Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

jajaja13
21. okt 2010

ahojte my sme boli uz 2x foteni studiom ENJOY. Mne sa na nich paci, ze nekopiruju rozne umele pozy s detmi, ale mame normalne prirodzene foto. Fotografka fotila deti pocas hry a su uzasne fotky. A urobila nam aj krasne ramiky, kalendar, kolaze.
Stanka Hricova ma tiez pekne foto, mozno vyskusam aj ju.

katkabb1
5. nov 2010

Neviete niekto o dobrom fotografovi detičiek v BB alebo okolí? Ďakujem

sonina22
5. nov 2010

pekny vecer ja poznam jednu andreu Sliacku z Ruzomberka nema sice este stranku na nete ale pozrite si ju na facebooku pod menom Andrea Dvorska Sliacka ma tam svoje deti

simonca
21. nov 2010

@ankam skus pozriet pani moniku chrenkovu..foti v kosiciach 🙂

simonca
21. nov 2010

@klapajda pekne fotky robi monika chrenkova foti v kosicich, skus si vyguglit 😀

faby
6. dec 2010

Ahojte babenky, nedalo mi nezapojiť sa do diskusie 🙂 zaregistrovala som otázku jednej z vás, ktorá sa pýtala na fotoateliér v Martine. Ja sama pracujem ako fotograf a ateliér mám práve v spomínanom meste. Moju prácu si možete pozrieť na facebook stránke Fotoateliér Lia images. Prajem pekné fotky vašich anjelikov v ktoromkoľvek meste 🙂

lenkaff
8. dec 2010

v BA jednoznacne detska fotografia Sandra - pozrite profil na facebooku, odporucam!

annika11
9. dec 2010

@simonca ahoj, zaujala ma tá pani čo fotí v košiciach, nevieš náhodou aj cenu?

gabika13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinqa
31. jan 2011

@lenkaff ahoj, mas v albume krasne fotky, velmi sa nam pacia sandrine fotky. mozem sa spytat na cennik? kolko ste platili za fotenie? vdaka

matula1981
1. feb 2011

Ja sa tiez pripajam Sandra foto v BA je bezkonkurencna, bola som s jej pracou velmi spokojna 🙂

lenkaff
4. feb 2011

@kvetinqa ahoj, my sme to mali ako darcek od krstnej mamy, takze presne neviem, ale tusim okolo 50 eur. velmi som ti neporadila.. 😕

lenkaff
8. feb 2011

@kvetinqa ahoj, uz to viem presne fotenie deticiek stoji 30 eur 🙂

kvetinqa
8. feb 2011

@lenkaff dakujem velmi pekne 🙂

ela007
10. mar 2011

Ahojte Baby,

minuly tyzden sme boli u fotografky Katy Husenicovej v Senci, zatial pocit perfektny, dcerku dokazala tak rozblaznit, ze sa celu hodinu fotografovania smiala, ba az rehotla 🙂 som zvedava na fotografie, dufam, ze to nebude kamen urazu a ze ich v kratkom case aj uvidime 🙂 Skoda by bolo pokazit ten nadherny pocit z fotenia... 🙂

lubatko789
21. mar 2011

Ahojte,

rada by som dostala kontakt na p.Husenicovu, posim.

Vdaka.

Lubka

matula1981
21. mar 2011

@lubatko ahoj posielam ti kontakt na fotografku 0902 705 383

kvetinqa
24. mar 2011

Ahojte, tak my sme sa dali fotit v Sandra foto v Ba a boli sme velmi spokojni. Mily pristup a fotky su nadherne. Odporucam

ela007
2. apr 2011

este stale nemame fotky :( dufam, ze uz koncom buduceho tyzdna budu...

smejko
4. apr 2011

@kvetinqa AHoj, prosim ta, kolko penazi vas stalo fotenie ? pozerala som jej fotky a su fakt uzasne, chcela by som nechat fotit svoje tehu brusko 🙂 tak zistujem. dakujem moc

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinqa
4. apr 2011

@smejko fotenie stoji 30 eur a mas v tom 30 upravenych fotiek na dvd nosici, my sme si vypytali aj originalne fotky, dostali sme ich bez poplatku..

kvetinqa
4. apr 2011

@lilli00 telefon nemam. ja som s nou komunikovala cez mail, poslem do IP.... ako som pisala vyssie, 30 eur za 30 upravenych fotiek, atelier ma v boteli gracia, co je botel pod novym mostom... Sandra je velmi mila,priatelska, spolahliva..

silvia31
4. apr 2011

aj my chodíme k Sandre Benčicovej, je strašne zlatá a šikovná 😉 odporúčam

siskaa
4. apr 2011

@kvetinqa mne pisala cenu 50 eur za 30 upravenych fotiek na CD :(

kvetinqa
4. apr 2011

@siskaa tak to je sila.. ja som platila 30

smejko
4. apr 2011

@siskaa tak to je este dobra cena ... su podstatne drahsi fotografi v BA ... Prosim posles mi do IP kontakt na nu ? dakujem moc

siskaa
4. apr 2011

@kvetinqa na to, ze som sa k nej objednavala tak kratko po tebe sa mi to vobec nepaci :(

@smejko pre mna je tych 20 eur dost :( mne sa pozdavala praveze aj ta cena na nej, v takychto relaciach som nasla aj inych fotografov. telefon na nu nemam, ale asi len mailom komunikuje, lebo ani na stranke ho mema http://sandrafoto.eu/contact.html

smejko
5. apr 2011

@siskaa ja nevravim, ze 50€ je mala suma, je to dost. Ale ja uz asi 2 tyzdne pozeram roznych fotografov a 50€ je druha najnizsia cena a vlastne v BA je to prva najnizsia cena co som nasla ... len dufam, ze kym sa k nej dostanem ja ju zas nezvysi 🙂 Cez tu stranku som jej pisala aj ja, zatial sa neozvala.

siskaa
5. apr 2011

@smejko mne pisala, ze musela zvysit ceny, ale aj tak mi to pride take zvlastne, lebo naklady sa nezvyknu zrazu tak rapidne zvysit, aby v priebehu par dni musela zvysit cenu za jednotlive fotenia o 20 eur :( asi si tiez urobila prieskum trhu a vyrovnala ceny s konkurenciou. za 50eur fotia aj inde v BA a maju aj kratsie cakacie doby ako sandra, mne davala termin az skoro po mesiaci.