Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

lauritka
20. jan 2008

lessinka superrr 😵 drzkaj sa a davj na seba pozor..teraz je velmi dolezite vsetko prve tri mesiace paaa.

lessie
20. jan 2008

lauritka dakujem 🙂 .
Len som sa vyľakala,keď som si spomenula, že som 11.1. bola na RTG zubu. Bojím sa, aby to nejak nepoškodilo mimi.

lauritka
20. jan 2008

lessi myslim ze v takom skorom stadiu este nie...neboj ;)
pekny vikedn paaa

lessie
20. jan 2008

lauri ďakujem za podporu.
Aj tebe pekný víkend.

lessie
20. jan 2008

babuľky kukuk moj albumík. Nakoniec som to dala z mobilu, je to ale trošku nekvalitné. Ale palice je vidieť, či nie?
Tak pekný večer. papa

lauritka
20. jan 2008

lessiie to su ciarky ako hrom 😅 este raz gratulujem 😵

komisakpd
20. jan 2008

je tu este niekto

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbara
21. jan 2008

jeeeej lessie tak tie fotky v albume su kraaasne a velmi zretelne...tichucko zavidim no najmä blahozelaaaaaam 😵

barbara
21. jan 2008

lauritka dakujem za odpoved to znamena ze najprv mam ist na hormolnalny profil a teraz ked som v strede cyklu to znamena ze mam pockat kym dostanem kramy az potom ist alebo mam ist teraz hned ?

leguanik
21. jan 2008

Ahojte...
Anit citala som si tvoj pesimisticky prispevok 😉 ...no ja tiez nad tym tak rozmyslam ako to zvladneme, ale verim tomu, ze nejako urcite, ak by sme mali mat deti az vtedy ked si budeme isty ze to zvladneme asi by sme ich nemali vobec 😅 ...takze ja osobne si myslim, ak niekto chce velmi - tak ide vsetko...niecoho sa mozno vzdame, mame rodicov, surodencov, priatelov, vzdy niekto pomoze....a verim tomu ze tie vydavky nebudu az take velke, ved jeden cloviecik sa medzi dvomi strati nie? 😀
tak isto ako mam jedneho psa, no zobrala som si aj druheho, ved jeden alebo dvaja, to je jedno.....je to skoro to iste 😀

a2303
21. jan 2008

Ahoj Legu 🙂

Ty si zlatá, že si mi napísala 🙂
Mňa tento stav chytá väčšinou vtedy, keď idem na poštu, beriem šeky a potom nám už skoro nič nezostane... ☹
Ale potom ma to stále prejde a beriem to lepšie 🙂 Máš pravdu, na stopercent nebudeme asi pripravený nikdy 😉 Ale určite, že to zlvádneme ako všetci doteraz 😵
Ako sa cítiš tehulka??? Už Ti svieti krásny 11tt 😵 ani sa mi veriť nechce ako to beží 🙂

leguanik
22. jan 2008

ahoj Anit
uz mi svieti 12tt 😀 oddnes, hihi....
no inak mam sa fajn, ziadne trable, maly papa, raste....v pondelok ideme na dalsiu kontrolu, na uzv - uz sa tesim kedy uvidim malinké a ideme pre tehu knigulku, jeeej 😵

akurat rano svagrina doniesla k babke - u nej byvame maleho je velmi chory, nevie co mu bude a chcel pozeret dvd tak isiel lezat do nasej postele....a nasim som to hovorila a maminka ze v ziadnom pripade tam nemam spat, lebo je to nebezpecne pre moje male....ze mam ist spat domov , k nasim...a.bysom nahodou nieco nechytila, tak teraz neviem ☹

lessie
23. jan 2008

ahojte babuľky
idem práve od lekára a hlásim sa už ako oficiálna tehuľka 😵 .
Som neskutočne šťastná a prajem tento krásny pocit každej z vás z celého srdiečka. 😵 😵 😵

katy2
23. jan 2008

lessie, gratulujem 😵 nech to potiahnete do uspesneho konca, tada zaciatku 😵

ja som dnes bola na odbere vajicok... zniesla som 15 kvalitnych ...
manzelovi museli odobrat kus tkaniva, naslo sa tam dost spermii ale su nepohyblive 😔 nevedia zarucit ich kvalitu, preto sme sa rozhodli, ze dame polovicu vajok oplodnit draheho spermiami a polovicu darcovskymi...
ET mame v stredu... Uz sa tesim 😵

katy2
23. jan 2008

oprava: ET v piatok 🙂

nosoroztek
23. jan 2008

ahojte, min. tyzden v pondelok som bola 15DC...dva dni pred a aj ten den som mala plod. hlien...a ovulku...aspon si to myslim (pichanie v brusku...priesvitny natahovaci hlien) a snazilkovali sme.....mam 6 dni pred mrchou, prsia ma bolia len trosku na dotyk...ale tuto noc a aj dnes mam slabunke krce v brusku ako pocas ms...a citim take akoby napatie v nom....sem tam ma pichne....raz tam...raz inam....v sobotu chcem testnut, myslite, ze uz by test mohol nieco ukazat?

leto79
23. jan 2008

lessie, to je super, dúfam, že si raz ten pocit vychutnáme všetky 😉

katynka,
veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi veľmi držíííííííííííííííím palce 😀

katy2
23. jan 2008

leto, dakujem 😵

leto79
23. jan 2008

nosorozetk, je možné že by ti už mohol test niečo ukázať, ale radila by som ti počkať aspoň na termín MS.... aby si nebola zbytočne sklamaná, keby tam bola len /
príznaky sú ale nádejné 😉

peja
23. jan 2008

lessinka,
strasne sa tesim s tebou, doki bol asi riadne prekvapeny, ze? 😵 😵 😵

katy, tebe zas tfuj tfuj pre stastie, moc drzim palce 😉

leto ahoj, vy ako? 🙂

leto79
23. jan 2008

peji, ahoj

po starom.... a v pondelok SPG, teda ak to nebudeme muisieť presunúť, drahý má ísť do práce 😝 😔

andrea52
autor
24. jan 2008

dobre rano krasky 😵

tak ako??

katy moc moc moc drzime palce 😉 😵
lessie davaj si na seba pozor tehula 😉 dufam ze nam tu budes prskat tehu bacily castejsie ako nase byvale kolegyne 😀 😀
leto tak nech si vezme dovcu 😉 a ved nakoniec to netrva cely den, my sme boli vybaveni za hodku 😉

cicus ahooj, ako??

katy2
24. jan 2008

andrejka, ahoj, ako sa mas? 🙂

andrea52
autor
24. jan 2008

katy no dakujem za opytanie 😀 som cerstvo po mrche v nedelu prisla, ale nieco sa mi nezda 😝 prsa ma stale bolia co po mrche ma nikdy neboleli, bradavky mam na dotyk tak bolave a a akoby ma palili, merala som bt vcera 36,7, dnes 37 takze vysoka to som tiez nemavala,ale to bude tym duphastonom inak si to neviem vysvetlit 😝 jooj ale sa to so mnou zahrava 😝

tebe sa blizi den D 😵 😵 ako sa citis??

alex21
24. jan 2008

ahojky 😉
lessie ako oficiálnej tehulke srdečne gratulujem 😵
andy ja sa snažím sem chodit ale aj vy to tu zanedbávate 😀

alex21
24. jan 2008

no nevravím že to zanedbávate nikde nikoho 😀

andrea52
autor
24. jan 2008

alex som tuu 😀

tak co ako sa citis? uz iba tyzden 😉 😀

alex21
24. jan 2008

ako sa cítim to je zaujmavá otázka.
Zasa som mala zvýšený cukor a tentoraz len po obyčajných zemiakoch uvarených vo vode s masom. Tak ma diabetolog dost vystrašil. Včera som bola na ultrazvuku a ukazalo sa že všetko je v poriadku. Prietoky su dobré a váhu odhadlo na 3200 g. Dnes som bola znovu na krvy a urobia mi znovu KO, ktorý mi už raz stratili a potom som bola v poradni v Ružinove kde mi doktorka oznámila že som uplne pripravená k pôrodu a vraj ked to na mna príde tak sa mám hlásiť na centrálnom príjme. A že ked nie tak sa za týzden stretneme na kontrole. Ale tvárila sa tak, že už sa viac nestretneme že skôr porodím. Tak neviem či to vydržím do toho februára. A ktomu všetkému mám od pondelka nádchu a dnes sa mi spušta aj kašel. Takže asi tak.
Ale mám už aspon všetko nachystané tašky zbalené aj pre seba aj pre mimi. A aj detskú izbu nachystanú. Tú som včera pridávala do albumu.
Ale som toho napísala aspon máš čo čítať. 😀
A ty ako čítala som že si dostala mrchu ale že je trošku divná snád to bude tak ako pri prvom tehu že sa nakoniec vykluje tehotenstvo. Držím ti palce aby to tak bolo. 😉

lessie
24. jan 2008

babuľky kukuk 🙂
prišla som vás sem nakaziť. 😀
Budem sem určite chodiť, veď vy ste moje zlatíčka, bez vás by mi bolo smutnučko.