Kde v Bratislave môžem darovať oblečenie?

lindda
29. aug 2009

cafte niekde v ba nejaky soc dom alebo tak mam aj pre mamu aj dieta nejake veci co mi je luto vyhodit

erika107
29. aug 2009

ak by som mala tu moznost darovat veci isto by som ich dala do ktorej kolvek nemocnice tam sa tie veciciky vzdy zidu ... po skusenostiach co som tam lezala s malym :O)

lindda
autor
29. aug 2009

ale ja mam oblecenie aj pre mamicku nie len pre dieta

kasis
29. aug 2009

kamoska davala do Unicefu, ale neviem, ci este beru,skus sa spytat 😉

valka
29. aug 2009

v presporkove bude v septembri bazar a co sa nepreda, tak davaju do Majaka http://www.majak.org/

atrami
29. aug 2009

Tento problém mám aj ja,
najradšej by som ich darovala detskému domovu.

lenkalienka4
29. aug 2009

detsky domov prijima len peniaze.. tak mi bolo povedane ak som im chcela darovat kooopu oblecenia 😒 takze ja byx som to skor dala nejakej rodine co nato nema...

bibula
29. aug 2009

ja dava,m ku kontajnerom na murik,pod striesku a bezdomovci preberaju...
alebo cielene odnesiem nejakym predajcom notabene. 😉
taktiez predajkyniam co stoja s detmi ... tak pre deti,su velmi vdacne tomu.a aj v notabene byvaju vseliake,kto daruje....

sasiki
29. aug 2009

nejakej rodine v núdzi??? alebo azilovému domu - tam sú matky s deťmi v núdzi 😉

sasiki
29. aug 2009

azylovému, som chcela napísať 😅

toscany
29. aug 2009

Ahoj Lindda. Ja som asi pred dvoma mesiacmi darovala svoje oblecenie, boli toho styri vrecia jednej mamicke v nudzi. Nasla som si ju na inzerat, bolo to na stranke nanicmama. Sama som jej to aj zaviezla do Dunajskej Stredy.

ena
30. aug 2009

ja som nasla http://www.notabene.sk/?ako-pomoct - na konci su kontakty, kde sa da odniest oblecenie.

lindda
autor
30. aug 2009

baby dakujem nieco vyberiem a zanesiem 😉

astora
30. aug 2009

baby ja som posielala veci do detskych domovov neviem co stym urobili ale nevratili sa mi baliky spät tak hadam tie veci využili 🙂

lindda
autor
30. aug 2009

ja som dnes uz nasla volala som aj do petrzalky ale bola tam dost neprijemna pani tak som volala dalej a nasla som utulok pre bezdomovcou ze tam su aj deticky mam asi 100ks oblecenia aj pre mamu aj deti vratane obuvi a plienok tak dufam, ze niekomu pomozem dakujem vsetkym za radu 😉

atrami
30. aug 2009

Ja ich chcem, dať niekomu, kto to naozaj potrebuje.
Vytriedim aj moje veci a uvidíme.

maznacik007
30. aug 2009

my mame maleho z domova z NR a ked tam ideme tak im beriem hracky veci a tak.. deti sa tesia.. a tiez cukrikom.. 😉

atrami
31. aug 2009

Našla som!!!
Oblečenie pre detičky berie DD Studienka. Berú aj hračky, ale okrem plyšákov.

kathynka
23. máj 2010

ahojte...opatrujem dietatko v jednej francuzskej rodine a jeho mamina robila reviziu v skrini a ma celkom dost zachovaneho satstva, ktore jej uz je male alebo nenosi...a kedze je to oblecenie este naozaj pouzitelne a pekne, tak nam to je luto vyhodit...neviete, kde sa da v BA take nieco odovzdat? alebo nepoznate niekoho vo svojom okoli, kto je v nudzi a rad by prijal oblecenie? je to zhruba na vysku 165 cm, velkost cca 40...tricka, tielka, nohavice, svetriky...

kristina.jo
23. máj 2010

dievcata,skuste tu: www.podajdalej.sk

aduno
24. aug 2010

peta mala by som záujem o veci mám mes chlapca zišli by sa mi

aduno
24. aug 2010

mala by som záujem o veci môžeš ma kontaktovať
peta22223@azet.sk dík

alexandra0409
2. okt 2010

@lindda ahoj ak sa smiem opytat mas este to oblecenie k darovaniu??? poznam jednu rodinku kde mamina ma 4 deti a urcite by sa jej hodilo nieco pre nu ci pre 4 chlapcou vo veku 6,5-4,5-2,5 a 11mesiacou dakuje pekne za odpoved...ak by sa hocikto nasiel kto by nieco podaroval budem rada ked jej pomozete

guess5
29. okt 2010

Dobrý večer prosím Vás pekne poradili by ste mi,ktorý detský domov vezme plné vrece plyšových hračiek,šlapaciu motorku a iné hračky,rada by som to darovala detičkám v detskom domove v Bratislave,dakujem za odpovede.

lias
5. nov 2010

@guess5 Ja by som ti poradila skôr materské centrá, v domovoch majú hračiek kopec, ale v centrách sú väčšinou odkázaní len na darované hračky a potešia sa im viac 😉

stanca22
5. nov 2010

No treba všetko obvolať, poskúšať a povypitovať sa a uvidíš, vždy sa dá niečo nájsť, nádej umiera posledná 🙂 A keď nič, treba na inzerát dať, potom uvidíš, koľký Ti budú volať, či tie vecičky ešte máš 😉

rainee
4. jan 2011

co viem rozne veci (hracky, riady, nabytok a pod.) + oblecko (detske, dospelacke) berie charita na Jasovskej 6 v Petrzalke alebo aj Domov socialnych sluzieb Galan na Znievskej, tam su vdacni za kazdu pouzitelnu vec 😉

slnieckoma
4. jan 2011

Ja som dnes poslala mega balik do detskeho domova - studienka maju tam deti vo veku od 2mes do 25rokov, takze isto posluzia veci po mne aj po dcerke 🙂
A co sa tyka plysovych hraciek tie co viem zvacsa detske domovy neprijmaju z hygienickych dovodov-aspon tak mi bolo od nich povedane 🙂 tiez zalezi ako ktore 🙂

klincek
8. aug 2012

ahoj maminy, obnovujem temu - ja som sa nedavno bola pozriet na stranke www.podajdalej.sk- ak mate plne skrine, tam sa najde dost ludi, ktori sa veciam naozaj potesia-nielen obleceniu po detoch, ale aj inym veciam, ktore uz nepotrebujete. tak pripadne skuste.
netvrdim, ze kazdy, kto tam napise, je naozaj v takej nudzi, ako sa tvari, ale taku zaruku nemate nikde. a koho s vasou ponukou oslovite, je uplne na vas.

sladkycumlk
4. feb 2013

@atrami paci sa mi ta strana a ze su take ludia co pomozu druhim ja mam dve synceky 7 rocneho a3mesacneho aj ja som v nudzi byvam sama s detskamy v garzonke ale v pokoji je to dost tazke ale da sa teraz ked este nepracujem ale potom ked uz mozem stupit do prace lepsie bude!!!!a preto viem ze aky dobri pocit je ked ked niekto poda pomocnu ruku a hlavne kvoli detom:!!!

pipi00
29. apr 2013

JA SA VOLAM MARIA ADIOVA POTREBOVALA BISOM POMOC PRE MOJE DETI ALE SETE BEZ USPESNE POTREBOVALABISOM SACTVO PRE DETI OD 1R AZ DO 10R CERKI TELEON NEMAM PISEM Z KAMARATKIN POCITAC KED MAM NEKEDI VECER 10 MINUT KTO MI MOZE POMOCT-- MOJA ADRESA JE VELKE SLEMENCE 200 POSTA RUSKA 07677 UZ SOM SKUSALA VSETKO MOZNE ALESA ETE MI NIKTO DOTERAZ NEOZVALA PROSIM VAS POMOZTE MI