Kde v Bratislave môžem darovať oblečenie?

lindda
29. aug 2009

cafte niekde v ba nejaky soc dom alebo tak mam aj pre mamu aj dieta nejake veci co mi je luto vyhodit

stanislava147
2. mar 2016

Ahojte mam 16 rokov studujem na stednej skole prosim vas o pomoc kto by mal ochotu poslat my niejake vecy nemame zial nato mamku nemam uz je v nebicku a otec sa omna nestara babicka z dedkom si nemozu dovoli my kupovat niemaju toklo finacii stdujem a nedobre sa citim ked sa my vismievaju v skole ako chodim oblecena prosim ked niekto by sa nasiel ozvite sa my

tana85
2. mar 2016

@stanislava147 ked si na tej strednej, tak sa poriadnu douc zaklady slovenskej gramatiky, to je otras ako pises...a mas dost rokov, aby si si nasla nejaku brigadu

nikuliak
4. mar 2016

@stanislava147 Odkial si Stanka? Si z Ba alebo okolia?

nikis88
8. júl 2016

Dobry den ja by som mala zaujem o oblecenie zijem s dcerkou ma 4roky v krizovom centre v petrzalke prijala by som oblecenie aj pre mna

nikis88
8. júl 2016

@lindda dobry den mala by som zaujem byvam v krizovom centre v petrzalke aj s dcerou

nikis88
8. júl 2016

@lindda dobry den mala by som zaujem byvam v krizovom centre v petrzalke aj s dcerou
@lindda

lindda
autor
9. júl 2016

@nikis88 dobrý deň tento príspevok bol pridaný pred 7 rokmi

drews_beauty
21. sep 2016

@lindda ahoj kde prosím ťa si našla ten útulok? Ja dom zvykla nosiť do jedného sociálneho domu vo Vrakuni,ale chcela by som zmeniť 🙂 chodím tam raz za 3 mesiace pomaly a už by som chcela aj niekoho iného potešiť ;)

nikis88
25. sep 2016

Pomohla mi ho najst znama

migella
13. sep 2017

dobry den. kto my daruje damske saty xxl-ky, finacnom som na mizine. dakujem

PS. nabidky prosim na e-mail: barbados@pobox.sk

nikolasbeles
24. sep 2017

@lindda dobry den ak mate niake veci pre 3 mesacne dievcatko 6rocneho chlapceka a mamicku vel.M L ozvyte sa prosim

lindda
autor
24. sep 2017

@nikolasbeles veľmi rada ale to bolo v roku 2009

lenulenulienka99
7. nov 2017

@alexandra0409
Dobry dne potrebuje ta rodinka este oblecenie? je to dlho viem 🙂 ale pre istotu sa pytam dakujem

nikolasbeles
8. nov 2017

Ano bolo by potrebovali bi sme niake vecicky

lenulenulienka99
10. nov 2017

Mam nejake veci damske S,M a panske Xl