Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

natika
17. jan 2009

My sme sa dali nafotit u Husenicovej a sme na 100% spokojni...ved posudte same🙂

denisocka
4. mar 2009

baby, a nejaky fotoatelier v SNV,poprípade v PRESOVE?

ikke
13. mar 2009

pezo • 1d • Dnes o 11:21
neviete mi prosim poradit - kde by mi nafotili dieťa - počula som o nejakej lucy - nemam ale presne info som z ba

bora8 • 2d • Dnes o 11:43
mne fotila kamoška a bola som veeeľmi spokojná skús pozrieť moje albumy a ak by si chcela tak ti dám kontakt 😉

babatko88 • 1d • Dnes o 14:46
nám fotí všetko tato, začína kariéru, ale nemám tu foto... 😉 inak je fakt super...
a ak chceš poradiť, veď v ba je dosť fotografov, čo sa venujú aj deťom, nájdi cez googl

fecka
17. mar 2009

zdravim vsetky maminy, ktore maju nejaku skusenost s K.Husenicovou, nerada, ale musim napisat velmi zlu skusenost s nou. Ked som si citala prispevok timijan, mala som pocit, ze je to ako cez kopirak. Moju dceru som davala fotit 16.decembra a dodnes t.j. 3 mesiace po, nemam fotky, Preco? najskor sa vraj nedali stiahnut z karty, potom jej to mala urobit jedna firma v CR, potom dalsia firmy v BA, a vysledok? Nie su tam, rozhasili jej hard disk atd. Tako opisovat aj to, ako som sa jej snazila dovolat. Keby som sa neozvala ja, dodnes neviem co s tymi fotkami je. K.Husenicova sice foti nadherne, ale je total nezodpovedna a ma v tom s prepacenim "bordel".
Nejdem z toho robit ziadnu hysteriu, dokazem ospravedlnit ked sa stane chyba a aj pochopim ak jednoducho zblbne technika, ale to, ze mi niekto nie je schopny ani zavolat a vysvetlit co sa deje a nenatahovat ma, tak to ma vazne nastvalo. Ani nejdem pisat, ako som sa tesila na fotky. Takze tolko, verte, trochu sa mi ulavilo, ked som to napisala. Ak vam mozem odporucit, nechodte sa dat k nej fotit. Ona sice tvrdi, ze ma STRASNE VELA klientov, ale takymto pristupom o nich aj lahko pride. Od kamosky mam velmi dobru referenciu na fotografku www.familyfoto.sk, takze tam urcite zajdem a potom sa s vami podelim o skusenost. Prajem vam vsetkym, aby ste mali zo svojich ratolesti velku radost, vela zdravia a tiez aj krasne fotky 🙂.

tinka08
18. mar 2009

ahojte, ja som nesmierne spokojná s pani Danielou. fotenie je príma a pani Daniela je veľmi milá a príjemná. dala som si spraviť pár fotiek s deťmi a som spokojná. posúďte sami:

http://www.memoryportrait.eu

naše fotky ešte nemám, doma ale takto sme dopadli: ja a moje decká

http://www.memoryportrait.eu/Ruth/

paskova
18. mar 2009

tinka mas nadherne fotky, ba priamo umelecke. 🙂 Ja strasne tuzim po takych fotkach, lenze u nas v LM nikto tak nefoti ☹
V ktorom meste ste sa dali fotit?

shelly13
18. mar 2009

Ahojte, Katka Husenicova je vyborna fotografka, fakt robi nadherne veci, mam s nou viac velmi pozitivnych skusenosti. Je pravda, ze ma toho vela, ale vzdy vie najst termin, poznam ju a viem, ze robi 24 hodin denne 7 dni v tyzdni a to ma 3 deti, najmladšie ma necely rok, takze si asi viete predstavit, ze to nie je jednoduche.

O tom hardisku viem, hovorila mi, ze jej to niekto odpalil a ze o nejake fotky dokonca prisla, tak niektorym musela tie fotky prerabat, ale stane sa to aj tomu najlepsiemu fotografovi.

Ja velmi odporucam jej sluzby, je naozaj sikovna a stoji za to si na tie fotky pockat 🙂 A co sa tyka toho, ze sa jej "neda dovolat", tak ma v odkazovaci, ze jej mate napisat sms spravu a ona sa ozve, aspon mne sa vzdy ozve 🙂

fecka
18. mar 2009

ahoj Shelly,
je super, ze mas s K.Husenicovou dobre skusenosti, to je ok, ale napriklad na smsku mi nikdy neodpovedala, pretoze splietala daco o tom, ze ma vzdy plny inbox a ze vymazava smsky raz za tyzden, a ze ked ma plny inbox , tak jej ani nejake smsky nechodia apod. Ma tri deti, to je pravda a obdivujem ako to vsetko stiha.
Ale, ked nieco robim, tak sa to snazim robim poriadne a ked mam toho vela, tak si zamestnam brigadnika aspon na zdvihanie telefonov a robenie terminov. A ked viem, ze niekomu nemozem z akehokolvek dovodu dodat to, na co caka a tesi sa, tak aspon zdvihnem telefon.
Je sikovna a jasne, ze sa obcas proste stavaju taketo veci, ale ako som uz povedala, treba zavolat a riesit to.
Proste mam zly zazitok...sorry...

shelly13
18. mar 2009

Jasne, urcite chapem, mas na to svoj nazor. Ja osobne poznam strasne vela fotografov a kedze su to vacsinou umelci, tak treba niekedy ratat s dezorganizaciou. A to poznam naozaj vybornych slovenskych fotografov, aj znamych. Takze vzdy sa u kazdeho najde dobra aj zla referencia. Ja len hovorim, ze Katka Husenicova je vyborna mlada fotografka, ktora ma kopu super napadov. A ked sa niekedy nieco pokasle, hold, stava sa. To mas tak, ze aj na porodnikov - lekarov su dobre a zle nazory, ty mozes byt spokojna, ja nie... Tak drzim palce ostatnym, aby vam vysli pekne fotecky, oplati sa mat peknu spomienku.

babuci
25. mar 2009

ahojte. ja chcem iba podotknut, ze ak raz niekto nieco robi a ludia ho povazuju za profesionala, nemal by si takto kazit meno. Pokial nieco robi, nech to robi poriadne. Lebo inac to vyzera tak, ze sa hrabe iba za zarobkom a zabuda na klientov.
jedna vec je, ak sa naozaj nieco stane omylom, alebo nedopatrenim a druha vec je neozvat sa klientovi (vysvetlenie, ze ma vela klientov je hrozne lebo je to neprofesionalne a vsetci klienti su podstatni) alebo ho zavadzat....
Nejde totiz o mnozstvo klientov ale o spokojnych klientov.....

tinka08
28. mar 2009

paskova sme z Bratislavy

fecka
15. apr 2009

Nas pribeh nakoniec skoncil happyendom. Pravdepodobne sa "nieco" stalo, boli sme sa dat znova a gratis nafotit u Katariny Husenicovej a fotky mame a su prekrasne. O jej odbornosti vo foteni nemozem ani trosku pochybovat.Je velmi sikovna, ak este trosku vylepsi pristup ku klientovi - hociktoremu, tak to bude naozaj super.

zoeno.1
16. apr 2009

ahojte,nepoznate dobru fotografku/fotografa v MT a okoli? 🙂

wodana
19. apr 2009

vo Zvolene je FOTO PAULA. my sme boli velmi spokojni

mbrazd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbrazd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michru
10. jún 2009

Ahojte,

ja s našim synčekom sme boli na fotení u Katky Husenicovej a boli sme s nou na 100% spokojný. Teraz plánujeme už dalšie fotenie, konečne spolu aj s tatinkom 🙂

mamcenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamcenka
16. jún 2009

Ahojte mamičky,

ja fotím detičky rôzneho veku, podľa vašich požiadaviek priamo u vás doma alebo vonku.
Som začínajúci profesionál 😀 😀 po dlhej amatérskej dráhe 😝 😝 😝 .
Som z okresu MT, ale fotím aj ďalej-pricestujem a účtujem 😀 😀 . Ešte nemám svoju web stránku, ale pracujem na tom. Ak máte záujem, budem veľmi rada vám urobiť krásne fotky.

timijan
16. jún 2009

nie shelly nahodou kata husenicova 😕

timijan
16. jún 2009

Shelly/Kata, moj nazor na Katu Husenicovu je taky, ze ani jej praca ma nepresvedci o tom, aby som k nej este niekedy isla. Ona proste tie fotografie straca, ma v tom chaos a nemyslim si, ze tri deti, praca 24 hodin denne 7 dni v tyzdni su ospravedlnenim za jej neprofesionalitu a neochotu komunikovat s klientom. Je zjavne, ze si toho naberie viac nez unesie a tym si sposobuje problemy.

mamaj
17. jún 2009

Mamcenka, kde sa daju vidiet tvoje fotky? Som z MT a mozno by som mala zaujem o fotenie nasho 5mesacneho syna.

mamcenka
17. jún 2009

Mamaj,

ako som spomínala, nemám ešte svoju stránku lebo nemám dostatočné množstvo fotiek na svoju prezentáciu, ale niektoré si uverejňujem na fotografickom portáli http://apps.vivo.sk/s/a/6882

mamcenka
17. jún 2009

Alebo ešte aj takéto niečo tvorím 😀 : http://apps.vivo.sk/s/a/7636

klementina
25. jún 2009

ahojte, mozem vas poprosit do IP kontakt na katku husenicovu? dakujem. alebo odporucate aj niekoho ineho z ba a okolia?

megi93
26. jún 2009

Ahojte, neviete mi poradiť ako sa pohybuju ceny fotiek v Nr?
Ďakujem

mvtina
9. júl 2009

klementina: my mame uz dva roky vybornu skusenost s Lollou Fukari. Nemam rada fotky typu Anne Gedes, ona robi atelierove tiez, ale krasne ciste zabery bez zbytocneho harampadia okolo - vsak tie deti su nadherne aj bez vselijakych kvetinacov a umelych vyzdob.. Mozno nie je najlacnejsia, neviem, mala som to stastie, ze som ju nasla na poslednu chvilu, ked sme si spomenuli a bola ochotna, tak sme dalej nehladali a neporovnavali. A nakoniec sme sa este aj dohodli, lebo sme brali vela fotiek. ALe zase nefajcime a nepijeme, tak aspon budu mat deti spomienku 😀
Totiz - pred rokom sme si spomenuli, ze by sme chceli nase dvojicky v den narodenin vzdy fotit, bola ohromne ochotna. Toho roku sme tam boli uz aj s ich 2-mesacnym bratom. A pojdeme zas aj na jeho narodeniny. Je to neuveritelne mila osoba, ma trpezlivost s detmi (aj s rodicmi 🙂 Ma nejakych par hraciek, ale kludne mozes doniest aj vlastne napady. My sme na prve narodeniny doniesli jednoduchych ikeovych macikov a co sa tyka oblecenia, mali jedno farebne, potom biele bodynka a nakoniec boli nahati. Teraz sme si povedali, ze sa to uz nehodi, ale mali tiez jedno farebne oblecenie a jedny biele bodyna a k tomu sme zobrali bublifuk. Ona ma klasicke cierne pozadie, ale teraz mala aj nejake farebne, jednoducho spravene na stenu, jesenne farby, nerusi. Sfoti aj rodinku, kojacu mamicku.... Na druhy den mate nahlady v maili, mozete vyberat. Da tam tie najvydarenejsie, ale musim uznat, ze je to dost tazke, clovek by zobral aj vacsinu. Hlavne pri viacerych detoch, zakazdym je niektore na tej fotke krajsie ako inokedy 🙂
Naozaj som s nou velmi spokojna, ale ak cakate deti visiace z kvetinacov a namaskovane vo vselijakych pozach a kulisach, tak to asi nerobi. Nemam tie fotky vo fotoalbume a nemam momentalne cas ich tam davat, ale ak by ste mali niekto zaujem ich vidiet, mozem poslat na mail. Moj je: 5tina@pobox.sk.

pookie
10. júl 2009

Cavko, kolko vyjde fotenie u Husenicovej? Aky pocet foto vam posle/kolko zaberov robi?

zajo79
10. júl 2009

fecka...preco by Ti mala odpovedat na smsky? ma toho bez tak dost..a Ty ako zakaznik ked nieco potrebujes, tak predsa zavolas, pripadne nechas kontakt a by Ti zavolala..

jajaja13
20. júl 2009

Fotografie lolly su uzasne fakt....ja som dnes nasla aj taketo nieco studioenjoy, troska iny styl.