Kde v Dubnici robia cvičenie pre tehotné?

cheraude
14. jún 2009

Ahojte,
vedeli by ste mi poradiť, kde v Dca sa organizujú cvičenia pre tehulky, teho joga a pod?
A tiež by som chcela vedieť, či a kde sa v Dca robia prípravné kurzy pre rodičky.
Díky!

inneska
2. júl 2009

tak ja ešte stále 2v1 😀 😀 zajtra mám TP, tak som zvedavá, čo na to doktor, mám poradňu 🙂

chera..je to krásne na tom utz sledovať, ako si tam oddychujú drobčekovia, ja som bola aj na 4D, ked som videla ako otvára pusinku, a šermuje rúčkami a usmieva sa...čochvíla si ho budem môcť obzrieť naživo 😵 😵 a ujde to aj tebe ako voda, ani sa nenazdáš a budeš mať aj ty svoje bábätko v náručí 😉

inneska
2. júl 2009

juliii...aj si bola na tom cvičení v utorok?? ja som síce bola doma, ale už som nebola schopná sa niekam dotrepať, už len doma sedím 😝 ako sa ti páčilo? pozdáva sa ti to? 🙂

inneska
3. aug 2009

ahojte babulky 🙂 ako sa vám darí??? 🙂

lujza123
6. aug 2009

Ahojte
Viete nejake tel. cislo na to cvicenie pre tehu? Ja som sice chodila na cvicenie do TN lebo tu pracujem ale od buduceho tyzdna som na materskej , to by sa mi uz nechcelo dochadzat s DCA do TN len koli cviceniu.

inneska
6. aug 2009

ahoj lujza...poslala som ti IP a v nej číselko 😉

zahara
7. aug 2009

ahoj inneska 🙂 gratulacia k drobcekovi a hlavne uspesnemu porodu - ozaj macko 😉 vsak ta aj spominala p. Zapotocna na priprave, ja som vedela, ze vravi o tebe, lebo zhodou okolnosti som uz pocula predtym, ze maly je riadny chlap 🙂
cvicenia su inak fajn, len tento utorok som uplne zabudla, ze je utorok, tak som vynechala 😒 no dufam, ze este dozeniem..

inneska
9. sep 2009

zahara...dakujem 🙂 no 5kg deti sa nerodia každú chvílu 😀 tak si nás človek nemá s kým pomýliť 😀 aj tebe sa to už blíži 🙂 držím palec, nech ti to dopadne tak dobre, ako aj mne 🙂

inneska
9. sep 2009

a gratulujem julianke a bobi k bábätkám 😵 😵 želám vela zdravíčka a mliečka 😉 😉

juli...ty bývaš kúsok odomňa, niekedy by sme mohli aj spolu pokočíkovať 😉

inneska
10. sep 2009

zahi, tu som, aj príspevky 😉

inneska
18. sep 2009

ostatné babulky, ako sa vám darí?? 🙂 🙂 cvičenia boli nápomocné??? 🙂

monii28
17. nov 2013

@inneska Prosim ta,nevies mi napisat kontakt,aby som sa prihlasila na tieto cvicenia?Dakujem

livia81
3. feb 2014

@monii28 teraz som si vsimla Tvoj oznam - neviem, ci uz nie je neskoro, ale kurzy robi p. Zapotocna - viem, ze pred 2 tyzdnami otvarala novy, kontakt na nu je:0915766062

monii28
20. feb 2014

Si strasne zlata,dlho som tu nebola a zacala som chodit do TN,pojdem tam aj rodit,tak ma aspom porodna asistentka bude poznat,je to potom prijemnejsie,ale dakujem