Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
29. feb 2008

Lauri, tak držím palce!!! 😵 😵 😵

maxii
29. feb 2008

anit ahoj, ja som dnes dostala znova mrchu 😒 tak vidis pockala som si ta na Marec, kedy zacinate??

a2303
29. feb 2008

Ahoj Maxii, to vážne Moja??? ☹ Je mi to ľúto... ale nesmúť, ešte je to len krátky čas...
Teraz sa už určite zadarí!!! 😵
Začíname, až keď mi doktor potvrdí, že už nemám baktérie. Na stery idem 05.03...
Tak ešte musím čakať.... ☹

maxii
29. feb 2008

Anit, tak snad ti to uz toho 5teho potvrdi, ze si OK...to je uz za par dni🙂)))
Zatial nejak extra nesmutim, beriem to tak sporotvo, ale viem si rpedstavit ake je to tazke ked sa niekto snazi rok a viac...to kazdomesacne sklamanie je narocne ☹

ale urcite bude dobre, citim to v kostiach 🙂

Pekny vikend Ti zelam 😉

govinda
29. feb 2008

ahojte krásky. Rada vás opäť vidím. Čo máte nového? Ja som tu taký nepravidlený nakukávač, tak fakt neviem. Chodím na služobky, aj zajtra idem, sťahovanie sa nám presunulo z februára na polovicu marca, lebo to akurát prídem zo služobky a potom už budem závisláčiť. Už sa na to teším.
Prajem krásny víkend všetkým 🙂

lauritka
29. feb 2008

govinda rada ta tu opat vidim....vidim ze si plne zaneprazdnena, ani sa nenazdate a miminko mozno pride ked budete najmenej cakat ..tak to byva niekedy 😉 tesim sa, ked budeme zavislacit spolu my stare snazilky, drz sa 😉

maya30
1. mar 2008

Ahojte, som tu prvýkrát a táto téma sa mi zdala "najtrefnejšia". Momentálne som na 41. dni cyklu a stále nič, pred týždňom som si robila test, ale tiež nič. Meriam si BT, ale teploty okolo 36,6 a nižšie mi vravia, že z toho asi zase nič nebude a to sa s prestávkami snažíme už 4 roky. Tak neviem, či mám ešte počkať alebo ísť ku gynekológovi nech mi pichne "vyvolávačku". ☹ Čo by ste mi poradili? Dík.

danielitka26
2. mar 2008

som či niesom v tom ??
necháme sa prekvapiť ...bol by to zázrak z neba ,....po piatich rokoch beznádeje
tienik na testíku je ,..no ten nič nezaručuje
držte palčeky nech je to pravda 😵 😵 😵

lauritka
2. mar 2008

maya neviem , ci su to tvoje preovulacne alebo poovulacne teploty....ale asi s pravdepodobnostou pojde o anovulacny cyklus..-.skoc k lekarovi.

jahoda
2. mar 2008

ahoj maxi, a kolko sa snazite? ja cakam mrchu vo stvrtok, no, ale ved uvidime....tiez sa bojim sklamania...

gabika24
2. mar 2008

danielitka26 veeeeeeeeeeelmi ti drzim palce - teda vam vsetkym babulky.
maya, ja by som urcite skocila k lekarovi. kazde cakanie naviac je zbytocne. ved uvidis - mozno ta prekvapi. myslim, ze lauritka ma pravdu -asi pojde o anovulacny cyklus (viem, o com hovori, ja ich tiez mavam a tiez aj 40dnove). doktor mi tiez hovoril, ze je zbytocne tak dlho cakat, ak sa snazime otehotniet.
tak sa drzkajte,
danielitka daj potom vediet.

andrea52
autor
3. mar 2008

ahojte krasky 😵
govi vitaj a dufam ze uz budes zavislacit castejsie, aspon tak ako my 😅 😵
danielitka drzim palce a daj vediet ako si dopadla 😉
maya ako baby hovoria, chod k dr ten zisti co je vo veci 😉

inak krasne ranko vsetkym 😵

katy2
3. mar 2008

adka, ahoooj! 🙂
ako sa mavas?

andrea52
autor
3. mar 2008

ahoj katy 🙂

ale tak da sa, pracujem a tak 😝 😝 ty uz prazdninujes ze?? 😵

katy2
3. mar 2008

adka, ano prazdninujem... 😝
a cakam na ms, ktorej sa stale nechce... to preto, ze po nej mam ist na KET 😠

andrea52
autor
3. mar 2008

tak co nespiiiis??? 😀
a ovu uz bola 😕

katy2
3. mar 2008

nespim, lebo som solidarna z manzelikom a musela som ho vypravit do prace....
praveze ani ovu nebola a BT je stale ukazkovo nizka ako pred ovu.... Dnes som uz 30DC.... Ked bude cyklus 50-dnovy tak si este aj na ovu pockam a po nej este dva tyzdne na ms.... 😠

andrea52
autor
3. mar 2008

no teda ty si dobra manzelka 😀 😀
to je svina jedna 😠 a nemoze to byt anovulacny cyklus???

katy2
3. mar 2008

adka, nemoze byt anovulacny... BT je ukazkova, stale nizko.... pri anovulacnych kolise....
http://www.fertilityfriend.com/home/17dfaa

andrea52
autor
3. mar 2008

tak teda graf je ukazkovy, tak hadam vyskoci hore zajtra, teeda tie nase tela si s nami robia co chcu 😠
ani ja este nemam ovu, takze tiez to bude dlhee, dnes som sice iba 16 dc ale aj tak 😝

katy2
3. mar 2008

tie hormony pri stimulacii na IVF robia riadnu sarapatu s tymi hormonmi....
a ty ako?

a2303
3. mar 2008

Dobré ránko Krásky 🙂

Maxii, výsledky budem vedieť asi až o týždeň, lebo stery sú 05.03... Ale ďakujem, že namňa myslíš!!! 😵

Ako sa máš??? Teraz niekedy nečakáš mrchu??? Uvidíš, všetko bude ok a mimi Ti čoskoro príde do bruška 😵

andrea52
autor
3. mar 2008

katy no ja ako ja, tak stale to iste dokola, ked mi chcela uprait cyklus duphastonom zle som zareagovala a stale krvacala, tak ho vysadila a teraz vlastne cakam tiez co a ako co bude kedy price mrcha a tak, ale cez prazdniny sa chystame do centra

katy2
3. mar 2008

ty mas tiez dost trapenia 😔 ja uz lutujem, ze som do centra nesla skor.... Urcite chodte, aspon budes viac veidiet.... drzim palce....

andrea52
autor
3. mar 2008

no kazdy mame nieco 😔 ale tak sme nejake zeny a nie padavky a vydrzime vela,vlastne cokolvek pre nasich drobcov 😉

a2303
3. mar 2008

Presne tak, všetkým nám držím palce 😵 😵 😵

peja
4. mar 2008

no teda baby, takto na druhu stranu spadnut ts ts ... 😖
tak Vas zachranujem 😀
pre dnesok zaroven aj koncim, ale snad zajtra sa ukazem 😉
krasny dnik prajem 😉

andrea52
autor
4. mar 2008

no draha, ty k tomu aj prispievas aby sme boli v predu 😀 😀
a ja ze si uz prec 😅

ahojte a pekny dnik 😵

a2303
4. mar 2008

Ahojte 🙂

Dnes nič nestíham, mám kopec roboty... 😠

Poobede prídem, zatial Vám prajem krásny deň!!! 😵

a2303
4. mar 2008

Dnes nikde nikto 😨