Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

andrea52
autor
5. feb 2008

alex ja viem, no mala bude sikovnica 😉 😀 to nevadi ved ako hovoris ziadne peniaze svetati nevynahradia malinku 😵 tak moja, len este pekne oddychuj a ked budes mat cas tak hod fotky do albumu, sme zvedave 😵

andulla
5. feb 2008

ahojte babulky. Alex gratulujem k Eliske. 🙂

a2303
5. feb 2008

Alex gratulujem!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

čakám fotky!!! 🙂

a2303
5. feb 2008

Nie ste tu?

andrea52
autor
6. feb 2008

dobre ranko 😵

a kdeze sa vsetky flakate????

a2303
6. feb 2008

Dobré ránko 🙂

Ja som tu 😉

andulla
6. feb 2008

Ahojte kocky. Kam ste odisli? 😲

a2303
6. feb 2008

Som tu a to dnes dosť smutná... ☹

V Marci ešte asi nesnažilkujeme....
Volala som doktorovi, streptokok mi zmizol ale mám vraj masívne entrococusa a e-coli.
Takže ešte 05.Marca idem zas na stery a potom sa uvidí aké lieky mi dá.
Tak že super... ☹ Tak som ten Marec čakala...

andulla
6. feb 2008

Anit nebud smutná a dali ti teraz nejaké lieky?

a2303
6. feb 2008

enterococusa... tak sa to asi píše

Andulla, ďakujem si zlatá!!! Nie teraz mi nič nedal, lebo som pred 2 týždňami dobrala antibiotika.
Mám ísť na vyšetrenie opäť v Marci..
Viem, že sa musím dať preliečiť a potom mať mimi..
Ale zas sa mi to len predĺži....

andulla
6. feb 2008

Viem Anitka, ale ak si teraz ked si dobrala antibiotika, tak sa aj zázraky stávajú. Hlavne sa nestresuj lebo stres vplýva na organizmus, ale to ti písat nemusím to vies. Tak hlavu hore a ide sa na to 😀 😝

leto79
6. feb 2008

čaute kočky 😉
alex, teším sa na fotečky, malá musí byť nádherná 😵 😵 😵 😵

anitka, nebud smutnučká, aj mne sa to o mesiac predlži, pretože som chorá, beriem ATB, tak som volala do SPLNu a musíme to o mesiac odložiť 😔 😔

ale nevadí, ked som cakala tak dlho, jeden mesiac hore dole ...

najviac ma ale štve, že mám dosť dlhé cykly - dnes som 35. DC a mrcha sa pomaly blíži, ale rozhodla som sa to poriešiť duphastonom, ešte mám 2 balenia v zásobe a teraz sa mi zídu 😉

a2303
6. feb 2008

Ahoj Leto 🙂

Vy ste zlaté!!! 😵 😵 😵
Je viem, máte pravdu!!!
Len som to nečakala... Zaskočilo ma to..
Ale zajtra už budem ok 🙂 A rad príde na každú z nás 😵 😵 😵

andulla
6. feb 2008

Anit, tak tomu verím 🙂

dudulienka
6. feb 2008

ahojte babenky.citela som celu temu a dalo mi to velmi vela energie ako ste zlate a drzite spolu.My mame podobny problem,snazime sa uz skoro 2 roky ale zatial nic,odhodlavame sa ku lekarovi ze pojdeme uz uz ale stale si dame novy zavazok ze este mesiac pockame.teraz mam zasa dost divne pocity ale velmi tomu uz neverim.velmi ma boli prsia az mooc,boli ma podbrusko- nechapem-nikdy ma pred mrchou nebolelo az ked som dostala,je mi zle od zaludka a stale chodim cikat.mrchu mam dostat v priebehu 2 dni-nikdy nepride na ćas.uz som s toho na nervy.inak vam vsetkym moooc drzkam palceky aby ste uz vsetky mali mimi.budete dobre maminy.

andulla
6. feb 2008

Ahoj dudu neodkladaj to. aspon budes vediet kde je problem. A nakoniec to moze byt len blbost nedostatok nejakeho hormonu, na ktory ti daju lieky a sup potom budes tehu 🙂

dudulienka
6. feb 2008

ahoj andulli,ked je tam dost vela davky strachu ,mam panicky strach z injekcii a z laparky tak tam je dost velka brzda.ale uz asi po tejto mrche pojde priatel na spermiogram a ak vsetko bude ok tak musim ist aj ja.teda ak dorazi mrsisko.preco nemoze prist ku takym ktore mimi neplanuju,tak tak zatial dufame.

andulla
6. feb 2008

Dudu aj ja som sa bála injekcií. Verím, ze to prekonas. A tehu zostavaju preto tie kocky lebo nemaju stres. Moja mama je zdravotna sestra na novorodeneckom oddelení a povedala, ze bebulky, ktore velmituzia po babenku v tom strese vylucuju nejaku tekutinu co zabija spermie. Asi na tom nieco bude. 😉

andrea52
autor
6. feb 2008

krasky ahojte 😵

anit, leto to je mi luto ale ako hovori leto, ked uz ste tolko vydrzali mesiac hore dole 😉 drzim vam palce 😉 😉
dudu tak my sme natom rovnako, tiez skoro 2 roky a stale nic ☹ ale tak nevadi raz to musi prist 😉 a mozno uz tento mesiac 😉 drzim palce

andula este stale PN??

Cica a ty zijes??

andulla
6. feb 2008

Ahoj andrejaka som este stale. N akontrolu idem az 6.3. a medzi tym budem chodit na rehabilku 😝 Volas sa Andrea? Ak ano, tak si moja menovkyna 😀

a2303
6. feb 2008

Som tu 🙂

Andrejka, ja viem... Len som trošku sklamaná. Ale to prejde 😉

Dudulinka, prečo netestneš???? Držím palce!!!

peja
6. feb 2008

ahojte bambulky, ja nestiham, ako vzdy,
ale zijem 😀
prisla som Vas na chvilku mrknut 😉

andull, ty si pisala v niektorej teme, ze si bola na laparke. Kde Ti ju robili??

andulla
6. feb 2008

Ano peja v Petrzke na Antolskej. Tam chodia operovat lekari s centra a su tam skoro vsetci lekari zo Zosky 🙂

lessie
6. feb 2008

Ahojte zlatíčka moje 🙂
Som vás prišla pozrieť, lebo som si toho vedomá, že vás zanedbávam a hnevám sa na seba 😠 😔 .
čítala som si teraz pár strán dozadu a mám až slzy v očiach. Som tu s vami prežila tie najhoršie aj najkrajšie chvíle a moc moc vám všetkým želám tie vytúžené fazuľky do brušiek.
Bambuľky moje ja verím aj za vás. Veď ja som už ani neverila, že by sa nám to podarilo prirodzenou cestou a vidíte ako to všetko krásne dopadlo.
Myslím na vás a prajem vám to z celého svojho srdiečka.
papa 😉

peja
7. feb 2008

dobre ranko slniecka 😉

andull, aj ja sa chystam na Antolsku 😕 Tak by ma celkom zaujimalo, ako to prebieha..... nenapisala by si mi to prosim? do IP mozes. dakujem moc

lessinka, zlaticko, dufam, ze nas tu budes stale tak podporovat, ved ty nam ides prikladom aj s dalsimi tehulkami 😵 😉

a2303
7. feb 2008

Dobré ránko 😵 😵 😵

Lessie si veľmi zlatá!!! Ďakujeme!!!
Opatrujte sa a prídi nás navštevovať 😉
Kedy budú fotky???

andulla
7. feb 2008

Lessie dakujeme 🙂

Anit ahoj 🙂

andrea52
autor
7. feb 2008

dobry den krasky 😵

tak vidim ze aj stare zname tvare zavitali 😉 😀 😀
andula no tak to vyzera ze sme menovkyne 😉 😀

peja
7. feb 2008

ahooooj cicuuuus, kde sa flakas???? 😀

a2303
7. feb 2008

ako sa máte???

Ja som bola dnes mimo kanc. ale už som späť..

Ja sa mám ok, len mi dnes prišla bolestivá mrcha... Tak asi tak 🙂