Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

atrami
9. aug 2010

@wewe123 , kamarátka, tiež mala rovnaký zážitok ako ty. Mne sa od Husenicovej fotky nepáčia. Je to len kopírovanie známej fotografky. 😖

stankapk
9. aug 2010

necitala som celu temu a neviem ci tu bol spominany fotograf lubos vostinar z pezinka. myslim ze robi velmi pekne fotky, mam ich aj v albume 😉 fotenie prebehlo uplne perfektne na to, ze starsia dcera bola chora a veeelmi mrzuta, mali vela trpezlivosti a tolerancie, fotky sme mali hotove myslim do dvoch tyzdnov. ja len odporucam...

ferko.ferko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nexuska
21. aug 2010

caute babeny, neviete kto robi pekne foto deti/rodina v Trencine?

z_vesela
21. aug 2010

Ahojte, môžem poprosiť kontakt na katku husenicovu? Snažila som sa ju vygooglit ale nepodarilo sa. Ďakujem !!!!!

iviatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronelka77
24. aug 2010

Ahojte, som z Kosic. Nemate nejaky dobry typ na sikovnu fotografku/fotografa v KE? Maly ma 8 mesiacov a chcela by som nejake zaujimave a napadite fotky. Dakujem 🙂

babula90
26. aug 2010

Husenicová kopíruje Anne Geddes- ale veľmi biedne! Jej fotky sa mi vobec nepáčia, ale všetky tam chcú ísť 😒 Mám krásne umelecké fotky, vela fotografiek vie pekne fotiť deti. 😉

atrami
27. aug 2010

Ja tiež nechápem, čo všetci máte s Húsenicovou. Mne sa tie fotky nepáčia tiež. Od Anne Geddes je to milé, ale Húsenicová len napodobňuje. Fotky sú umelé, bez buše. Kamarátka tam bola, lebo to má po ruke. Pred rokom fotenie stálo cca 30 €, teraz 45 €, takže išla aj cenovo hore.
Videla som už aj lepšie fotky.

rainee
30. aug 2010

viete doporucit dobreho fotografa s atelierom v BA kde maju aj rozne dekoracie a la anne geddes? 🙂 zatial som nasla na nete zoomfoto, babyfoto, memoryportrait - mate nejake skusenosti ? dakujem za nazory.
nechcem nikomu robit zlu reklamu ale na husenicovu som aj ja poucla katastrofalne referencie 😖

jasminet
30. aug 2010

@rainee pozrie este familyfoto

rainee
30. aug 2010

@jasminet dakujem, mas aj osobnu skusenost s nimi?

jasminet
30. aug 2010

@rainee jedna babula od nas z temy sa bola u nich fotit a maju krasne fotky... 🙂

wewe123
30. aug 2010

@rainee ja som bola minuly rok pred vianocami u j.halmovej, baby-photo a bola som velmi spokojna. Aj kamoska u nej bola a tiez spokojnost.

maja797
5. sep 2010

@rainee My sme boli v zoomfoto(brusko), už nie sú v BA, ale v Ivánke pri Dunaji, ak chceš pozri si fotky. 🙂

maja797
5. sep 2010

@dosa Už mám nahodené upravené fotky od Zuzky, už som sa nevedela dočkať, boli 2 týždne na dovolenke a majú strašne veľa fotenia... 😉

maja797
5. sep 2010

@monline Už máme upravené fotky 🙂

maja797
5. sep 2010

@ada11 Už máme upravené fotky. 🙂

maja797
5. sep 2010

@atrami Už mám aj upravené fotky. 🙂

monline
5. sep 2010

@maja797 pozrela som sa, naozaj prekrásne fotky, prekrásny chlapček, vyzerá, že mu vôbec nevadilo prezliekanie a fotenie a celý čas bol v pohode a dobrej náladičke

dosa
6. sep 2010

@maja797 - peknuckeeeee 🙂 ja som sa chystala ked bude maly sediet, ale nejak som sa nevymotala a maly uz aj chodi, tak teraz uz pockam na vianocne fotenie, len ked maju toho vela, asi by sme sa mali uz teraz objednat 😉

rainee
6. sep 2010

@maja797 velmi pekne fotky mate, toho psika by som si rada pozicala 😉 ak sa mozem spytat kolko ste sa museli vopred objednat a co to stalo /mozes aj do IP/. diky.

maja797
6. sep 2010

@dosa Ahoj, radšej zavolaj, lebo odkedy sa presťahovali, tak toho majú veľmi veľa a na facebooku som videla, že veľa ľudí si už objednávalo vianočné fotenie. 🙂

ada11
6. sep 2010

maja797, nádherné niečo, nemám slov... my ideme 26.9 o 15,00 - chcela som skôr ale cez víkend nemala nič skôr voľné, len sa bojím aby moje kukučky neochoreli, lebo dnes staršia kukučka prišla domov s horúčkou ☹ p. Černá mi povedala, že im mám doniesť podobné oblečenie, tak na to sa teším lebo majú úplne rovnaké oblečko - pár kusov. Koľko razy ste prezliekali drobca, nejaké kostýmy má aj pani Černá?

maja797
7. sep 2010

@ada11 My sme si so sebou priniesli iba dvoje oblečenie, všetky tie kostýmčeky boli Zuzky Černej, mala ich strašne veľa, prezliekali sme sa asi 8 krát + niektoré fotenia boli len v plienke, jedno aj bez. Je pravda, že v rovnakom oblečení budú fotky perfektné, aj nám hovorila, aby sme prišli v rovnakej farbe. Držím palce, aby Vám to vyšlo. 🙂

siuiamaxx
28. sep 2010

Ahojte ja som dala fotit deti tu : - Sandra . Jej fotky su proste uzasne !!!!! myslim ze nepotrebuje ani komnetar !!!! a ten PRISTUP proste jedne uzasny clovek !!!! mozem 100% ODPORUCAT .
sandrafoto

silvia27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natsa
17. okt 2010

Ahojte no my sme boli dat fotit u Kataríny Husenicovej.Boli sme spokojný fotky boli ešte skor ako slubila.Asi sme mali štastie.Dokonca nám dala aj kalendár čo fotila pre Billu.druhý krát k nej už nepojdeme pretože zvýšila cenu a fotky prestala posielat poštou.

patatina83
18. okt 2010

@mamcenka mohla by ste sa ozvat na mail chcela by som info o foteni patatina@orangemail.sk dakujem

bejby29
18. okt 2010

v Ba mozem odporucit Stanku Hricovu
Nadherne foti, aj ked nie tie typicke stylizovane foto, vsak kuk jej album. A je to velmi mila baba