Kde v Poľsku kúpim Bebilon?

nanka2910
10. apr 2013

ahojte, poradte mi v ktorých obchodoch v Polsku sa da kupit ich Bebilon a aka je tam jeho cena? Rozhodujem sa ist si ho tam nakupit, tak budem vdacna za kazdu radu

maartinkaa
10. apr 2013

@nanka2910 myslim, ze v kazdej lekarni, ale my sme objednavali cez dinosklep.pl,,,

kitty88
10. apr 2013

@nanka2910 v leclercu

rebekasaska
10. apr 2013

kamoska si ho chodila kupovat do Jablonky obchod Rajsky kupovala ho tam za polovicu ako u nas stoji Nutrilon.

huxy
10. apr 2013

odhovárať ťa síce nechcem od kupovania poľských vecí pre dieťatko.ale ja osobne by som radšej kúpila maďarský nutrilon-milumil.je tiež lacnejší ako nutrilon,a zatiaľ v maďarsku nebol žiaden "potravinový" škandál.my sme ho chodili kupovať do ózdu,ale predávajú ho v každej lekárni,aj v tescu,dm-ke.boli sme dokopy asi 3x,a stále sme kúpili viac,čiže boli sme zásobení až kým malá nemala rok

kgnm
10. apr 2013

@nanka2910 kupis ho aj v beznych supermarketoch - Carrefour, Real,... Cena vsetkych mliek je nizsia ako u nas, maju nizsiu dan na tieto vyrobky... Sleduj letaky na internete, byvaju akcie. Ja sa potravin polskych nebojim - aj Polsku su kvalitne i nekvalitne potraviny - je tam ovela vacsi vyber ako u nas a samozrejme kvalita zavisi od ceny.

jujlucka
10. apr 2013

my sme chodili do leclerc v targu...myslim, ze pri tychto mliekach nemoze vzniknut nejaky problem, kedze je to presne ten isty vyrobca, ako u nas....nutricia myslim...stoji o 6 eur menej velke balenie...

nanka2910
autor
11. apr 2013

@jujlucka a kde to kupujete v leciercu? normalne v potravinach? je tam niekde blizko aj zmenáreň alebo nie?

jujlucka
11. apr 2013

normalne v potravinach, ako u nas v tescu alebo hocikde inde...mi platime kartou, je to najvyhodnejsie...eurami sa neda a nie je az tak dobry kurz, ked menis peniazky....