• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

25. mája 2016 
Mairangela, dakujem, aj ked mna zaujima hlavne maly trh v Tesine. Takze ak niekto vie, dajte prosim vediet, nech tam nejdeme zbytocne...
30. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete mi niekto poradit o ktorej otvaraju trhy v novom targu a hlavne do ktorej maju v sobotu otvorene..Dakujeem :slight_smile:
1. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenkaa

od rana su ale neviem od ktorej a vraj do tretej su otvorene možno i skôr ich zatvaraju, ja som bola včera a super bolo optimalne množstvo ľudí ani jeden autobus :wink:
1. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj robka.
Prosim ta a kde je tam ten obchod?A kupovali ste buzza 3?Co ta vysiel?Dakujeeeem :wink:
10. nov 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.
Je tu prosim nejaka z vas, co kupovala Quinny buzz 3 v Polsku? Co vas vysiel?????
13. nov 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas poradte mi niekto kedy su trhy v Novom Saczu???
15. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vandabo82
je v ulicke oproti kinu mi sme sa tiez pytali ze kde je kym sme ho nasli.....no a vysiel nas 480 eur.....
15. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka trh v novom targu je od skoreho rana, a cca od 11tej uz ballia
ja som tam bola pred 2tyzdnami, a dosli sme neskoro, a takmer ma porazilo ze zatvarali
inak daju sa tam krasne veci, vybavicka do postielky len pre porovnanie u nas cez net 50eur, v PL 28, to iste ako u nas
aj kvalitou, som zamerne pozerala
15. nov 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, nemáte niektorá www. na nejaký detský obchod v Krosne alebo v Targu? Súrne zháňam stoličku na papanie, a potrebovala by som si overiť, čii ju budú mať keď tam dôjdeme, lebo nebudeme kupovať nič iné, tak aby sme nešli zbytočne... Marí sa mi že v Targu je nejaký Malušek, či ako ale neviem kontakt, boli sme tam už dávno...

resp. dá sa objednať tovar na SR cez net? a ako je to s poštovným resp. s dovozom?
16. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... prosím Vás poradte mi niekto kedy sú trhy cez týžden v Krosne???Alebo v Novom Targu???Alebo Novom Saczu???Velmi pekne ďakujem
17. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, mohl by mi někdo poradit, kde se dá v Polském Těšíně koupit těhu oblečení? Hlavně kalhoty.
17. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasperka1983, v Krosne sú každý deň, v Targu len štvrtok a sobotu. Do Saczu nechodíme, tak neviem

nekukne tu niktorá, čo vie nakupovať cez pl. internet? pls
17. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.V sobotu som bola v Novom TArgu a fakt som spokojna s nakupom.Vsetko je tam o dost lacnejsie.Postielku som kupila za 43 aj s madracom kokosvo molitanovym,hraci kolotoc nad postielku za 10....Dufam ze sa mi tam podari este raz dostat lebo sa nam nezmestila stolicka na krmenie a behak do auta.Len som bola sklamana z tehu oblecenia.Nenasla som ziadne.Hlavne som potrebovala vetrovku na zimu ale 0 bodov.
17. nov 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andelko určitě koupiš na malém tržišti při Olze. Těhu oblečky mají v přízeme v budově při hned při cestě. Jinak ve středu a sobotu na velkém tržišti, ale tam přesně kde nevím.
18. nov 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Novom Targu su trhy cez týžden iba v štrvtok???Poradte už mam najvyšší čas tam íst ak nechcem cestou porodit
20. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj robka.
Dakujem krasne za odpoved.To je pekna cena.A ak sa mozem opytat co k tomu vsetko bolo?Veci ako fusak, dazdnik, a prsiplast treba kupovat zvlast?A co vanicku?Dakujeeem :slight_smile:
21. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vandabo82
takze zaklad bola konstrukcia so sportovou castou a k tomu sme si dokupovali vanicku a autosedacku......potom je k tomu prsiplast(na vanicku aj na sportovy), sietka proti hmyzu a este jedna cast do sportoveho kocika ktory je od 18 mesiacov....dazdnik ani fusak k tomu nebol to sme dokupovali zvlast.....vyhodou je ze si to mozes nakombinovat v akych farbach chces ked maju na sklade a ked nemaju na sklade musia objednat ale mam pocit ze za priplatok....neviem lebo mne tie farby co mali vyhovovali :grinning: ved kukni v albume mam tam aj kocik pofoteny
21. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek robka.
Dakujem za odpoved,velmi si mi pomohla. :slight_smile: Pozrela som si album.Podla mna je Quinny buzz uplne super.Aj farbu ste vybrali krasnu.Tak drzim palce.Uz sa Vam to blizi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vandabo82
nemas zaco rada som pomohla....... :slight_smile: ja som uplne nadsena z toho kocika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:a uz sa neviem dockat kedy ho odskusame :slight_smile:
22. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj robka.
Tak to ti verim, ze sa nemozes dockat ho vyskusat :slight_smile: Ozaj a zabudla som sa opytat co stoji ta vanicka a autosedacka?A tasku ste museli tiez kupit, alebo bola v tom?
23. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulky,
my sme vybavicku (okrem kocika a autosedacky) kupovali v polsku v novom targu. postielku+matrac na trhu a ostatne veci v obchode babyboo - vrelo odporucam! super ceny, tovar na 2 poschodiach, platit sa sice kartou neda ale nam v pohode vzali aj eurace v hotovosti. nevyhodou je ze tam este nemaju skusobnu kabinku, takze podprsenku som si kupila len na slepo no nastastie mi sadla :slight_smile:
a tu su aj ceny pre porovnanie: prebalovacia podlozka 9€, perinka+vankusik 12€, obliecky 9€, vanicka 18 Zl, frote plachta 15 Zl, zavinovacka 40 Zl, rychloviazacka 18 Zl...
26. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky. Chcela by som sa vas opytat ci nemate skusenosti s kociarom znacky emjot. Bola som v obchode v Nowom Targu, v babyboo a tam mali tento kociar za 560zl, vyzera velmi dobre aj je dost velky, len farebne kombinacie sa mi moc nepacili. Este sa tam chystam aj na matrac a inu vybavicku tak by som ho kupila. Dakujem pekne :slight_smile: Monika
1. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme boli tiez na nakupy v Nowom Targu, tak isto v obchode v Babyboo a zistila som ze jeden internetovy cesky obchod - kojenecke_obleceni, ma ten isty tovar na svojich web strankach ako v tom obchode v Polsku, takze to je dovoz z Polska, ale aj tak maju tam super vecicky a aj dobre ceny. Mozete porovnat...
1. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme v Babyboo v Nowom Targu boli asi pred dvoma mesiacmi. S kocikom/Mutsy/ sme na predajni pojazdili, odskusali ako to vsetko funguje, ale kedze sme chceli kompletku v jednej farbe a tu nemali tak sme si zobrali katalog, mail, telefon a teraz sme kocik objednali aj so vsetkym prislusenstvom.Celkom v pohode sme spolu komunikovali ako cez mail aj cez telefon.Nemuseli sme dokonca dopredu posielat ani zalohu /a nebude to malo penazi/.Kocik by mal byt v predajni cca o 2 tyzdne, tak uvidim,pani mi posle mail,ze uz je u nich a my to potom spojime s dovolenkou...:slight_smile:
1. dec 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočky.
Po novom roku sa chystáme do Noweho Targu do Babyboo a chceli by sme tam poriešiť športovy kocik X-lander XA 2009. Neviete, ako sa tam pohybujú ceny, resp. nekupovala si niektora v tom obchode zrovna ternto kocik? Velmi by ste mi pomohli. Vdaka.
12. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reginetta01, ja som bola v tom obchode asi tak pred tyzdnom a pytali sme sa aj na tento kocik. Ceny nam vraveli v zlotych ale vychadzalo to do 450 eur komplet, cela 3-kombinacia. Jedine, co by som ti poradila, ak mas nejaku presnu farbu, ktoru by si chcela, tak im napis dopredu mail a oni su ochotni to objednat a budes mat istotu, ze tam ten kociar bude. Ked sme tam boli my, tak ho mali len v modrej farbe.
14. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli teraz v sobotu v Targu - pre malu sme uz davnejsie kupili na trhu kocik (vr connect verso - som s nim spokojna) a teraz sme boli kupit cestovnu postielku a stolicku na krmenie. Cestovnu postielku (polohovanie, prebalovaci pultik, krasna ruzova) sme kupili na namesti v tom Bobase (ci ako sa to vola) - za 50 €, a stolicku sme kupili v babyboo - za 60€ (obycajnu, plastovu).
Dalej na trhu som kupila nejake oblecenie, a fusak - uz balili tak mi ho dal za 18€, inak boli tak za 23-30€.

V Babyboo som ale nechcela kupovat, lebo je to sice velky obchod, ale liezla mi nervy jedna predavacka. Vyberali sme tu stolicku a ona stala asi 30 cm za mnou a kde som sa pohla - tak aj ona - ja neviem ako keby som si tu stolicku chcela strcit do vrecka a ukradnut alebo co .... este by som pochopila keby tak sliedila za slovakmi tam, kde maju male oblecenie, alebo ja neviem cumliky, ale pri stolickach a postliekach?? Nemohla som si ani poriadne vybrat, ale kedze sme mali uz malo casu, tak som si nejaku vybrala. A chcela by som upozornit ze v takom velkom obchode, ako je Babyboo NEMAJU TERMINAL na karty. Takze bud zlote alebo eura - v hotovosti.
14. dec 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkabar, dakujem pekne za odpoveď.
14. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa spýtať, či mi viete niekto napísať koľko v Poľsku stojí kočík X-lander 2009 3-kombinácia.ďakujem.
15. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok