Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

dosa
20. júl 2009

pookie - my sme sa boli u husenicovej fotit vlani pred vianocami - zaciatkom novembra, aby sme stihli dat spravit vianocne pohladnice. na CD som dostala nafotenych asi 150 zaberov, vytlacenych a upravenych asi 18 ks a stalo ma to okolo 900 - 1000 Sk. ale tiez som bola jedna z tych, na ktore sa zabudlo, ako to tu uz niekto spominal. 12. novembra sme sa dali odfotit a este 8 decembra som fotky nemala hotove, tazko sa jej bolo dovolat, ked som sa konecne dovolala, tak mi povedala, ze sa na to pozrie a da mi vediet, ale nedala vediet a tak som jej napisala sms a po dvoch dnoch mi odpisala, ze fotky uz mam davno na predajni, vraj mi aj pisala sms, ale ja som nic nedostala, asi sa "vraj" pomylila a napisala na zle cislo. OK - beriem, mala pred vianocami vela roboty, ale ake bolo pre mna prekvapenie, ked som zistila, ze CD bolo napalene 9. decembra. takze bolo napalene az den po tom, co som jej pisala a netusim preco taka profesionalka si neprizna chybu a robi zo mna idiota... inak s fotkami sme spokojni, velmi sa mi pacia, rada by som aj toho roku dala nejake spravit, uz budeme mat dve deticky, ale neviem - asi by som radsej vyskusala nieco ine, menej adrenalinove 😉

chamina
12. aug 2009

Ahojte, Kata Husenicová má síce dobré fotky, ale tiez sa mi nepaci jej pristup. Je oplasena, ani nevie komu co slubi..Musite ju vyslovene stale "otravovat" a vyvolavat jej aby na vas nezabudla.. No ja som sice 3 mesiace na fotky necakala ale viem ze u nej je to bezne...tiez rozmyslam ze skocim niekam do atelieru, chcela som ist k nej no ale neviem ci chcem foto po troch mesiacoch!!!!!, ved kazdy ich chce co najskor...Nuz takto straca klientov...

marosko08
12. aug 2009

ahojte ja by som skor chcela neaky kontakt na agenturu,co by chceli zobat dieta na fotenie.dik za typ

briketa
12. aug 2009

V Bratislave davam tip na vybornu Misku, sama ma dve dievcatka.

ada11
12. aug 2009

chcem sa spýtať, nemáte niektorá skúsenosti s pani Zuzanou Černou

pookie
12. aug 2009

Kamoska ich mala na fotenie svadby, velmi pekne fotky, teraz je tehotna a bola sa dat fotit ale este som foto nevidela, urcite budu opat pekne. Rozmyslala som ze ich aj ja skusim, vraj su velmi mili a da sa na nich spolahnut. Rozmyslala som nad Husenicovou ale ako tak citam... nic moc.

jvo
21. sep 2009

ahojte chcela by som ozivit tuto temu nemate niekto skusenost so zuzanou Cernou? tiez chcem dat nafotit malu a rozmyslam medzi nou a husenicovou na tu som pocula vela chval ale tu citam aj negativa a neviete kolko sa plati u husenicovej a kolko fotiek vam da za tu cenu?

babulka123
21. sep 2009

skuste v samorine.. sofiafoto

uci
22. sep 2009

tak som kukla ten samorin a myslim, ze je to jasna volba - velmi pekne foto - dalej uz asi nemusim hladat 😉

juja
25. sep 2009

Ahojte , ja by som sa chcela opýtať či náhodou neviete o dobrom fotoštúdiu v Žiline?

mne sa páčili fotky Černých (brusko) a fotoštúdio vo Zvolene - to sa volá ako rádio, kde pracuje Sajfa 😉, ale v ZA som nič podobné nenašla..poradíte?

dosa
25. sep 2009

jvo - na tejto stranke druhy prispevok som pisala aj cenu fotenia u husenicovej. blizi sa zima, uz zacinam rozmyslat nad vianocnymi fotkami, k husenicovej uz nepojdem, rozmyslam tiez nad Cernymi a idem si teda pozriet aj ten samorin...
baby, ked budete mat nafotene, hodne nejake foto do albumu - na ukazku 😉

modrofuzik
25. sep 2009

ja Vam mozem doporucit Silviu z familyfoto , je z BA, velmi mila baba, super pristup, ochota da sa s nou dohodnut na vsetkom. Myslim ze jej fotky hovoria za vsetko , pokial chce niekto pozriet poslem link do posty ;) Nam robila uz aj Vianocne pozdravy a kalendar minuly rok a boli sme nad mieru spokojni .

jvo
25. sep 2009

modrofuzik ju som mala uz dlho vybratu, chcela som tam ist este ako tehotna ale ked som sa teraz isla objednat zistila som ze dost upravila ceny hlavne teda pocet fotiek za tu cenu sa mi zda malo aj ked viem ze je s tym vela prace......

modrofuzik
25. sep 2009

jvo no neviem ci si si zistovala ceny co chcu za fotenie, ja som skusala viacero studii pred tym ako sme sli k silvii a mozem povedat ze tie ceny ktore ma su este neni ani zdaleka tak vysoke ako mali podaktore (nemenovane) studia vzhladom na kvalitu fotiek. Neviem teda ona ma tusim v ponuke viac sluzieb v roznych cenach, co som videla nechala aj sluzbu za minulorocne ceny .

modrofuzik
25. sep 2009

my sme si brali stredny balik co ponuka , bola v tom uprava 35 fotiek, ich tlac, moj muz je v tomto uplne chory 😀 on si vsetko vyratava na kusy 😀 😀 😀 😀 a ks fotky teda nafotenie ,uprava a tlac vysla 1.70 e co sa nam nezda byt vela
pozerali sme aj to sofiafoto a tie ceny su teda podla mna rovnake 1 namet za tu cenu,ked by si chcela 12 nametov ako sme mali v cene my zaplatis asi aj viac 😅 😅 😅 😅

no my sme rozhodnuti ist k silvii este minimalne raz ked bude mat jeden rok ....

modrofuzik
25. sep 2009

pridala som tri fotky zatial viac nemam tak pozrite ak chcete 😉

jvo
25. sep 2009

krasne fotky, foti uzasne preto som k nej chcela ist len neviem stale sa mi zda 60 eur za 35 fotiek dost + keby sme chceli rodinne foto dalsie 4 eura + ak by to bolo viac ako hodina dalsie peniaze predtym to mala tak ze to stalo cca 800 Sk a dala ti vsetky foto ktore za tu dobu nafotila + tie najlepsie upravila aspon tak som to pochopila lebo napr. foto cerny (no neviem ako sa presne vola je to brusko ) tam som volala a tam chceli 70 eur za vsetky fotky ktore za tu hodku alebo kolko to bude trvat spravi a vsetky su aj upravene takze je rozdiel 100-150 fotiek a im bolo jedno ci je to rodina alebo len dieta alebo za 60 eur 35 fotiek ale inak mas pravdu nasla som vela fotoatelierov este drahsich len tu ma mrzi ze to tak zmenili lebo naozaj som tam chcela ist len som to nestihla asi o mesiac, no ved uvidim mozno si to este premyslime

alexandra
25. sep 2009

Baby, tak nespekulujte a skuste sa dohodnut 😉 Podla mna ked si zapatite ten balik s 35 fotkami, a poviete ze chcete upravit povedzmme len 15 a zvysne na CD, tak to nebude problem..

a moja osobna skusenost je, ze ked mam mat takuto spomienku - tehu, male deti, radsej si priplatim za kvalitu, ako potom banovat, ze ma fotil niekto, kto pre to nema az taky cit..

Takze pre mna - jedine Family Foto (fotila nevlastnu dceru na book, mna tehotnu, spolocne ked som bola tehotna, dcerku v 8 tyzdnoch a teraz zase..)

jvo
25. sep 2009

no praveze som si s nimi pisala a povedala ze ostatne na CD nedostaneme ze iba tie upravene 😔 ☹

alexandra
25. sep 2009

A povedala si napriklad, ze by si chcela aj tie neupravene?

jvo
25. sep 2009

no pytala som sa ci v tej cene su vsetky fotky na cd + upravene a ze nie len tie upravene....

alexandra
25. sep 2009

Ja si myslim, ze ked sa s nou na mieste dohodnes, ze by si chcela aj neupravene, tak Ti ich da.. Vies, pre kazdu z nas je to jej dieta najkrasjie, aj keby bolo fotene polaroidom.. ale tito ludia su umelci, nechcu aby sa na net dostala napriklad foto, kde je zle svetlo, co si my, laici, nikdy nevsimneme 😀

sue
25. sep 2009

No neviem či nás tu nevyhodia za reklamu...ale fakt ju tiež odporúčam 😉

alexandra
25. sep 2009

jvo ved napis p. Marusincovej, napis co presne by si chcela a uvidis co Ti odpise 😉

pookie
14. okt 2009

Baby kde v Senci najdem Husenicovu, kde sidli? Lebo akosi na nete neviem najst ziadnu adresu 😒

katy1979
14. okt 2009

pookie na nete ju nenajdes. musis jej zavolat dohodnut si termin a ona ti vysvetli kam mas prist.

silvia27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika0001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krpcek
23. nov 2009

ahojte.

kata husenicova v senci je ta ista osoba ako v pezinku? kamoska mi dala kontakt na tu v SC, vraj bola z nej nadsena.

pookie
23. nov 2009

To asi nie, Husenicova je v Senci.