Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

ajdika
16. sep 2008

Zrzulka,tak mi prosím pošli kontakt, môžeš aj do IP.Ja som z Nitry. Ďakujem 😅

danu
16. sep 2008

my sme boli u silvinky je z Ba a mozem len doporucit, skvela baba a perfektny pristup

kingstonka
16. sep 2008

...presov kosice ...nic ? ☹

zrzulka
16. sep 2008

Ajdika mas IP

daisy33
16. sep 2008

ahojte, prosim poslite aj mne kontakt na nejakeho fotografa z okolia BA, vdaka

ajdika
16. sep 2008

díky zrzulka, si zlatá.

kisska
16. sep 2008

zrzulka myslis tetu Oreskovu? Posli mi prosim jej stranku... dik... alebo niekto iny dobry v NR?

cartmanko
17. sep 2008

aj my si prosime nejaky kontakt ba plus sirsie okolie s cislom, popripade linkom. fotiek amme sice spustu a aj o umelecke sa snazime ále profika ri praci si rad pozriem. niekedy nafotim aj 1300 fotiek denne. ale odlizim tak jednu az dve. 🙂

spathiger
17. sep 2008

no ja som podobný maniak... ba čo, horší...1300 nafotím, 1300 odložím... už máme zahltené všetko, čo sa zahltiť dá... ešteže je tatko taký šikovný a pravidelne to sortýruje... ja by som sa v tom už dávno stratila... apropo... umelca fotografa v okolí DK nepozná nik? Aj ja by som rada spravila také pekné fotky, no môj najobľúbenejší program pri fotení sa volá "auto"...

zuka
17. sep 2008

U nas foti tato a podla mna, nasej rodiny a znamych, veeelmi pekne 😉
Ak mate chut, pozyvam Vas do Maxikovho albumu:
http://picasaweb.google.com/zuzanapolomova/Maxi...

cartmanko
17. sep 2008

nemas doby link.
ja som kupil uz treti terabajtovy disk a miesta bude stale malo. treba to efektivne triedit, lebo aj tak si to nikto nikdy nepozrie.

zuka
17. sep 2008

tak neviem, dava mi to len tento link...
my triedime poctivo, lebo muz foti aj ine a to by sme toho mali tony... 😀

zuzka1.
18. sep 2008

ahojte maminy, co myslite, kedy je najvhodnejsie obdobie na fotenie babatiek???3-4-5 mesiacov alebo kedy??

domulienka
18. sep 2008

Ahoj Zuzka jas som moju fotila ked mala polroka ,bola napapkana sokojna tak mi pozovala ostosest,este ju chcem fotit teraz ked uz pekne sama sedi len dufam ze obsedi.

rohacka
19. sep 2008

Kingstonka, ankam - pozrite moj album a ozvite sa cez IP, ked sa vam paci. Nie su to atelierove fotky, ale chcu zachytit prirodzene okamihy zo zivota.

ttina23
19. sep 2008

a Zvolen a okolie neviete o niecom?

timijan
1. okt 2008

prečo mi nejde vložiť príspevok?

timijan
1. okt 2008

to bola skúška. Dvakrát som totiž napísla dlhší príspevok o fotografke Kate Húsenicovej Rogel a neprešlo mi to. Skúsim to opäť.

timijan
1. okt 2008

tak to trochu skrátim...
v polovici augusta sme sa boli fotiť v SC u fotografky Kata Húsenicová Rogel. Fotenie prebehlo perfektne a nevedeli sme sa dočkať kedy uvidíme fotky. Kata nám povedala, že do týždňa by mali byť hotové, ale môže sa stať, že aj neskôr, zavisí koľko ma objednávok. Chápali sme to o to viac, že sama má malé bábo. Po dvoch týždňoch som sa je ozvala či nám nevie dať nejaký približný termín vyhotovenia fotiek. Aké bolo moje sklamanie, keď mi oznámila, že jej zmizli fotky z hard disli, si asi viete predstaviť.

timijan
1. okt 2008

sorry, ale musím tento príspevok písať na viackrát pretože mi inak neprejde

timijan
1. okt 2008

oprava: z hard disku

timijan
1. okt 2008

Povedala mi, že ak jej tie fotky načítajú dá mi vedieť. Ozvala som sa jej ja asi po dvoch týždňoch a opäť mala nejaký problém. Slúbila mi, že mi brnkne v jeden konkrétny deň. Klasicky sa zase neozvala. To som už ja nevydržala a dožadovala som sa našich fotiek. Počas rozhovoru mi zložila telefón. O 10 min. mi však poslala sms, že jej "práve teraz" oznámili, že fotky sú hotové a možem si ich vyzdvihnúť bud. týždeň. Keď som prišla po ne, neboli hotové pretože si ma pomýlila s niekým iným! Odvtedy s ňou komunikoval len môj manžel, ja som už na to fakt nemala nervy. 😠

timijan
1. okt 2008

Minulý týždeň mu poslala sms, že už jej načítali hard disk a večer sa ozve. Samozrejme opäť sa neozvala. Dnes je brnkol manžel a keď sa jej spýtal na fotky, zložila mu telefón. Nakoniec som jej zavolala ja z môjho mobilu a snažila som sa byť milá, pretože som asi naivná, ale ja stále verím, že tie fotky budú. Celé sa mi to zdá divné. Vidím , že nie som jediná ktorej zmizli fotky. Keď som sa jej pýtala, prečo nemá webovú stránku, povedala mi, že jej kradli nápady. (ja si však myslím, že s nijakým novým nápadom neprišla). Skrátka ona ako fotografka nemá nikde reklamu. Možno som paranoidná, ale v jednom okamihu ma napadlo, že či tie fotky nejako nezneužíva. Budem rada, ak mi sem niekto napíše skúsenosti s touto fotagrafkou a ja sa konečne ukľudním ☹

bambusko
1. okt 2008

timijan, podakuj sa t-comu, urcite mas pripojenie na net od nich. uz to takto robilo pred mesiacom, ani ip sa neda poslat, vkladat fotky ap. manzel povedal, ze to bude nieco so sifrovanim 😕

lenka1108
1. okt 2008

ahoj baby aj ja som si dala nafotit malu no nadherne fotky ale mam ich zial iba vyvolane.nemam ich ani na cd.musim to nejak vymysliet aby som vam ich mohla ukazat a odporucit pani ivetku z povazskej bystrice.stali ma necelych 1000 korun a mam ich cez 20.vystihla krasne momenty a fotila nas cez leto v jej vlastnej zahrade.krasne naozaj........

danu
2. okt 2008

lenka 1108 my sme platili 1000,- Sk a mam ichj cez 300

macicek79
2. okt 2008

Ahojte,
mozem vas poprosit o kontakt na niekoho, kto foti babatka v okoli Senca?
Velmi pekne dakujem! 🙂

katarinapavol
2. okt 2008

ahojte maminy, mohli by ste mi prosím poslať kontakt na fotografku Húsenicovú, chcem dať moje najdrahšie lásky spolu vyfotiť, dakujem Katarína

adulik23
2. okt 2008

ttina23 - vo zvolene foti halajova.

pozri si jej stranku fotofunn

emjee
6. dec 2008

uzlik • 1d • Včera o 20:45
Ahojte ne/mamičky chcela by som sa opýtať na vaše skúsenosti s fotením detičiek, ide o to že synček bude mať 2 roky a chcela by som ho dať odfotiť profesionálneho fotografovi tak pár krásnych fotečiek. Ja ho fotím dosť ale predsa tam chýba nápad a krásna ostrá foto. Chcela by som poradiť niekoho s kým máte skúsenosti a robí aj krááásne fotečky, na nete je ponúk neúrekom ale rozhodnúť sa je ťažké, tak budem rada keď mi niekoho s kým máte skúsenosti odporučíte, ďakujem krásne.

cicushka • 1d • Včera o 20:46
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
rozhodne leada

uzlik • 1d • Včera o 20:51
dakujem cicushka pozriem

uzlik • 1d • Včera o 20:53
cicushka a odkial je ta pani ? .. lebo sme okres BA a v kontaktoch to neni

ena • 2d • Včera o 23:50
uzlik, podla googlu je z Nitry