Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
14. jan 2008

krasky dobre ranko vam prajem a hlavne uspesny zaciatok tyzdna 😉

lauritka
14. jan 2008

andrejka ahoj .,.ako sa dari ??? este nie si tehu ☹ ...ja dufam, ze budem zase coskoro 🙂

andrea52
autor
14. jan 2008

lauri ahooj, no nie niesom a uz pomaly nejako aj stracam nadej ale uz si to tak neberiem 😝 jednoducho kaslem na to, aj ked ma prist mrcha som v ocakavni a tak, ale uz to beriem trosku s nadhladom, nemeriam BT ved naco, cez leto by som chcela ist aj ja do nejakeho centra no sa este uvidi

a co ty? ako sa mas? uz lepsie???

lauritka
14. jan 2008

ja sa mam fajn..venujem sa trochu chudnutiu 😵 doma stepujem a chodim na take maszane lozko 🙂 no a pockam na druhu mrchu a ideme skusit nasih mrazulikov... 😝

andrea52
autor
14. jan 2008

super, to ti budem silno drzat palce a tento krat to bude dobre, musi 😉 a nejde skusit prirodzene?teraz ked uz si bola tehu, mozno sa telo nastartuje, no asi prave odo mna musia tieto slova vyznievat dost blbo 😝

lauritka
14. jan 2008

😉 nevyznievaju ved ideme naplno 🙂 mne nekazal moj lekar ziadnu pauzu po potrate..normalne mame fungovat...tak uvidime..mozno sa do marca zadari aj samo 😅 samozrejme, ze to by som bola velmi stastna, keby to bolo prirodzene..

andrea52
autor
14. jan 2008

no myslela som to tak, ze by si mozno este pockala, ale tak ty musis poznat svoje telo najlepsie a myslim ze v nasom pripade slovo cakanie sa zamieta, uz ho bolo dost....

lauritka
14. jan 2008

andrejka neodporucali mi cakat, kym je telo nastartovane hormonmi trebaskusat naplno dalje, ci uz tak alebo mrazacikov.. nie su dobre pauzy. 🙂 co ma tesi 😉

andrea52
autor
14. jan 2008

ahha, ja som myslela ze mrazacikov ale tak jasne ze dr maju pravdu ved su mudrejsi ako ja 😀 a kedy ma prist 2 mrcha??

lauritka
14. jan 2008

andrejka este neviem kedy pride ta prva 🙂 ale skusila som merat teraz..este je teplotka dole..tak neviem vobec ci bude ovulka tento mesiac. som 18 den po kyrete. ale ak stupne tak budem vediet kedy dojde mrcha.

andrea52
autor
14. jan 2008

jeezis, ja som myslela ze uz bola 1 mrcha, mne tak akosi uteka ten cas 😅 no mne prisla asi na 38-40 den

lauritka
14. jan 2008

andrejka a ty si maal spontanny potrat? alebo zamlknuty ??

andrea52
autor
14. jan 2008

lauri a vies ze ani neviem? 😕 aky je rozdiel medzi tym??

lauritka
14. jan 2008

no spontanny je taky, ze zacnes krvacat sama...niekedy ta ani nemusia cistit..odide to samo...a zamlknuty je, ze sa to prestane vyvyjat, ale nemas ziadne priznaky, zistia to len podla UZV. no sa samozrejem musis ist na kyret aby to dali prec.

andrea52
autor
14. jan 2008

laurit tak potom spontanny to bol ale cistili ma 😔

lauritka
14. jan 2008

aha no mne vysvetloval lekar v nemocke, ze aj keby som sama zacala krvacat, aj tak by ma cistili, lebo nie kazda zena odrkvaca uplne vsetko. preto radsej cistia aby tam naozaj nic nezostalo. 😒

a2303
15. jan 2008

Ahojte 🙂

Babiky, ja neviem, čo sa robí ale vobec som sa nevedela dostať na koníka ani včera ani dnes...
Vám fungoval??? 😕 Už som mala absťák.... 😠

Ako sa máte???
Lauritka vitamíny prišli? A aké sú? Čo píšu?

sandrika
15. jan 2008

Ahojky moje zlaté..pozrite si môj album 😀

vejinka
15. jan 2008

sandrika..ahoj krasne fotecky..ale mas pomaly take brusko ako ja teraz 😉

sandrika
15. jan 2008

vejinka ja viem, že je malinké, ale ja papám no stále občas yvraciam ya prvé 3 mesiace som aj kôli vztamínom a duphastonu pribrala 3 kg a od vtedz len 1 kg dakže dokopz 4kg....hádam ešťe podrastie

lauritka
15. jan 2008

anit este nemam :( stoji mi to na colnici, ale dam ti vediet neboj..chcu mi to preclit bastardi 😝
sandrika pekne fotecky 😀

andrea52
autor
16. jan 2008

no krasavice zdravim 😀
esteze nesiel kon vcera, tolko roboty som urobila 😀 😀 😀
sandri krasne fotecky 😵

neviem ci viete ale cucus dnes zacala rodit, tak drzime palce 😵

cica kde sa flakas???

lauritka
16. jan 2008

ahojki..jeej tak uz rodi... 😅 drzim jej palce.

sandrika
16. jan 2008

ďakujem 😀

peja
16. jan 2008

helou, ja len na skok, som totalne busy, dufam, ze vy sa mate vsetky dobre 😉 😵

vejinka
16. jan 2008

peja...snnazime sa aby sme sa mali dobre 😉

peja
16. jan 2008

ahoj veji, mas kraaaasne brusko 😵

vejinka
16. jan 2008

by som povedat ze trocha nafuknute a neprimerane velke..sak budem prvorodicka 😀

lauritka
16. jan 2008

anit...uz to mam doma. je tam presne davka davka kyseliny listovej na jeden den. takze ber jednu tabletku.
a je tam napisane daily use twice a day...to znamena, ze sa to moze brat aj dvakrat do dna, nie raz za dva dni 🙂 jednu denne mozes brat. 400mlg KL je optimalne. ak by si bola tehu tak treba zvysit davku a brat dve tabletky.

a2303
16. jan 2008

Ahojte, ďakujem Lauri, ja som ale Ťapa 😕 a to som to čítala po slovensky.. 😀
Tak si najbližšie objednám 🙂

Ozaj, mám prírastok do rodiny 🙂 Našli sme opestené šteniatko ☹ Niekto ho vyhodil...
Tak sme si ho adoptovali 🙂 Tak už máme 3 "deti" 🙂 2 mačky a psíka
Nemala som srdce ho tam nechať, sedel v tráve ako kopka nešťastia.... 😔
Doktor povedal, že je ok, len klasika, treba ho odčrevniť, zaočkovať a má trošku červené očká.. ale ináč ok
tak teraz chodíme k doktorovi 🙂

A Vy ako???
Cucus fakt rodí??? 😨 držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!