111
30. nov 2007

Ahojte snazilky,mrchu som mala dostat 28.11 ale este neprisla hoci mam stale pocit ako keby uz uz mala dojst.Strasne ma bolia bradavky.Mesiac beriem Calibrum Babyplan,mozem byt tehu??

lauritka
30. nov 2007

katka testikuj 😉

katka11111
30. nov 2007

lauritka:ja neviem,trosku sa bojim ci to nieje priskoro.Co ked este pride mrcha a ja sa zas sklamem??

lauritka
30. nov 2007

katka ale inac to nezistis...nikto ti tu nevyvesti, ci si tehu alebo nie. 😅
a vela priznakov je podobnych ako pri mrche 🙂

a2303
30. nov 2007

Ahoj Katka, jednoznačne testíkuj 🙂

Ahoj Maxii, to vážne??? 😨 Tak v tom nie som sama.... 😖
Ty to chápeš? Lebo ja nie 😠

katka11111
30. nov 2007

lauritka dobre tak to skusim,dufam ze to uz vyslo.Snazime sa uz rok a to je podla mna dost.Nikde tu nevidim govindu,ako sa ma??? 😅

lauritka
30. nov 2007

katka neviem co je s nou 😕 , ale neboj sa skus test, aspon tienik budes mat ;) ked si tehu.
samozrejme, ze predpokladu, ze vies , ze ti napzaj meska, pretoze su mesiace, ked sa moze posunut ovulka, a potom sa zda, ze mrcha meska, aj ked vlastne nemeska 🙂

katka11111
30. nov 2007

lauritka ale mne urcite meska lebo posledny rok ju dostavam stale 3 az 5 dni skor.A teraz nic 😒

lauritka
30. nov 2007

kati, no tak jedine test ti potom odporucim 🙂

lumah
30. nov 2007

katka u mňa bol rozdiel v príznakoch jedine ten, že mi viac vystupili žilky na prsiach a pichalo ma v bruchu-nemala som typické predmrchovské pobolievanie, ale pichanie, aj vo vaječníkoch občas-hmmmm... ale každá sme iná.

katka11111
30. nov 2007

lumah:mne zilky na prsiach nevystupili ale prsia mam take akoby tazsie a tie bradavky ma strasne bolia.Mna boli brusko ako pred mrchou ale nie stale,iba tak dvakrat za den.Krize ma bolia a kazdych pat minut chodim na wc.Co sa tyka toho pichania vo vajecnikoch tak to je take slabucke.no neviem 😒 🙂 😉

a2303
30. nov 2007

Katka, určite testikuj 🙂
Držíme Ti palce!!! 😵

maxii
30. nov 2007

a2303 ja viem preco, chce vyriesit jednu vec v praci (zmenit pracu) a ze az potom

a2303
30. nov 2007

Tak to máš dobre 🙂
Moj ani sám nevie prečo.. Ale čakám max. do Marca... 🤐

maxii
30. nov 2007

a2303 ja max do leta🙂
a pouzivate nejaku antikoncepciu?
Lebo my anstastie nie, iba si "davame pozor" v plodne dni, ale spolieham sa na to, ze tie sa mozu aj posunut 🙂

mimka
30. nov 2007

ahojte babuľky 😵 ako sa máte??? prajem pekný deň 😉

u nás krásne sneží, jupííííííí postavíme snehuliaka 😎

a2303
30. nov 2007

Maxii, ano prezervatív.... 😠 😢 😠 😢