Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

tigi
5. mar 2008

este si hovorim ze sa mi mozno upravuje cyklus alebo co, aj ked predtym som mala bolesti brucha uz tyzden dopredu, teraz nic, moje telo sa tvari ako keby menstruacia ani neexistovala 🙂 chcem pockat do piatku lebo kebyze som tehoska, tak to asi vytaram od radosti kazdemu koho stretnem, takto to vytaram iba manzelovi 😀 a do pondelka hadam trosku vychladnem. 🙂

peja
5. mar 2008

no, som zvedava, daj potom vediet 😵
a mas nejake priznaky? citis nejaku zmenu? okrem meskajucej MS...

tigi
5. mar 2008

co ja viem, mozno iba ze mi zostane trosku zle, napr. ked sa najem, ale nevraciam. ale ja si to nejak nevysvetlujem ako ze by som mohla byt tehotna, asi preto ze mi to pride neuveritelne keby to tak bolo. nechcem robit moc plane poplachy aby som nebola potom sklamana ak test dopadne negativne.

a2303
5. mar 2008

Tigi, podľa mňa možeš dufať 😵 😵 😵

tigi
5. mar 2008

ja ked si nachvilocku pripustim ze by to tak mohlo byt tak sa strasne tesim, ale to su iba take moje skryte okamihy, radsej si to nechavam az keby sa to potvrdilo, inak sa snazim struhat "face" ze to je iba meskanie a ze neeeee, to urcite neni tym ze by som bola tehoska. 😀

a2303
5. mar 2008

Tigi, kup testík a potom nám ho odfoť 😉
držím palce!!!

andrea52
autor
5. mar 2008

caute krasky 😵
pre zmenu nestiham ja, ale zase vy hej, no to je na slak trafenie 😀 😀
tigi, ja by som uz testovala 😲 😅 🤐 drzim palce 😉
je tu niektoof???

jvo
6. mar 2008

ahojte chcela by som vas poprosit o radu. tento mesiac som na zaciatku bola chora, brala som antibiotika, bola som aj na RTG, a moj cyklus sa z toho asi zblaznil (po vysadeni ATK, ked som bola naposledy chora tak som mala tiez namiesto 29-30 dnoveho az 38 dnovy cyklus) no ale podstatne je ze 22DC som bola u gynek. aby som sa s nou dohodla na folikulometrii, povedala ze nie je problem dala mi Duphaston ten som uzivala (ako povedala skratenu verziu) od toho 22-25 dna cylku a do 3 dni som mala dostat menzes. Lenze ten som nedostala ani do 7 dni tak som isla za nou, spravila mi sono (endometrium som mala 9mm) ,pichla mi agolutin(vyvolavacku) a povedala ze som mala anovulacny cyklus preto som nezareagovala na Duphaston. Moja otazka znie, ak by som mala posunuty cyklus koli chorobe a este do toho 22DC som nemala ovulaciu a zacala uzivat Duphaston mohlo sa stat ze som ju uz nemala koli tomu? Alebo mohla som ju mat az po douzivani (cca 4 dni po dobrati Duphastonu som mala taky hlienovy vytok ale mohla to byt len nahoda) a byt teoreticky tehu ale po 8 dnoch na sone lekarka este nic nevidela? A neviete ako rychlo zabera agolutin? ☹

tigi
6. mar 2008

ahojte cicusky, obavam sa uz ziadny test nepotrebujem, dnes rano sa s dvojtyzdnovym meskanim dostavila menstruacia, takze myslim ze mam jasno. ☹

a2303
6. mar 2008

Tigi... je mi to veľmi ľúto..... 😔

tigi
6. mar 2008

ja viem ze je to bezna situacia a nezufam, aj ked to zamrzi, ale s o to vacsou chutou sa pustime do skusania znova.

lauritka
6. mar 2008

ahojte..jvo ze vraj duphaston neblokuje ovulaciu..tak som pocula.. agolutin zavera do 10 dni asi.. niekomu skor.
a ziadny lekar neuvidi tehu po osmich dnoch od ovulky 🙂

tigi na take veci je dobre si merat BT ..;) tam by si videla preco meska.

a2303
6. mar 2008

Dufam, že v Marci max. v Apríli už budeme všetky tehuľky 😵 😵 😵

lauritka
6. mar 2008

anit budeme , musime verit 😵

a2303
6. mar 2008

Lauri, budeme, uvidíš 😵 😵 😵

Dnes mi prišla mrcha v plnej paráde.... Také mám krče, že až..... ☹
To bude deň...

lauritka
6. mar 2008

anit , ze vraj alchemylka pomaha na krce. aj malinik je dobry ...skus cajik 🤐

a2303
6. mar 2008

Lauri, ďakujem! Ale čo je to mallinik???

lauritka
6. mar 2008

to je tiez cajik... ja som si to kupila u bylinkarka.. uvolnuej to krce.. aj v crevach aj zenske potiaze. ostruzina vlastne... maliny 🙂

a2303
6. mar 2008

Aha, chápem 🙂 Ďakujem!!!

sandrika
6. mar 2008

ahojte babulky...ako?
My už dobre ale mali sme sa veľmi zle boli smev nemocnici v 27 tt nám hrozil predčasný pôrod som otvorená tak musím doma poctivoležkať, stále po nocich zvraciam, ale cez deň je to super tak užpapám dosť. Aj tak som pribrala len 5 kg. Lukáško má 1700,-g a dúfam, že ešťe 4 týždne vydrží, ale na tie tabletky čo do mna každých 6 hod pchajú by mal.

a2303
6. mar 2008

Sandrika, veľmi Ti držím palce!!! Dufam, že malinký pekne vydrží a vyčká na správny čas 😉
A ako to že zvraciaš? Doteraz si nezvracala?

leguanik
6. mar 2008

ahojte babulky...byvale koleginky 😀

co mate nove? nejaka nova snazilka? Anit? este nic? ako vyzeras s liecenim? uz si zdrava?

nejaka nova tehula?

sandri - drzim palce aj ja, nech to vydrzite a malicky nech si este pekne par tyzdnou pocka, nic mu tu neujde 🙂

lauritka
6. mar 2008

jeeej sandrika..uz 33 tt ...to leti ako blaznive 😨 dohovor malemu..on uz ta pocuje 😉

a2303
6. mar 2008

Ahoj Legu 😵 😵 😵

Minule som akurát pozerala Tvoj albumík!!! Si krásna tehulka s krásnym bruškom 😵
Ako to letí!!! Však??? Ako sa cítiš? Zle Ti nebýva?

Ja budem mať výsledky sterov budúci týždeň v Stredu, tak sa uvidí. Ak už budem zdravá, tak ešte doberiem vitamíny (chcem ich radšej dobrať) a potom sa ide na to 😉

leguanik
6. mar 2008

Anit - no obcas ma hrozne boli hlava a potom mi je zle aj od zaludka - ako poopicne stavy neco podobne, a neda sa to vydrzat potom spim cely den....ale napr. dnes mi je dobre 😀 , asi mi dost kolise tlak....
Dakujem za pochvalu....Velmi to leti hej, uz mam skoro polku tehu za sebou....

Tak ja ti drzim palce, nech sa ti to podari na prvy šup 😀 , po tolkom pripravovani a oddychovani...mas pocit ze budu stery v poriaku?

sandrika
6. mar 2008

však dohováram ďakujem pekne, a by zvracala som vkuse až na tie týždne v nemocnici

a2303
6. mar 2008

Legu, tak to sa ešte asi dá vydržať, však? Dobre, že Ti nie je zle...
A pracuješ?

No stery fakt neviem aké budú. Ja nič necítim, pretože nemám žiadne príznaky a ani predtým som nemala. Žiaden výtok, zápal... nič.... Tak neviem...

alex21
7. mar 2008

ahojte kočky zasa nikde nikoho 😀
My sme za ten mesiac čo sme doma stihli mat zápal prsníka s horučkami a dostali sme antibiotika a Eliška mala strašné bolesti bruška čo sme vyriešili kvapkami. Ale nez sme na to prisli tak sme sa vela natrápili a naplakali. No a momentálne zas máme laktačnú krízu. Takže budem musiet vybehnut do lekárne a niečo kupit na dokrmovanie lebo Eliška stále plače a ja nič nestíham.

leguanik
7. mar 2008

Ahoj Alex , takze uz to mate za sebou a ste spolu 😀 ...tak gratulujem k malej Eliske, ona ma meninky vtedy ked ja narodeninky :o)))
Nech sa teda coskoro vyliecite, a nech mate pokojne dnicky a noci.....bude dobre, uvidis....drzim palec pa

Anit, tak drzim palec aj tebe, nech uz je vsetko ok a nech mas buduci tyzden napisane 4tt 😵

andrea52
autor
7. mar 2008

krasky dobre ranko 😵
vidim ze vas tu je na mraky a nezahalate a piste, pisete, pisete.... 😀 😀

alex no teda,ty toho stihas za jeden mesiac 😀 😀 dufam ze ste uz ok, a neboj sa bude lepsie 😉
legu 18 tt 😵 no to je krasa 😵 😵

laurit, cica kde ste???

kocky dnes som 20 Dc a teplota stale 36,5 som z toho uz na nervy 😝