Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

katy2
12. okt 2007

Ahojte! 🙂
Jess, gratulujeeeem! Strasne si ma potesila, strasne ti drzim palce! nech to dotiahnete do uspesneho konca... 😵 😵 😵
Libeh, to mi je luto... 😔
Inak moj muz bol prave dnes na spermiogram. Vylsedky zo spg budeme mat v pondelok, ked ja pojdem zasa na usg a na krv. Bral to uplne normalne, chodime do centra, tak tam nebol sam s podobnou procedurou... 😀
Som strasne zvedava, na co pridu, kde mame problem, ked sa tak dlho nedari.... 😔 😔 😔

a2303
12. okt 2007

Baby, je podľa vás normálne, že som úúúplne ale úúúplne náladová a nervózna (to pred mrchou som vždy) ale teraz 9 dní pred mrchou????

katy2
12. okt 2007

Anit, ahoj!
A nie je to z pocasia? Alebo z unavy? Alebo zeby to bolo tehu? 😉

a2303
12. okt 2007

Ahoj Katy 🙂

Ja fakt neviem... Unavená som ale už aj Drahý mi povedal cez týždeň, že ma pošle domov k mame, lebo že nie som vo svojej koži...
Uvidíme...
Ale aj sa bojím dúfať, že by to bolo tehu...
Ozaj, aj to sa považuje za príznak?

katy2
12. okt 2007

Anit, naladovost sa tiez povazuje za priznak tehu. Ale ja by som na to moc nespoliehala...
Inak aj ja zvyknem byt strasne naladova, hlavne ku koncu tyzdna, ked mam toho strasne vela a ked som unavena...

martinkamm
12. okt 2007

ahojte babulky co nove mate? 😉

leguanik
12. okt 2007

Ahojte bambuleeee!!!! dlho som tu nebola....

inak jess gratulírujem, ale urcite nebudes sama tak som zvedava ktora bude tehulka s tebou 🙂 dufam, ze aj ja....
Cakam mrchu v pondelok.....zatial nic vazne, neviem ziadne priznaky, urobil sa mi jeden jebacik, teplota telesna je vysoka...ako inokedy o 3 stupne, vnutornu som nemerala, bojim sa 😒

A Anit a ostatne maciatkovske...ja mam macicku od soboty!!!! taku malunku bielunku chupatunku, vola sa LILI, nasla som ju s dalsimi piatimi macickami vyhodene, tych 5 som dala kamoske do rodinneho...takze tak,,,, mamina mi hned vynadala ze ju mam okamzite dat prec ze nebudem moct mat deturence, tak som z toho taka smutna ostala... 😢
je to az taka pravda? hm? ja som pocula ze len s trusom by sa nemala tehulka stretnut...co vy na to?

a2303
12. okt 2007

Katy, ďakujem!!! Veľmi na to ani ja nespolieham.... ☹

Leguanik, ahoj 🙂
Mne to tiež vždy hovorili..
Ale ja som o tom veľa čítala a taká pravda to až nie je....
Toxoplazmóza, ktorá až vo veľmi chronickom stave može sposobiť problémy pri tehu a pre mimi, sa dá dostať z výkalov, dokonca aj zo surového mäsa a zo zeleniny (ktorá nie je poriadne umytá), ktorá sa dotýka zeme....
Čiže ja si myslím, že sa netreba báť. Ak mačičku pohladkáš, pomaznáš sa s ňou a potom si umyješ ruky, je to určite OK!!! 🙂
Ale mačací záchod nech čistí Drahý alebo Ty v rukaviciach 🙂
Ja som si teraz (minulý týždeň) dala spraviť všetky odbery (aj na toxo) nakoľko je v pláne mimi. Tak uvidíme 🙂

a2303
12. okt 2007

Na dnes sa lúčim Moje 🙂
Prajem Vám veľmi pekný a dlhý víkend!!!
Veľmi každej z nás držím palce aby sa splnili naše sny 😵 😵 😵
Ahojte 🙂

leguanik
12. okt 2007

Anit...takze je to tak ze je to len z vykalov? lebo niekto vravel ze aj ked sa s nou maznam a mam ju doma...ale ja sa z nej tak tesim 😀 a drahy je rad ze som stastnaaaa 😅
Neboj kakanice bude robit on a vybavené...hihi....
...a to sa da spravit si test ci nemam od nej tu chorobu toxoplazmozu? ahaaa....a to mi spravia u dr normalne?
a nejestvuje nejake ockovanie pre kočule aby to nemali?

peja
12. okt 2007

ahoj legu, fakt si tu davno nebola 😉
macicku pre istotu zober k veterinarovi, myslim ze sa proti tomu ockuje a tebe moze spravit testy na toxo tvoj gyndos, ked mu povies ze mas doma cicu 😉 A radsej si daj, lebo toxo je pre tehulky fakt nebezpecna ....

govinda
14. okt 2007

ahojte krásky. Ani ja tu nie som často, ale snažím si aspoň čítať novinky. Gratulujem Jess k fazuľke a prajem príjemné a ničím nerušené tehulkovanie.

adriana27
14. okt 2007

Caute baby, prosim o radu 😒

mam otazku, dnes rano som si robila test a ako pisu po 5.min sa ma test vyhodnotit. Bol negativny. Avsak som test nechala na stole, ani sama neviem preco, mala som nervy s vysledku nakolko sa o babatko snazime. Neskor som pozrela na test a bola tam SLABULINKA ciarka. Moze to naznacovat HCG hormon? alebo ten test uz expiroval? no viem, mozno to znie hlupo, este sa mi to nestalo pri testovani a mozno chcem vidiet aj to co nie je pravda.. Ale // som nasla az o dost neskor ked som sa opat pozrela na test.. Min 30po teste tam vsake neboli..
som uz z toho asi na nervy
Inac som asi 8DPO

martina258
14. okt 2007

ahojky adri,
nechcem ta sklamat, ale nemyslim,ze by to mohlo nieco znamenat ☹
Aj mne sa to uz stalo, ukazali sa mi dve asi po 2 hodinkach.
Skus si urobit radsej novy,drzim prsty 😉

julova
14. okt 2007

😕 😀 cmukajz 😀 😉

adriana27
14. okt 2007

☹ dik Martinka, aj som si myslela 😢

luko
14. okt 2007

...test je relevanty len ak sa ukazu // v stanovenom case, preto by sa nemal vyberat z kosa....ja som ho uz zopar krat tiez vybrala 🙂 este minuly rok, ale nikdy som nemala druhu ani po prekroceni limitu.
adriana, podla mna si testovala skoro, skus o dva dni a ja drzim palce, aby boli hned// 😎

martina258
14. okt 2007

nazdaaaar zuzankaaa 😵 ako ty moja velryba? 😀

martina258
14. okt 2007

adri ved este nic nie je stratene, skus si urobit dalsi 😉

julova
14. okt 2007

kuknes album a je Ti jasne 😀 😝....uz len mesiac v praci...ani nevies ako sa tesim ze uz budem doma cakat na den D 😀....snurky uz mi zavazuje Peto...ked si cupnem a nie je na okoli nejaka podpora, tak uz sa sama nepostavim..resp. veeelmi tazko...ale autoskola mi ide 😀...v polke novembra by som mala mat po skuskach 😝...ako bolo vo svete? 😉 a som zahladla, ze ucis ci nieco take? 😉

luko
14. okt 2007

tiez myslim, ze nic nie je stratene, mozno to bolo len priskore testovanie, ja som napr. testovala 6 DPO...takze som teraz strasne mudra, ale tiez som som sa unahlila 😎

martina258
14. okt 2007

jj,uciiim 🙂)) pani ucitelka Martinka 😀
Stresujem z toho neskutocne, tie dnesne detiskaaa 😠
Zle su ako male certiky 😀
Videla som albumik,ked nemam cas pisat, tak len chytro skontrulujem,ako rasties 😀
Krasne to je,nadherne gulate brusko 😵
Aj ja mam take, 😀 😀 zjedla som veceru za troch.
Inak vsetko ok? 🙂

julova
14. okt 2007

apropo k teme..tiez si myslim Adri, ze nic nie je stratene...tak skoro je skor vynimocne, ze test ukaze uz dve //...ja by som na Tvojom mieste este pockala par dni...ja som testovala 14 DPO a druha / bola len tien...ale bola..a aj to az po 6-7 minutach...tak skus este vydrzat a hlavne este nesmut 🙂

martina258
14. okt 2007

a vo svte, zimka strasna 😠
Ale Krym je bohovsky, nadherne tam bolo.neviem ci som ti pisala, ze nam zmenili Alpy na Krym.

julova
14. okt 2007

Matka - no verim, ze Ty ich das do pozoru 😀...a ten ON poslucha? 😉 lebo inak.... 😠 😀

a inak OK...v utorok mam poradnu...v stredu zacinam 30 tt 😕 ...uz pomaly zacnu lepy z porodu 😀 😀...akurat ze si musim denne pichat injekcie na zriedovanie krvi, lebo mam vyssiu zrazanlivost...ale inak pohoda...som rada, ze to prebieha takto dobre 😔

julova
14. okt 2007

hej pisala si ze ides na Krym 🙂..mi ani nevrav...som zazila pravu rusku imu 😀 😉....ale ani neviem, ci si stihla v TV vidiet ako sme hviezdili 😝 😀

martina258
14. okt 2007

Zuzik,to som aj ja velmi 😵
Priam neskutocne to bezi, este nedavno som revala nad tvojim testom v albume 😀
A uz si velrybka. A nebojkaj...drahy bude pri tom?
A ten ON zatial ano 😅 tak uvidime do kedy mu to vydrzi 😠

martina258
14. okt 2007

nie ☹ 😒 😠 😖 😢 😢 😢 😢
a teraz mam daco s pc, nemozem si pozriet ani archiv 😠
Cakam kym moj brasko mi to preinstaluje a potom hned idem na to 😵

martina258
14. okt 2007

Ake to bolo? Nemala si tremu?

julova
14. okt 2007

Drahy chce byt, tak ho neodhovaram..som rada, ze chce sam od seba 😀...som zvedava, ci neodpadne 😀...
a co sa ON-ho tyka..nechaj plynut..kym drzi,nech drzi 😀 😉...bude dobre 😉

a v archive to nenajdes, lebo na tu sutaz archiv nemaju....ale budem to mat prehodene z VHS na DVD, tak Ti mozem poslat do domacej DVD zbierky potom 😀...vies co ani nie...Bican bol bohovsky a celkom fajn sme si kontrovali..asi zitil, ze sme celkom posahana a funny rodinka 😀...najviac vystresovany bol moj Peto..ale z kola na kolo to bolo fajn 🙂...ale adrenalin to bol riadny Ti poviem 😀