Kde v Bratislave a v okolí robia umelecké fotky detí?

bluestar
18. jan 2007

neviete mi niekto poradiť, kde by som našla fotoateliér, kde fotia umelecké fotky bábätiek a detičiek, oblečených v kostýmoch ako anjelik, alebo iné zvieratko v Bratislave, alebo v okolí BA?
Vie mi niekto poradiť?
Mám pomaly 10 mesačné dievčatko a 7 ročnú dcéru a chcela by som ich spolu dať takto odfotiť
🙂

pookie
23. nov 2009

A mimochodom, caka sa u nej dost dlho, ak by si jej zavolala teraz tak ta objedna asi az o 2-3 mesiace.

vikiem
3. dec 2009

Ahojte dievčatá,

ja som sa pokúšala tiež získať termín u Húsenicovej - aj som dostala na marec. Takže som bola nútená si nájsť niekoho iného. Vyskúšala som sofiafoto v Šamoríne. Zuzka je veľmi príjemná osôbka, s deťmi to naozaj vie. Fotenie nám trvalo 1,5 hodiny ale na konci som bola už ja úplne hotová. Zabaviť ročné dieťatko to nie je zrovna sranda - hlavne ak je také neposedné ako to moje. Zuzka vymýšľaľa rôzne bláznovstvá len aby malú zabavila. Úsmev sme síce z nej nezískali - nemala zrovna skvelý deň - ale čo už bude mať trocha vážnejšie fotky. Myslím že prístup Zuzky aj prostredie si ma získalo. Fotky som videla vo fotoaparáte - priebežne mi ich vždy ukazovala. Budúci týždeň budú hotové, tak ich potom nahodím sem do albumu, aby ste aj Vy mohli posúdiť jej prácu. Fotky mi vyhotovovala na 4 témy - vianočné, retro, lienka, víla. Cena za 4 motívy je 40 eur.

lea132
3. dec 2009

Ahojte, neviete o niekom kto robi pekne fotky babatiek v MT alebo v TT??? Vopred dik 🙂

vikiem
10. dec 2009

Ahojte,

tak ako som sľúbila doložila som do fotoalbumu fotky zo sofiafoto ateliéru. Dúfam, že sa Vám budú páčiť.

kessiee
11. dec 2009

ahojte, tak aj ja som sa konecne rozhodla, kde malinkeho nafotime - jednoznacna volba - sofiafoto samorin 🙂

vikiem, mate nadherne fotky!!! my ideme fotit priblizne o niekolko dni, potom sem tiez hodim foto 😉

vikiem
11. dec 2009

Ahoj kessiee,

som rada, že sa ti fotky páčia, som zvedavá, aké budú tvoje.

dosa
15. dec 2009

baby, tak my sme sa toho roku pofotili v zoomfoto. vlani sme boli u husenicovej, ale mala som s nou mensie komplikacie (pisala som tu), tak som hladala nieco ine. ked som si pozrela fotky bola som dost sklamana, zarazila ma kvalita obrazkov a hlavne som cakala (rozmaznana husenicovou) nieco viac - retusovanie, colorovanie. ale presiel tyzden a uz na tie fotky pozeram inak, no ved posudte sami 😉

ked zacne maly sediet, asi vyskusam to sofiafoto - vikiem pekne fotky, ale nedokazem posudit kvalitu, nejak sa mi zle zobrazuju (pomer stran). inak tu s tym kocikom a slnecnicou presne mame od husenicovej zvlanajska 😉

bublinkajasminka
15. dec 2009

fotenie je moja radosť.....drahý ma niečo zaučil a tak fotíme samy všetko 🙂

dosa
15. dec 2009

bublinkajasminka - ak to fotis sama, tak klobuk dole, krasne fotky. ja som skusala malemu robit na jesen take "tekvickove", ale doma nedokazem dosiahnut take dobre svetlo a este k tomu sa vonku ako naschval zamracilo 😒

kessiee
15. dec 2009

dosa mne sa tie vase fotky pacia, deturence su tam kraaasne 😉 tie fotky, co mas v albume su tie od husenicovej alebo zo zoomfota? alebo to je to iste?

bublinkajasminka, fotky su naaaadherne!!! gratulujem, si sikovna maminka 😉 fotis aj niekoho ineho alebo len dcerku?

bublinkajasminka
15. dec 2009

dakujem kocky za foto - zaklad je dobry fotak, dobry fotograf a dobra uprava fotky.....moj manzel sa venuje krajinnej fotografii - kuknite ak chcete kuknite a on ma zaucil do tajov fotenia, dal mi jeho starsi fotak ktory je ale dobry a zaucil ma aj upravam fotografii....a mna to bavi 😵

andy75
15. dec 2009

vikiem- krasne fotky mate! prosim Ta,kolko to stale a kolko fotiek mate?
My sme boli nedavno u Katky Husenicovej v Senci-fotky fakt pekne,ale cakali sme na ne tiez takmer 3mesiace a to nam pri foteni povedala,ze urcite budu do mesiaca. Dovolat sa jej nedalo,tak som tam po 2 mes. isla osobne,ze co sa deje a ten jej muz mi este vynadal,ze co chcem,maju toho vela....tak ja neviem,naco si toho tolko naberu,ked potom nestihaju a naco povie,ze do mesiaca je toho hotove....

dosa
15. dec 2009

andy75 - husenicovej pristup sa od vlanajska vobec nezmenil, neviem preco si taka dobra fotografka trocha lepsie tu pracu nezorganizuje... my sme vlani tiez mali tahanice. naberie zbytocne vela zakaziek a potom nestiha a slubuje 😒

kessiee - tie fotky v albumku su tohorocne, zo zoomfoto. na porovnanie mozem dat aj husenicovej, zachvilu mozes mrknut 😉

andy75
15. dec 2009

dosa- krasne fotky mate z oboch!!! to zoomfoto je kde?

katy1979
15. dec 2009

baby neviete kto foti aj tehulky. od husenicovej mam fotky maleho. ale teraz pomaly hladam aj niekoho kto foti tehu

andy75
15. dec 2009

katy-teraz som pozrela stranku sofiafoto zo Samorina a tam pise,ze foti aj tehulky

katy1979
15. dec 2009

vidis pozriem dakujem

dosa
15. dec 2009

katy - aj cerni zo zoomfoto fotia tehulky - pozri si stranku brusko, alebo zoomfoto

andy - dakujem. je to v bratislave v petrzalke, pozri si stranku a najdes tam aj fotky aj kontakty

kessiee
15. dec 2009

dosi, fotky su nadherne, len skoda toho jej pristupu, to by nasr... asi kazdeho, hlavne to vyhovaranie sa a prazdne reci 😠

dosa
15. dec 2009

to je fakt, ona ma krasne fotky, pekne upravene, v zoomfoto nam ich tak necolorovali, spravili len par fotiek hodenych do ciernobieleho - ale to si viem spravit aj sama 😉 u husenicovej treba mat asi pekelne stastie, lebo su aj take baby, co mali fotky spravene v termine a bez tahanic. neviem co tam maju aky system, skoda.

inak v DM drogerie je na predaj kalendar s detickami nafoteny husenicovou - mozete si pozriet ak mate v meste drogisku DM 😉

vikiem
16. dec 2009

Ahoj Andy,

fotiek máme okolo 100 napálených na CD-čko, vytlačených sme ich dostali 20-25 nestihla som ich zrátať - babičky ich zhabali. Za 4 témy - retro, vianoce, víla, lienka som platila 40 eur. A fotky som mala hotové do týždňa.
Dosa - fotky sú veľmi dobrej kvality - dala som ich prezrieť kamoške fotografke, ktorá je teraz na materskej a preto nefotí - len ako som zmenšovala fotky, aby som ich vedela sem nahodiť, tak to roztiahlo obrázok.

s.zuzana
16. dec 2009

Dobry vecer.ja som bola dat fotit moje deti u Katusky Rogelovej Husenicovej v Senci a bola som velmi spokojna.Fotky su perfektne.nemaju chybu.Pacil sa mi jej pristup,fotenie trvalo asi hodinku,ale stalo to zato.Len sa treba objednat skor,ked chcete mat fotky hotove do urcitej doby,nakolko maju toho strasne vela.Ja osobne doporucujem Katku a jej manzela Branka kazdemu koho poznam,nakolko maju zlate ruky a profesionalny pristup vo svojej praci. Doteraz sa mi nikto nestazoval,skor naopak vsetci boli spokojny.

pammy
16. dec 2009

s.zuzana, si Katka Husenicova? 😅 😨 😀

kessiee
17. dec 2009

vikiem prosim ta, a tie fotky na cd vam napalili hned, mohli ste si ich vziat so sebou a doma rozhodnut, ktore upravi a vytlaci? a dali vam potom aj tie upravene zvlast na cd?

vikiem
17. dec 2009

Ahoj kessie,

tie fotky mi nenapálili hneď. Po fotení týždeň som bola pre CD-čko a fotky - ona vybrala najkrajšie a tie upravila a vytlačila - ale jej výber sa absolútne zhodoval s mojim úsudkom, že ktoré fotky sú najlepšie.

kessiee
18. dec 2009

tak to je super viki 🙂 a ona ti dopredu aj povedala, ktore bude robit? alebo to bolo prekvapko?

vikiem
19. dec 2009

Keď sme dokončili fotenie, prebehli sme, ktoré sú pekné - ale ináč to bolo prekvapko - ale ako som už písala, vybrala naozaj tie najlepšie fotky.

slunce3
21. dec 2009

pozri ak kúpiš látku kostím ti ušijem a možme aj fotiť do zblázneniA 😉

silvia27
25. dec 2009

ahojte
kto by mal záujem - môj manžel rozbehol tiež fotenie detičiek - kuk môj album - Ivan Pavlisko alebo na stránke: foteniedeti

kessiee
26. dec 2009

silvi, fotky su nadherne, ale ste od nas prilis daleko 🙂)) prajem vela spokojnych zakaznickov 🙂