Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

sasenka608
3. feb 2010

ahojte baby,
tak tie fotky od fotografky zo stranky memoryportrait sa mi velmi pacia, ale je to daleko. Ja idem o par dni sa fotit sem: http://www.baby-photo.sk/?go=deti
Potom hodim fotky.

andreafa
3. feb 2010

ahojte, ak chcete pozrite si moj album, mam tam par fotiek od fotografky janky halmovej 🙂 aj na jej stranke ma moja babika par fotiek 🙂

sasenka608
7. feb 2010

andreafa - krasne fotky. Mala je nadherna.

trpezliva - ako sa vola ta pani, co vas prisla domov fotit?

mimiz
9. feb 2010

zdravim..zhanam kontakt na Katku Husenicovu..moste mi juniekto poslat di IP??

andyvad
11. feb 2010

Ahojte baby. Môžete mi poslať kontakt na pani Húsenicovú. Malá bude mať v apríli rok, tak by sme jej chceli dať darček - umelecké fotky. Staršiu sme dali fotiť dvom fotogrfom a keď mi manžel ukáže ako tu dať fotky, tak vám ukážem. sú nádherné. Mimiz, ak ti niekto pošle kontakt, daj vedieť.trpezliva ako sa volá pani ktorá prišla k vám fotiť, nádhera a tá nožička v dlaniach - to je na slzy v očiach.

anaibib
12. feb 2010

ahoj andyvad, poslala som ti kontakt internou postou. my sme sa s malym boli fotit ked mal 4 mesiace a uz mame objednany termin ked bude mat rok. ja osobne som bola velmi spokojna, stalo nas to 40 eur, fotenie trvalo hodinu, ale tie fotky stoja za to. akurat bud trpezliva pri objednavani sa lebo pokial viem tak je dost zaneprazdnena a objednava sa u nej na par mesiacov vopred. dufam ze budes spokojna.

mimirisi
12. feb 2010

ahoj anaibib, mohla by som aj ja poprosit kontakt na Katku Husenicovu? Vopred pekne dakujem

anaibib
12. feb 2010

mimirisi, poslala som kontakt na internu postu. zelam pekny zazitok z fotenia a krasne fotospomienky.

prettybaby
19. feb 2010

anaibib aj ja si prosim kontakt na katku husenicovu do IP , dakujeeeeeem🙂

kristies
21. feb 2010

Ahojte, tak mame konecne fotecky od tej Janky Halmovej, mozete si ich pozriet, bola fajn, dala nam aj vybornu cenu, nakoniec sme sa dohodli, a nebola daleko od nas... chcela som nieco jednoduche, aj v ciernobielom, ziadne cacky-macky, ani truhlice, hracky a kvetinky, proste ja a Alex 😉 inak rozhodli sme sa, ze sa tam ideme dat odfotit aj s tatinkom... pekny vecer

lilly21
21. feb 2010

nema niekto skusenosti s foteniedeti.sk?

dosa
25. feb 2010

neviete mi prosim poradit, kde by som si mohla dat upravit fotky deti? chcela by som si dat spravit z fotky obraz na platno, ale rada by som odtial odstranila rusive elementy a ja to neviem 😒

kessiee
28. feb 2010

ahoj dosi, skus zuzku beringerovu v sofiafote, ona robi aj tie fotky na platno 😉

dosa
28. feb 2010

ahoj kessie, no nasla som potom nejake studio v cechach, uz mi aj odpisali a cakam na nahladove foto, ci to bude podla mojich predstav. tak som zvedava. chcem si dat spravit tu foto, kde su obaja moju dobrotnici ako anjelikovia a strasne ma tam irituju tie motuzy, ktorymi ma oskar priviazane kridla o seba 😀 tak som chcela dat tie motuzy prec. myslim, ze v dnesnej dobe by to nemal byt problem, len ja na take veci nie som ☹ skoda, ze si sa neozvala skor, no ale aspon budem druhy raz vediet. inak, chystam sa este vyskusat sofiafoto, cakam kedy bude maly sediet, ale je to pohodak, nejak sa mu do toho nechce 😎

kessiee
1. mar 2010

ahoj dosi, tak super, ze si niekoho nasla 😉 ak ta to napadne, nafot vysledok 😉 😎 skoda, ze som sem nezabludila skor, ja teraz len v "oddeleni" vybavy sa motam väcsinou 😀 😀 😀
no sofiafoto urcite skus, zuzka je paradna fotografka 😉 ja som bola spokojna. inak ja tiez dam alexika este niekomu nafotit, ked bude pekne sedkat. on sice aj teraz uz sedi, ale sam sa neposadi, len v kociku, nezbednik 😅 - tak ho tak ani velmi nedavam, skor prilezitostne. ved maju drobci este cas 😉

dada200
10. mar 2010

Ahojte,potrebovala by som cislo na Katarinu Husenicovu Rogel,prosim kto ma,nech mi posle IP
Dakujem

grenadinka
7. apr 2010

kolko tak asi stoji taka naozaj pekna fotka u fotografa? aj ja by som chcela zvecnit moje kocky ale nie za kazdu cenu.

didi35
14. apr 2010

ma prosim niekto kontakt na Husenicovu? IP, dakujeeem

smatanka
20. apr 2010

poslite mi prosim kontakt na katku husenicovu.dakujem

smatanka
20. apr 2010

zabudla som,moj mail je:smatanovaivana@zoznam.sk

lenka_he
18. máj 2010

Ahojte, neviete o nejakom fotoatelieri v He alebo Mi?

mykky
20. máj 2010

Ahoj, ja som videla jeden fotoateliér v MI na námestí, oproti Jalty. Keď vieš kde bolo kníhkupectvo Motýľ. No a nad ním. Ja by som tiež chcela ísť na nejaké pekné foto s malou a oteckom...len som sa k tomu ešte nejako nedostala. Keď pôjdeš, daj vedieť ako fotia... ;o)

denisse
21. máj 2010

ahojte 🙂
ak by niekto mal zaujem, tak moja sestra tiez foti deticky za velmi slusne ceny ... ponuka plati pre bratislavu (pripadne blizke okolie) a v pripade vacsieho zaujmu aj pre presov .... 😉
atelier nema, takze foti prevazne v exterieri, pripadne vo vasom domacom prostredi ...
ak by niekto mal zaujem, poslite mi IP a dam vam kontakt a link na ukazku fotiek

lenocka84
21. máj 2010

ahojte
zajtra nas caka umelecka fotografka, fotky dame na kona, aj s kontaktom
doteraz fotila svadby, uplne perfektne fotky. super zabery, kvalita vysoka

lenocka84
21. máj 2010

katka husenicova? nema system v praci, same staznosti

zuzkalooblova
21. máj 2010

denisse nerob reklamu !!! Dúfam že to vymazu nakoľko ostatným to dali preč !!!! Pokial ma sestra dobre fotky je zaujímave že jej musíš robiť reklamu takto !! Admina poprosím o odstránenie príspevku.

mirka285
23. máj 2010

zuzka a ty co mas za problem?ako pozeram tvoj prvy prispevok na koniku,no tak to si sa moc pekne neuviedla 😠

lenocka84
23. máj 2010

ahojte
mame ukazku fotiek v albume, od umeleckej, kludne kuk

maja797
23. máj 2010

@dosa ahoj dosa, pisala si, ze zoomfoto je v Petrzalke, prosim Ta napis mi, kde, lebo na stranke nemaju adresu, alebo som ju prehliadla 😢 . Chceli by sme dat nasho maleho vyfotit, uvazujeme nad Husenicovou, ale vyskusali by sme aj zoomfoto, su predsa len blizsie a fotky su pekne. Dakujem Maja 🙂

dosa
24. máj 2010

maja - ked sme sa boli my fotit v zime, tak boli este v petrzalke, ale uz vtedy nam pani cerna spominala, ze sa budu po zime stahovat do ivanky... nemaju adresu na stranke, ale ak im zavolas (maju tam tel. kontakt) tak ti povedia. v petrzalke to bolo na sustekovej, ale cislo si uz nespomeniem, ani keby co bolo, tusim 29??? ale urcite radsej zavolaj, uz tam zrejme nebudu 😉