• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

25. mája 2016 
Ahojky,
janulqa07....... tak myslela som že sa nebude dať ísť kvôli povodniam. Ja som už tiež rozmýšľala, že objednám z netu, našla som aj dobrú stránku www.kojenecke-obleceni.eu a fakt, čo som porovnávala ceny tak min. matrace, postiaľky, vaničky, zavinovačky sú tam najlacnejšie. Stránka je česká, ale zasielajú aj na SK a dokonca keď objednáš nad 60 EUR tak preprava je grátis. My keďže nemáme ešte nič kúpené, tak 60-siatka padne len taký fukot :slight_smile:
judr.......... s tou zárukou je to fakt na zamyslenie. A ísť tam potom niečo raklamovať...no žiadna výhra :unamused: .... a nepríjemné predavačky ma dokážu total znechutiť a ešte ani po poľsky neviem..... No ešte si tie nákupy v Poľsku musím premyslieť.
9. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatushka vcera sme pozerali trasu a asi by sme sa tam ani nedostali, teraz rozmyslame objednat cez net z dina alebo bobo.wozki
9. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidim, ze tu uz dlhsie nikto nebol, ale predsa len pridam svoj nazor. Vcera v sobotu sme boli na nakupoch v Nowom Targu. Najprv sme zamierili do Bybyboo. V obchode sme sa hodnu chvilku motali, nebola som nijako ohurena... Z detskeho oblecenia ma nic neocarilo, zdalo sa mi take obycajne, aj ked to bolo asi ovplyvnene tym, ze ja som hladala skor uz jesenne a zimne vrchne oblecenie, a to zrejme len dopredavali a novu ponuku este nemali. Kociar som nemala v umysle velmi nakupovat, lebo som ho mala vybrany na Slovensku. Len pre porovnanie ceny som sa na nho opytala, nemali ho, len na objednavku... Chcela som set do postielky (baldychyn a ostatne..), nemali tam take, ake som si predstavovala, vacsinou satenove, a take, co sa mi aj pacilo, stalo uz 60 EUR. Osusky mali celkovo 1 frote, 1 bavlnenu :unamused: . Prebalovacie podlozky len s tvrdym dnom alebo Disney za vysoku cenu... Pripadalo mi to take vybrakovane, ani nebolo z coho vybrat. Rozladena som to vzdala, ze ideme pozriet na trh. Nekupim predsa silou mocou hocico. Takze toto naozaj odporucam, v klude si prejst trh, je tam detskeho dost, popozerat, kde co maju, vybrat si a najst naozaj to, co sa Vam paci. Ceny su rozne podla kvality a jednoznacne odporucam zjednavat cenu. Pri vacsom nakupe ziadajte zlavu. Ja mam skusenost, ze vacsinou cenu o nieco nadsadia a su ochotni spustit. A co sa tyka kociarov, opytali sme sa aj tu na typ, ktory mame vybrany na Slovensku. Cena najprv 320, potom 300... Nemali tu farebnu kombinaciu a ani na iny typ kociara nas nepresvedcili. Teda ze objednaju, prideme si po to, daju za 280, potom za 270. Vidite, ked hned nenabehnete na ich velke obchodne umenie, s cenou vedia ist riadne dole... Oproti nasmu obchodu na Slovensku, ktory patri k tym lacnejsim, mame teda rozdiel 70 EUR...
O druhej sme sa vratili do Bybyboo, po flase, cumle a take doplnky, co na trhu nepredavaju. Bolo uz zatvorene, malo byt az do tretej :unamused:
8. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytt ci maju v targu na trhu detske stolicky na jedenie a ake su priblizne ceny zhanam taku klaicku drevenu co sa neskor spravi stolik.dakujem
24. okt 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatushka ahoj, tak ja som si z tej stranky dost casto nakupovala veci pre maleho... dokonca aj postielku a cestovnu postielku som si od nich objednala a samozrejme aj oblecko. Prislo to bez problemov kurierom az ku mne domov, a ako spominas doprava vyjde lacnejsie z Ciech ako zo Slovenska :slight_smile: Len chcem povedat, ze tie ceny maju preto take, lebo vsetky veci su tam polskej vyroby... :sunglasses:
24. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejtty hej som si všimla, objednala som dosť vecičiek a som s nimi spokojná, dokonca kojeneckú podprsenku som z tej stránky kúpila o 4 eurá lacnejšie ako ju ponúkajú na hociktorej inej Sk stránke. No nekúp to :slight_smile:
25. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, v sobotu se chystáme na nákupy do Polska - Kudowa zdroj a našeho malého zrovna trápí prdíky!!!! Kapky Baby-calm nám nepomáhají. Nevíte, kde se dají v Polsku koupit ty jejich probiotické kapičky, co tady stojí asi 600,- :confused: :confused: :confused: Díky za odpovědi a za rady!!!
16. nov 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete mi niektora poradit ? chceme ist do polska nakupit vybavicku ale vraj pred trhmy v targu je nejaky obchodny dom pre babatka ...........tak ci neviete kde to tam presne je a ci nemaju stranku na nete s produktami ..........uz ste tam niektora aj bola ? dakujem vopred :slight_smile:
18. jan 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigra440 Ahoj, ano pred trhom v Nowom Targu je detske obchodne centrum, tusim sa vola Baby boo, najdes ich aj na internete www.babyboo-nowytarg.pl . A zalezi, z ktorej strany budete vchadzat do Noweho Targu. Ak od Popradu, Kezmarku resp. od Starej Lubovne, tak ked vchadzas do Targu vstupujes na kruhovy objazde a hned pri tom kruhovom objazde je ten obchod. Ak prichadzas z druhej strany, od Zakopaneho, tak musis prejst cez cely Targ, okolo trhoviska, az k tomu kruhovemu objazdu a si tam. Hadam som ti pomohla :slight_smile:

http://www.nowytarg.sk/sk/companies-137,Detske_centrum_Baby_Boo-20.html
24. jan 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigra440 este jedna vec, ten obchod baby boo je iny ako ten co som opisovala s tym kruhovym objazdom, v Targu su dva obchody o ktorych viem, jeden je ten pri kruhovom, ale neviem ako sa vola a druhy je ten baby boo :slight_smile: sorry za trochu chybne info.
24. jan 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofinka 2009 - sestra bola v lete v Polsku a kupili drevenu stolicku - da sa z nej urobit aj mala stolicka zo stolikom. Stala tusim okolo 30 eur.
24. jan 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrumka dakujem :slight_smile:
25. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chrumka ahoj chrumka a ten druhy obchod pri objazde je viditelny od cesty? oplati sa ho pozriet ? a baby boo ma nevies navigovat kde je priblizne? :slight_smile: dik moc :slight_smile:
8. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susan007 Ahoj, ja som v tych obchodoch este nebola, ale ten obchod pri kruhovom objazde je vidno od cesty. A ten obchod baby boo, dala som vyssie odkaz na ich internetovu stranku a tam je aj ukazane kde sa presne ten obchod nachadza, ten je az za trhoviskom niekde v meste, tiez som tam este nebola. Chystame sa do tychto obchodov az niekedy v maji ked budeme pre seba kupovat potrebnu vybavu :slight_smile:
9. feb 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susan007 Babyboo je v centre mesta, kusok od namestia, taká ružová budova za veľkým obchodným domom, vedľa je kino :wink:
9. feb 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v ktorom s tych obchodov je lepsi vyber aj ceny ? my sa tam chystame o dva tyzdne .......diky vopred :wink: za info baby
21. feb 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja tam idem asi o 2 týždne, čo ideš nakupovať?
21. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigra440 Ak myslíš v Targu, tak Babyboo je väčší, najmä čo sa týka kočíkov, ale každý má čosi do seba. Najmä ako trafíš-teraz je také hluché obdobie-ani zima ani jar, takže možno bude na nič výber. A hlavne sú tam na niečom poriadne ceny-minieš kopec prachov :grinning: Ale niektorým vecičkám proste neodoláš. Inak kopec vecí sa dá zohnať na trhu, aj keď kvalita je taka, aká je :wink: Podľa toho, čo potrebujete.
22. feb 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_22 no ideme tam hlavne koli kociku a potom take pomocky ako vanicka , zavinovacky , stolicku , prebalovaci pultik a tak ........viem co maju na trhu to som si uz pisala na jesen ked sme tam boli len sme este neboli v tychto obchodoch preto sa chcem informovat ...... :slight_smile:
22. feb 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deborah77 no ideme tam koli kociku a potom take ako zavinovacky , flasky, vanicku , a podobne drobnosti a nase maminy si tam chcu tiez postielky kupit ale tie uz mame vyhliadnute na trhu aj s madracmi ......chceme ist 5 . marca ak bude dobre pocasie ak nie tak o tyzden neskor .......a co vy ?
22. feb 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigra440 My to isté- kočík a celá výbava, len ešte neviem aký kočík. Každý píše niečo iné. Neviem, ktorý je dobrý. Ideme asi druhý marcový týždeň. Dúfam, že vydržím cestu, bolia ma rebrá, keď sedím. Som v 26 týždni. A ty? Kde si kúpiš kočík na trhu, alebo v obchode? Keď si tam bola, asi vieš kde je to výhodnejšie. Chcem aj postieľku, súpravu do postieľky, matrac, všetko.
22. feb 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deborah77, @tigra440 Kočíky sú určite lepšie v babyboo,teda výber, hlavne ak chcete značkový- najlepšie je, ak už máte vybraty, napísať im mail či ho majú a za koľko. V Babyboo majú aj všetko ostatné- vaničky, postielky, perinky, zavinovačky, no proste všetko, len niekedy majú málo farieb na výber. Tak veľa štastia.
22. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina_22 Ďakujem, dúfam, že dobre nakúpim, keď už pôjdem takú diaľku. Aj tebe držím palce.
22. feb 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spytat, ci sa oplati ist na nakup vybavy do postielky do Leluchowa /neviem presne ako sa to pise/. Nakupil niekto detsku vybavu v Leluchowe? Maju tam nieco? Potrebujem hlavne obliecky, perinku, baldachyn, vreckar.... a Novy Targ sa mi zda dost daleko. Dakujem za rady
24. feb 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mam pre vas este jednu super cesku stranku a zakupeny torav zasielaju aj na slovensko.....stranka sa vola www.mamitati.cz
24. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez chcem vyskusat nejake nakupy v PL. najblizsie to mam do Bielsko Biala. Chcem sa tam pozriet na ten obchod Gluck. Neviete ako byvaju otvorene cez vikend? Byvaju otvarene aj v nedelu? Lebo na ich stranke som to nenasla.
4. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatushka Ahoj, objednala si cez internet? Z ktorej stránky? Ja som v Poľsku bola, dobre sme nakúpili, ale pár vecí ešte potrebujem.
10. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky,

chtěla bych se zeptat, jaké máte aktuální zkušenosti s nákupem oblečení pro miminka v Polsku (konkrétně Kudowa Zdroj) a zároveň ještě jeden dotaz - zda se vyplatí také nákup dětského oblečení na svatbu? Jak se tam v současné době pohybují ceny? Moc děkuji!
12. apr 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deborah77 www.kojenecke-obleceni.eu vyššie je písané, na začiatku strany :wink:
12. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok