Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

zuzana2706
18. jan 2007

blue ja neviem, ale daj typa 😉

mitinka
18. jan 2007

baby ja som z trnavy a my tu mame dobreho fotografa ja som ich mala objednanych na svadbe aj malu som tam dala fotit na vianoce 😉 ale pocula som aj o jednej babenke ktora byva v pezinku a tam robi fotky kde babo lezi hole v lupienkoch kvetin nadhera mam aj cislo ale najprv musim zistit kde 😅 ked to najdem tak vam ho napisem ja sa tam chystam tiez s malou 😀

nevesta
18. jan 2007

Spytaj sa Silvinky, ona dala fotit svoju malu 😉

barbulka
18. jan 2007

tak ta kocka z PK zaujima aj mna 🙂

barunka
18. jan 2007

Baby, ja zas viem o jednej v SC, ak by bol záujem, pošlem kontakt.

marijana
18. jan 2007

poslite kontakty na vsetky a vsade.budeme urcite vsetky radi.

mitinka
18. jan 2007

baby tak toto je kontakt na tu v pezinku - kata husenicova ak viete o niekom inom tak dajte este vediet ja sa tam chystam dat odfotit malu 😉

emjee
18. jan 2007

no s husenicovou niektore nemaju najlepsie skusenosti 😒 http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

barunka
19. jan 2007

emjee, ja môžem k tej húsenicovej čosi povedať, veď je to moja téma. my sme sa u nej fotili na svadbu, v novembri, čo sa dialo potom, ste mali možnosť dočítať sa v tom príspevku, čo je na moja svadba. Ale, ak môžeme veriť tomu, čo nám potom v júni povedala priamo fotografka, tak to nebola jej vina. Mala tam zamestanú jednu kočku, ktorá strácala objednávky, namiesto práce surfovala na nete a vymýšľala si rôzne veci a telefonické odkazy zásadne neodovzdávala husenicovej. Táto baba je už odtiaľ preč, nakoniec aj my máme svadobné foto, síce iné aké sme chceli, menej ako sme chceli ale máme.

emjee
19. jan 2007

barunka ale aspon ze mate svadobne foto 🙂

mitinka
19. jan 2007

jeeeej emjee prepac ani som si to nevsimla a ani neuvedomila 😒

barunka
19. jan 2007

emjee, veru, aspoň máme tie fotky 😀 😀 😀
inak teraz sa tam jedna známa bola fotiť s dcérkou a do týždňa mali fotky hotové. tak skúste šťastie 😅

emjee
19. jan 2007

mitinka nic sa nedeje, mas ty nejake cerstvejsie skusenosti s katou husenicovou?

melory
19. jan 2007

ta kata husenicova je ako svetoznama anne geddes tak si aj myslim ze bude pekne draha

barunka
19. jan 2007

melory, nie je drahá. nás mali svadobné fotky, 80 kusov + album + fotenie vyjsť na 2300Sk (ale nevyšlo... 😀 )
a kamošku fotila so synom a platili 1300Sk

melory
19. jan 2007

baby dajte mi daka do IP jej kontakt prosim,lebo na internete mi ukazuje ze nema pojazdnu stranku.

barunka
19. jan 2007

melory, pošlem ti to.

melory
19. jan 2007

ja pojdem az ked sa male narodi a dam ich pofotit zvlast a spolu ako surodencov. ak budem kocka pridam sa 😀 ak nie budem sa prizerat.

barunka
19. jan 2007

melory, aj ja sa chystám, už 9 mesiacov fotiť so Simi, ale ešte sa zo mňa kočka nestala... tak čakám ďalej 😀 😀
potom dajte vedieť, či to tam už ozaj funguje normálne.

melory
19. jan 2007

juj ved nam sa to ma narodit az v aprily 😀

barunka
19. jan 2007

však to tu bude veľmi rýchlo.

melory
19. jan 2007

a potom este som nedodala, ze budem aspon rok chudnut, ale deti nemusia chudnut, tak ich dam pofotit. myslim, ze deti su najkrajsie ked maju 3-6 mesiacov.

barunka
19. jan 2007

melory, áno, vtedy sa ešte moc nehýbu a nerobia zle 😀 😀 😀

melory
19. jan 2007

alebo....potom su uz len krajsie a krajsie 😀 😀
ako tak pozeram zacinas si uzivat, ked dieta nekontrolovatelne ide po svojom 😝

barunka
19. jan 2007

melory, veru tak 😀 😀 užívam si naplno 🙂
ale budem ti veriť, že bude niekedy krajšia 🙂 a čakám potom na tie fotočky 😀 😀

melory
19. jan 2007

zas ja som si pochvalovala - bol to nadherny trening na chudnutie, len som nechapala, preco okolie ocakava, ze vzdy vyustrelim a idem zabranovat katastroooofam, ako by nemohli oni.

kingstonka
16. sep 2008

vie niekto poradit fotografa v Presove alebo Kosiciach?

ankam
16. sep 2008

to by som aj ja chcela-Presov -al. kosice

luciar79
16. sep 2008

My sme sa fotili u tohto chalana:

farin.webgarden

Okres Skalica. S bábenami ešte skúsenosti nemal ale myslím že až sa do toho poriadne obuje....my sme boli spokojní, aj keď rekvizity sme žiadne nemali....Až trošku podrastieme chceme ešte nejaké nafotiť.

zrzulka
16. sep 2008

Ak ste z Nitry ci okolia tiez mozem dat jeden sqely tip. Popripade stranku na fotografku. my sme boli u nej teraz. Foti vonku ale ma aj atelier. Neviem aky kedze ja atelierove fotky nemusim ale fotky su krasne....