Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

peja
28. jan 2008

maxi, bolo ich asi 6 tak dufam, ze to neznamena sestorcata 😝 😀
len nechapem, co tu robia v zime, .... mozno to ale neboli bociany, videla som ich na poli, z auta... mozno to boli len nejake volavky, aj ked netusim,, ako vyzeraju 😀

alex21
28. jan 2008

peji teraz v zime bociany tak to musí naozaj znamenat len jedno 😉
A dakujem za držanie palčekov. 🙂

peja
28. jan 2008

alex, uvidime 😉
v piatok ideme prvy krat do Ferticentu ..... 😕

alex21
28. jan 2008

peja tak drzím aj ja palceky. Ok idem si uvarit čaj a trošku odpočívat.
Tak sa tu pekne majte a dufam, že ked vás prídem pozriet aj s drobcom už tu bude dalšia tehulka. 😉

andrea52
autor
28. jan 2008

alex drz sa!!!! siilno drzim palceky a ked sa ti bude dat urcite sa este prihlas 😉

peja posli aj tu, mne bude stacit jeden 😉

a2303
28. jan 2008

Ahojte 🙂

Alex 😨 😵 😨 😵 😨 😵 😨 😵 😨 😵 😨 😵 😨 😵
Veľmi držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lauritka
28. jan 2008

alex jeejda uz to je skoro tu 😉 drz sa 🙂

a2303
28. jan 2008

Lauritka, Maxii 😵 onedlho je tu Marec 😵 😵 😵

Fakt počítam dni 😉

andulla
28. jan 2008

Ahojte kocenky mozem aj ja k vám . Som nová pisatelka, ale nie citalka vásho fóra. Lauritka tebe drzím naj naj palcoky. Bola som s tebou od zaciatku. A ja verím, ze teraz to bude prirozdene, uvidís.

peja
29. jan 2008

dobre ranko krasky, ako ste sa vyspinkali ? 😉
andu, vytaj medzi nami 😉

lessie
29. jan 2008

dobré ránko bambuľky 🙂
Ja som nemohla v noci akosi spať. Som sa na noc moc najedla a nie a nie zaspať.
Pejuška ako moje, v piatok idete? Budem na vás myslieť. Všetko dobre dopadne uvidíš, možno aj bez pomoci lekárov. Držkám palčeky moc, moc, moc 🙂 🙂 🙂

peja
29. jan 2008

ahoj lessinka, zlaticko 😉
v piatok ideme, som uuuuuplne kludna, ja som v sobotu a nedelu videla bociany 😵 teda, aspon to vyzeralo ako bocian 😀
a vy sa ako mate? tatinko sa tesi? urcite moc moc 😵 rodinke ste uz oznamili ?

lauritka
29. jan 2008

😀 peja ahoj..lessi 🤐 pamatate ja som videla bociany minuleho roku a som aj otehotnela ;) aj ked to neskoncilo dobre, ale uspech tam bol 😉

peja
29. jan 2008

ahoj lauri 😉
ja len nechapem, co tu tie bociany (ak to naozaj boli bociany) robia v zime, ci je vobec mozne, aby som ich videla 😀 Uvidiiiiiiime, som zvedava, co nam povedia v piatok vo FC 😕 😅

lauritka
29. jan 2008

peja no na prvom sedeni sa este vela nedozveite..popyta sa ta na tvoj cyklus, potom ako dlhio sa nedari, ci mate nejake vysledky. a potom ti odlseduje jeden cely cyklus a muz pojde na spg... to je standartny postup 🙂
ja som mu vtedy dovliekla aj moje vytlacane grafy a dokonca farebne !! 🙂 len mrkol a ani ho to nezaujimalo..ze on si odsleduje cyklus sam.

lessie
29. jan 2008

peji-bociany sú super znamenie a ešte aj v zime 😲 🙂 😉
lauritka ahojček
áno tatinko sa teší veľmi. povedali sme to zatiaľ len mojim rodičom, ti boli úplne štastní. Ja so to povedala ešte dvom kolegom, inak o tom nikto ešte nevie.
Babuľky ja už nevydržím do ďalšieho UZV, to je tak ďaleko. Ja sa až bojím, že mne vôbec nebýva zle.

lauritka
29. jan 2008

lessie neboj sa..nie u kazdeho je to zly priznak...moja KAMOSKA JE TEHU V 4. MESIACI..ANI RAZ NEVRACALA..ABSOLUTNE JEJ ZLE NEBOLO... keby nebola u lekara a nemeskala jej mrcha ani nevie, ze je tehu 😵 .

lessie
29. jan 2008

lauri ďakujem 🙂 , ale aj tak ma občas prepadnú také myšlienky, že či je všetko OK.

misovicovap
29. jan 2008

ahoj aluritka. tak ako sa vám darí? my zatial nič

peja
29. jan 2008

ano lauri, v piatok mi mrknu foliky a mangelovi spravia spg, moja doki mi pise nejaku spravu a beriem vysledky nasich troch predchadzajucich spg....
inak s tymi grafmi 😀 😀

a lessinka neboooooj, moja maminke ani raz nebolo zle, ani pri mne, ani pri bratovi, urcite je vsetko oki, neboj 😉 😵

lauritka
29. jan 2008

ahojki...no ja cakam na prvu mrchu po potrate....takze uvidime ako to pojde dalej ;) ja viem lessie...ale nemysli na to..ja som na to az velmi myslela a dopadlo to zle,.... hlavne nechod do diskusii o potratoch ..tes sa z tehulinkovania 😵

misovicovap
29. jan 2008

lauri ja druhý den papam včeliu kašičku ale spolu kombinovanú so ženšenom čistú som nezohnala a nie je mi z toho vôbec zle 🙂 a v nedelu som mala na teste slabulinký tienik druhej paličky a v pondelok nič ☹

peja
29. jan 2008

lauri, ty kedy mas dostat tu prvu mrchu? 😕 myslis, ze ju dostanes???? 😉 😀

lauritka
29. jan 2008

misovic?? hmm ako je to mozne ??? a neskusi neskor este test ? peja urcite dojde 😀 na tehu nemam dost vysoke teploty .

peja
29. jan 2008

lauri, tak drzim palce, nech dojde co najskor a mozte sa pripravovat na KETko 😉

lauritka
29. jan 2008

😝 peja dik..este skusime aj jeden cyklus prirodzene 🙂 pred KET.

peja
29. jan 2008

lauri, to by bolo uplne idealne 😵 prirodzene..... 😉

lauritka
29. jan 2008

😝 peja ani mi nehovor ;) to by som vedela, ze vajko si samo vybralo rybicku 🙂 a vybralo by si len zdravu 😉

peja
29. jan 2008

joj lauri, toto je vec, ktoru aj ja riesim a ta ma najviac na UO desi.... ale co uz, ked to inak nepojde, musime prirode pomoct..... 😔

lauritka
29. jan 2008

no peja..ostava len dufat, ze sa to podari tak ci onak 😔