Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

silvia27
26. dec 2009

ďakujeme 🙂

mucher
28. dec 2009

Ahoje dievčatá, možem poprosiť do IP nejakého dobrého fotografa v NR prp okolie, mám 10 dňové babo a 5 ročného synčeka a chceli by sme nejaké peknučké foto
Vďaka za každú odpoveď

susisus
28. dec 2009
monika0001
3. jan 2010

chcela by som sa podakovat tej dobrej duše ktorá ma pred mesiacom nahlásila, že tu robím reklamu napriek tomu ze som si ju nerobila a zrejme asi tá istá osoba si tu reklamu tu robi nadalej. dakujem!!!!
prajem všetko dobré!

zuzana1971
5. jan 2010

ahojte, precitala som si vsetky prispevky a fotky, dost vela negativnych ohlasov na husenicovu...ale kde si mozem pozriet jej fotky? nikto ich tu nema v albume a tie 1-2 co ju chvalili, uz vobec nie 😝
zp vsetkych fotiek sa mi najviacpacili tie od zoomfoto

kessiee
5. jan 2010

cauko, tak my mame fotienie uz tiez za sebou, bola to sranda, zuzka je taky spravny "blazon" 😀 uz som strasne zvedava na fotky, potom sem nejake hodim 😉

lindush
6. jan 2010

Ahojte,

ja mozem odporucit fotografku lollu fukari z Ba,mam jej fotky aj v albume,je sice trochu drahsia,ale myslim,ze sa oplati,bola trpezliva,velmi mila a dohodli sme sa aj na cene

dosa
6. jan 2010

zuzana1971 - este nedavno som mala v albume aj fotky od husenicovej, ked som aj mala negativne ohlasy na nu, tak len kvoli natahovackam ohladom dodania fotiek, inak fotenie u nej bolo zabavne a fotky su krasne. ona nema ani webovu stranku, zrejme nepotrebuje tento druh reklamy, vraj kedysi mala, ale jej "kradli" napady. a keby si chcela vidiet jej foto, v DM drogerie predavaju nastenny kalendar s jej fotkami deticiek.

zuzana1971
6. jan 2010

dosa no ale ja kym sa rozhodnem niekam ist potrebujem vidiet ako foti a kolko to stoji, a nie sa niekam trepat do tramtarie s kojencom, a potom mozno fotky ani nebudem mat...tazko ked ona nema stranku a este u o nej aj citam vela prispevkov ze je nespolahliva

sofilaura
7. jan 2010

ahojte,
my sme dali fotiť detičky v Modre /Bitter/ a boli sme veeelmi spokojní...
aj prístup k zákazníkom a dodacie lehoty boli ako slubili...takže super po každej stranke..

dosa
7. jan 2010

zuzana - suchla som par foto od husenicovej do albumu "dobrotnici v atelieri" - zacinaju leziacim anjelom 😉 foti super, cena primerana, len s tym dodanim to bolo teda hrozne, ale napriklad moja kamoska tiez bola po mne u nej a nemala take problemy. ja neviem, asi treba natrafit...

kessiee
8. jan 2010

ahojte, takze fotky dnes uspesne dorazili, v albume mam len malinku vzorku z mnozstva fotiek, tak kuknite 😉

anicka077
8. jan 2010

ahojte baby, viete o niekom v kosiciach? vdaka

jvo
8. jan 2010

ahojte ja som bola nakoniec tiez u husenicovej, troska sme si pockali na fotky ale stalo to za to myslim ze teraz objednava tak na april a my sme platili tusim 40 eur

jvo
8. jan 2010

fotky su v albume mohli sme si vybrat 3 motivy ( my sme mali lupienky, anjel a spolocne foto s malou toho ukazku tu nemam)

ursusik
10. jan 2010

ahojte baby, mohli by ste mi poslať kontakt na fotografku Katku Rogelovu - Husenicovu? dakujem velmi pekne.

mima300
11. jan 2010

Ahojte kočky, môžte mi prosím poslať kontakt na Katku Husenicovú aj adresu kde má ateliér ? Ďakujem moc.

kristies
13. jan 2010

Ahojte, no ja som nasla teraz fotografku Janku Halmovu v BA, ma nadherne fotky deticiek i deti, nie je vobec draha. Idem k nej aj s malym, tak potom vyvesim nejake fotky. Ostatni fotografi ma odratili nielen cenou, ale hlavne tymi fotkami...

ivinka77
14. jan 2010

ahoj KRISTIES a co stoji ta halmova v BA ?
ozaj kocky kontakt na tu katku husenicovu by pomohol aj mne...dakujem

a ak by ste chceli, mrknite sem...

http://www.zuzanakapisinska.com/photography.php...

sasenka608
14. jan 2010

caute baby, aj moja kamoska bola u tej halmovej, bola velmi spokojna. Ja sa tam chystam tiez buduci mesiac. Cena je okolo 100 eur

monika0001
15. jan 2010

ivinka - pozerala som tu stránku čo si sem dala... niektoré fotky su krásne ale niektoré mi prídu ako fotomontáž.. je tam dosť takých fotiek čo sú nezlučiteľné s prírodou.. napr. na jednej má babo tak otočenú hlávku že tak ju teda určite bábo nevytočí.. niektoré tváre sú tam iba vložené do fotky si myslím...
ale niektoré fotky sú tam krásne...
Nechcem nikoho nahnevať... je to len môj názor... názor budúcej fotografky...

kristies
16. jan 2010

Ahojte,
s Halmovou som sa dohodla na 99 euro 😉 , je to oproti ostatnym ponukam a kvalite dobra cena. 😝

andreafa
18. jan 2010

aj ja som bola u janky halmovej a som velmi spokojna. je velmi mila, vie to s detmi a hlavne krasne foti, za fakt prijatelnu cenu 🙂 vrelo odporucam.

bambulka33
18. jan 2010

http://www.family-foto.eu tu je tiež velmi dobra fotografka 🙂 aj lacna

zuzuliq
18. jan 2010

my sme boli u zuzky v samorine - sofiafoto a mozem len doporucit. Zuzka ja strasne sikovna, ma skvele napady, vie vytvorit pohodu pri foteni a fotky sme mali uz na druhy den. Robila mi aj tehu fotky s bruskom a vianocne fotenie uz s drobcom, kuk sem http://picasaweb.google.sk/zuzi.gasparovicova

jabko
20. jan 2010

Ahojte,
mam dvojrocneho syna a dcerku v brusku par dni (hodin?) do porodu... Ak ste z Bratislavy, chodime sa uz dva roky fotit k Daniele Breznovej do Kalinkova (smer Samorin). Ma aj web-stranku - atelier sa vola "memoryportrait" - staci ju dat do googlu... Ma bohate skusenosti a foti s citom... Z vlastnej skusenosti viem, ze ak sa trebars niekto aj nevie tvarit do objektivu, ona to odfoti tak, ze sa sami sebe naozaj pacite 🙂
Foti tehotne baby s bruskom, malinke babenka, aj vacsie deti a rodinne foto. Myslim, ze ma skusenosti aj s aktami (videla som zopar ukazok), ale to som zatial neskusala 🙂
Mame plny byt jej fotiek a s kazdym fotenim som velmi spokojna. Dokonca vam vie vytlacit foto aj na platno a velmi kvalitne!

lenura
22. jan 2010

Nazdar baby, boli by ste také zlaté a poslali mi pls. poslať kontakt na fotografku Katku Rogelovu - Husenicovu? Vopred dakujem.

andy75
25. jan 2010

ahoj,
uz moznokontakt mas, ak nahodou nie, tak tu je:
0902 705 383
Andrea

andy75
25. jan 2010

som sa pomylila, to malo byt IP

trpezliva
29. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
nas bola doma fotit jedna pani a sme s nou velmi spokojni. Prisla len par dni po narodeni nasej Johanky. Ja som do atelieru nechcela, predsa len s takym par dnovym mimcom cestovat niekam a navyse starsia dcera by sa urcite nenechala fotit nasilu v atelieri..takto nam ta pani spravila fotky v izbe a vobec to na tych fotkach nie je vidno, aspon podla mna. Ak chcete kontakt, poslem vam do IP, kedze tu sa cisla nesmu davat. Ale fakt ta pani si da zalezat na kvalite fotiek a bez toho aby to bolo 100percentne vam CD s fotkami neodovzda. tak kuknite album. 🙂