Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

maja797
24. máj 2010

@dosa dakujem za odpoved, urcite im zavolam 😉 Maja

klapajda
16. jún 2010

Caute kocky, chcela by som sa aj ja opytat na fotografov v Presove a Kosiciach? Viete mi niekto poradit nejakeho co robi pekne fotky deticiek? dakujem...🙂

cinocka
16. jún 2010

v MT alebo TR niekoho nepoznate??

lila794
17. jún 2010

Ahojte, poznam super fotografku v BA, p. Vimpelovu, robi kraaasne fotky!

zunka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
apple15
17. jún 2010

ahojte, mohla by som Vas poprosit o kontakt na katku husenicovu, prip. jej webovu stranku? dakujem pekne

zlatko0712
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikaponantaphoto
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siuiamaxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanilka17
1. aug 2010

Davajte si pozor komu davate fotit svoje deti. Toto sa stalo jednej co ju poznam - tu na koniku jej jedna baba slubila, ze jej nafoti dieta a da jej to na CD, slubila jej to zadarmo, nakolko ta tzv. fotografka nebola fotografka a nemala k tomu nic potrebne ani kurz, ani zivnostensky list, atd) ta znama suhlasila, no a ona jej nafotila dieta, nedala jej ziadnu fotku ale to dieta uverejnovala bez jej suhlasu a vedomia po internete, casopisoch...jasne, ze znamej to vadilo, a stazovala sa tu (v zamknutej teme) babam s ktorymi si pisala...ta tzv. fotografka sa to nejako dozvedela a vyhrazala sa telefonicky tej znamej...to je teda hnus vyhrazat sa matke s malym babom!!!! taki ludia by nemali na koniku ani byt!!!! Ja na mieste tej znamej podam trestne oznamenie za narusenie osobnych udajov, vyhrazanie a este ju nazalujem ze za fotenie neodvadza dane a robi to nacierno!!!! Jedine stastie ze zato nezobrala aj peniaze...

ako hovorim dajte si pozor, na internete aj tu na koniku sa pohybuju rozni ludia a nenechajte hocikomu nafotit svoje dieta, a nahate uz vobec nie!

maja797
6. aug 2010

@dosa Ahoj, konečne sme boli u Zuzky Černej, mala si pravdu už sa presťahovali do Ivánky. Skutočne perfektný prístup, zatiaľ sme dostali nejaké neupravené zábery, všetky zábery, už upravené, by sme mali mať do 2-3 týždňov, tie čo zatiaľ máme, sú prekrásne a venovali sa nám dve hodiny, až pokým malý nezačal byť mrzutý. Ešte, že sme nešli k Husenicovej, lebo dve kamošky u nej boli, síce fotenie dobré (50 minút), ale ani po mesiaci nemajú fotky, ani neupravené, a keď tam volali, kedy budú, tak jej manžel bol veľmi nepríjemný, že toho majú veľmi veľa a on sa im sám ozve. Ďakujem Ti veľmi pekne, bez Teba by som sa asi k Zuzke neodhodlala ísť. Hodila som sem aj nejaké neupravené zábery 🙂 . Maja

atrami
6. aug 2010

@maja797 krásne fotečky.

atrami
6. aug 2010

@vanilka17 , mne sa jedna kočka ponúkla na fotenie, tak neviem.........dúfam, že sa nepopálim.

ada11
6. aug 2010

maja797, koľko dopredu ste sa objednávali? ja som chcela dať moje princezničky odfotiť už vlani,a le potom sme to nechali tak a teraz mi sme už išli do toho. ja som mala kontakt na stranku brusko nemáte niekto skúsenosť, prípadne by ste mi mohli odprúčiť niekoho, ale nei zase veľmi darhého v okolí NR, BA dakujem

maja797
6. aug 2010

@atrami Ďakujem, už sa teším na upravené, potom pôjdeme a asi dáme urobiť kalendáre z tých najkrajších. 🙂

maja797
6. aug 2010

@ada11 Ahoj, 8.7. sme sa skontaktovali a dohodli sme sa na 30.7. , my sme skôr nemohli, ale viem, že mala ešte nejaké voľné termíny. My sme najprv cez brusko poslali e-mail a Zuzka nám potom volala. Inak môžem odporučiť, vie to s deťmi, malý sa stále smial a jej manžel všetko fotil. Platili sme síce 70,-€, ale venovali sa nám 2 hodiny, máme neskutočne veľa úžasných fotiek s rôznymi motívmi.

monline
6. aug 2010

@maja797 ahoj, tie fotky sú dohodnuté cez stránku brusko? sú veľmi pekné

maja797
6. aug 2010

@monline Áno, zatiaľ ešte nie sú upravené (malý mal vyrážku), ale aj tak sú super.

monline
6. aug 2010

@maja797 áno, krásne sú..ja plánujem tiež dať si spraviť fotky, ale asi o mesiac dva..zatiaľ sa mi malý zdá byť primalý, aj ke´d aj také fotky majú čaro, ale nesmeje sa ešte na podnet..len keď chce 🙂

maja797
6. aug 2010

@monline Keby som o Zuzke Černej vedela už predtým, tak si dám urobiť fotky malého, aj keď bol menší. Na facebooku (brusko) som videla fotky asi dvojtýždňového bábätka a boli úžasné. Keď sme ju oslovili, tak sa pýtala, aké obdobie chceme zachytiť, či ešte keď leží alebo keď bude sedieť. My sme už počkali na to sedenie, skúsili sme urobiť aj nejaké, kde leží na brušku, ale už nechcel, tak máme len pár záberov na brušku, teraz by už možno ani nechcel sedieť, stále stojí a chce chodiť... 🙂

monline
6. aug 2010

@maja797 viem, že by som najradšej mala fotky pomaly z každého týždňa..ale finančne to asi nei je málo, tak sa budem musieť rozhodnúť..tiež som videla krásne fotky detičiek, ktoré sú úplne malinké..to sme už nestihli..tak asi počkáme na úsmev..na brušku veľmi nerád leží, po chvíľočke spustí strašný rev..

monline
6. aug 2010

@maja797 snažíš sa otehotnieť?

maja797
6. aug 2010

@monline Strašne by som chcela, o malého sme sa snažili 9 rokov, prešli sme 2 umelými oplodneniami a stále nič, už sme to vzdali, keď sa podarilo 🙂 . Teraz by som chcela využiť, že mám cyklus prirodzene bez liekov, ako dlho neviem...

monline
6. aug 2010

@maja797 držím palce 🙂 ja mám 16 ročnú dcéru, už sme neplánovali viac detí..a malý sa nám "pritrafil"..a je to úžasné krásne dieťa..a teraz len čakám, kedy "omladnem" 🙂

maja797
6. aug 2010

@monline 😉

atrami
7. aug 2010

@monline , neboj omladneš 🙂 a určite sa Ti zlepší kondička 😉

ada11
7. aug 2010

maja797, dakujem za odpoved a koľko malého fotila - myslím ako dlho ?

dosa
7. aug 2010

@maja797 - krasne fotecky, som rada, ze si spokojna. ja som sa tiez strojila, ze pojdem s malym ked bude sediet, ale cas leti a stale sa nieco ine risesi a maly uz aj chodi 🙂 ale fotit sa urcite pojdeme, zvykneme chodit kazdy rok pred vianocami, aby sme mali pekne pohladnice. rozmyslam, ci zase vyskusat niekoho ineho, alebo ist k cernym, kde sme boli spokojni...

maja797
7. aug 2010

@ada11 Boli sme tam 2 hodiny, z toho asi 1 a pol hodiny sme sa fotili, polhodinu nám zabralo prezliekania a krmenie, malý nevydržal, bol hladný 🙂

wewe123
9. aug 2010

ahojte dievcata,
stale nerozumiem, preco sa vsetci pytaju na fotografku husenicovu. Z vlastnej skusenosti (bola som s dcerou u nej dvakrat) musim povedat, ze uz davno existuje kopec inych a ovela lepsich fotografov ako je ona. Prve fotenie dopadlo celkom fajn, druhe katastrofalne. Uz tu bolo o tom vela pisane, ale tri mesiace som cakala na fotky, ktore som nakoniec ani nedostala, pretoze sa jej zevraj pokazil disk a mala ho v oprave. Nemohla som sa k nej dovolat a ak nahodou, bola podrazdena a zakazdym mi povedala, ze ona sa ozve, ked tie fotky budu. Ale neozvala. Uz v zivote by som k nej nesla. Na dalsie fotenie som si nasla velmi zlatu fotografku v bratislave. Fotky boli aj retusovane, nie len prevedene do ciernobiela alebo sepie, ako retusovanie nazyvaju niektori fotografi. Cena bola, myslim, primerana kvalite. A fotenie bolo v pohode, nie hodina a dost, mohla som nakrmit medzitym, vsetko vklude.
Videla som aj par fotiek od kamaratky, co bola u Zuzky Cernej, no zevraj to mala dost casovo obmedzene a ziadna retus. Ale pisete tu o nej ine veci, takze to nemozem posudit.