Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

beatushka
9. jún 2010

Ahojky,
janulqa07....... tak myslela som že sa nebude dať ísť kvôli povodniam. Ja som už tiež rozmýšľala, že objednám z netu, našla som aj dobrú stránku www.kojenecke-obleceni.eu a fakt, čo som porovnávala ceny tak min. matrace, postiaľky, vaničky, zavinovačky sú tam najlacnejšie. Stránka je česká, ale zasielajú aj na SK a dokonca keď objednáš nad 60 EUR tak preprava je grátis. My keďže nemáme ešte nič kúpené, tak 60-siatka padne len taký fukot 🙂
judr.......... s tou zárukou je to fakt na zamyslenie. A ísť tam potom niečo raklamovať...no žiadna výhra 😒 .... a nepríjemné predavačky ma dokážu total znechutiť a ešte ani po poľsky neviem..... No ešte si tie nákupy v Poľsku musím premyslieť.

janulqa07
9. jún 2010

@beatushka vcera sme pozerali trasu a asi by sme sa tam ani nedostali, teraz rozmyslame objednat cez net z dina alebo bobo.wozki

snowella
8. aug 2010

Ahojte, vidim, ze tu uz dlhsie nikto nebol, ale predsa len pridam svoj nazor. Vcera v sobotu sme boli na nakupoch v Nowom Targu. Najprv sme zamierili do Bybyboo. V obchode sme sa hodnu chvilku motali, nebola som nijako ohurena... Z detskeho oblecenia ma nic neocarilo, zdalo sa mi take obycajne, aj ked to bolo asi ovplyvnene tym, ze ja som hladala skor uz jesenne a zimne vrchne oblecenie, a to zrejme len dopredavali a novu ponuku este nemali. Kociar som nemala v umysle velmi nakupovat, lebo som ho mala vybrany na Slovensku. Len pre porovnanie ceny som sa na nho opytala, nemali ho, len na objednavku... Chcela som set do postielky (baldychyn a ostatne..), nemali tam take, ake som si predstavovala, vacsinou satenove, a take, co sa mi aj pacilo, stalo uz 60 EUR. Osusky mali celkovo 1 frote, 1 bavlnenu 😒 . Prebalovacie podlozky len s tvrdym dnom alebo Disney za vysoku cenu... Pripadalo mi to take vybrakovane, ani nebolo z coho vybrat. Rozladena som to vzdala, ze ideme pozriet na trh. Nekupim predsa silou mocou hocico. Takze toto naozaj odporucam, v klude si prejst trh, je tam detskeho dost, popozerat, kde co maju, vybrat si a najst naozaj to, co sa Vam paci. Ceny su rozne podla kvality a jednoznacne odporucam zjednavat cenu. Pri vacsom nakupe ziadajte zlavu. Ja mam skusenost, ze vacsinou cenu o nieco nadsadia a su ochotni spustit. A co sa tyka kociarov, opytali sme sa aj tu na typ, ktory mame vybrany na Slovensku. Cena najprv 320, potom 300... Nemali tu farebnu kombinaciu a ani na iny typ kociara nas nepresvedcili. Teda ze objednaju, prideme si po to, daju za 280, potom za 270. Vidite, ked hned nenabehnete na ich velke obchodne umenie, s cenou vedia ist riadne dole... Oproti nasmu obchodu na Slovensku, ktory patri k tym lacnejsim, mame teda rozdiel 70 EUR...
O druhej sme sa vratili do Bybyboo, po flase, cumle a take doplnky, co na trhu nepredavaju. Bolo uz zatvorene, malo byt az do tretej 😒

sofinka2009
24. okt 2010

ahojte chcem sa spytt ci maju v targu na trhu detske stolicky na jedenie a ake su priblizne ceny zhanam taku klaicku drevenu co sa neskor spravi stolik.dakujem

kejtty
24. okt 2010

@beatushka ahoj, tak ja som si z tej stranky dost casto nakupovala veci pre maleho... dokonca aj postielku a cestovnu postielku som si od nich objednala a samozrejme aj oblecko. Prislo to bez problemov kurierom az ku mne domov, a ako spominas doprava vyjde lacnejsie z Ciech ako zo Slovenska 🙂 Len chcem povedat, ze tie ceny maju preto take, lebo vsetky veci su tam polskej vyroby... 😎

beatushka
25. okt 2010

@kejtty hej som si všimla, objednala som dosť vecičiek a som s nimi spokojná, dokonca kojeneckú podprsenku som z tej stránky kúpila o 4 eurá lacnejšie ako ju ponúkajú na hociktorej inej Sk stránke. No nekúp to 🙂

myska25
16. nov 2010

Ahojky holky, v sobotu se chystáme na nákupy do Polska - Kudowa zdroj a našeho malého zrovna trápí prdíky!!!! Kapky Baby-calm nám nepomáhají. Nevíte, kde se dají v Polsku koupit ty jejich probiotické kapičky, co tady stojí asi 600,- 😕 😕 😕 Díky za odpovědi a za rady!!!

tigra440
18. jan 2011

ahojte neviete mi niektora poradit ? chceme ist do polska nakupit vybavicku ale vraj pred trhmy v targu je nejaky obchodny dom pre babatka ...........tak ci neviete kde to tam presne je a ci nemaju stranku na nete s produktami ..........uz ste tam niektora aj bola ? dakujem vopred 🙂

chrumka
24. jan 2011

@tigra440 Ahoj, ano pred trhom v Nowom Targu je detske obchodne centrum, tusim sa vola Baby boo, najdes ich aj na internete www.babyboo-nowytarg.pl . A zalezi, z ktorej strany budete vchadzat do Noweho Targu. Ak od Popradu, Kezmarku resp. od Starej Lubovne, tak ked vchadzas do Targu vstupujes na kruhovy objazde a hned pri tom kruhovom objazde je ten obchod. Ak prichadzas z druhej strany, od Zakopaneho, tak musis prejst cez cely Targ, okolo trhoviska, az k tomu kruhovemu objazdu a si tam. Hadam som ti pomohla 🙂

http://www.nowytarg.sk/sk/companies-137,Detske_...

chrumka
24. jan 2011

@tigra440 este jedna vec, ten obchod baby boo je iny ako ten co som opisovala s tym kruhovym objazdom, v Targu su dva obchody o ktorych viem, jeden je ten pri kruhovom, ale neviem ako sa vola a druhy je ten baby boo 🙂 sorry za trochu chybne info.

shirley
24. jan 2011

sofinka 2009 - sestra bola v lete v Polsku a kupili drevenu stolicku - da sa z nej urobit aj mala stolicka zo stolikom. Stala tusim okolo 30 eur.

tigra440
25. jan 2011

@chrumka dakujem 🙂

susan007
8. feb 2011

@chrumka ahoj chrumka a ten druhy obchod pri objazde je viditelny od cesty? oplati sa ho pozriet ? a baby boo ma nevies navigovat kde je priblizne? 🙂 dik moc 🙂

chrumka
9. feb 2011

@susan007 Ahoj, ja som v tych obchodoch este nebola, ale ten obchod pri kruhovom objazde je vidno od cesty. A ten obchod baby boo, dala som vyssie odkaz na ich internetovu stranku a tam je aj ukazane kde sa presne ten obchod nachadza, ten je az za trhoviskom niekde v meste, tiez som tam este nebola. Chystame sa do tychto obchodov az niekedy v maji ked budeme pre seba kupovat potrebnu vybavu 🙂

tina_22
9. feb 2011

@susan007 Babyboo je v centre mesta, kusok od namestia, taká ružová budova za veľkým obchodným domom, vedľa je kino 😉

susan007
9. feb 2011

dakujem za info 🙂

tigra440
21. feb 2011

a v ktorom s tych obchodov je lepsi vyber aj ceny ? my sa tam chystame o dva tyzdne .......diky vopred 😉 za info baby

deborah77
21. feb 2011

Aj ja tam idem asi o 2 týždne, čo ideš nakupovať?

tina_22
22. feb 2011

@tigra440 Ak myslíš v Targu, tak Babyboo je väčší, najmä čo sa týka kočíkov, ale každý má čosi do seba. Najmä ako trafíš-teraz je také hluché obdobie-ani zima ani jar, takže možno bude na nič výber. A hlavne sú tam na niečom poriadne ceny-minieš kopec prachov 😀 Ale niektorým vecičkám proste neodoláš. Inak kopec vecí sa dá zohnať na trhu, aj keď kvalita je taka, aká je 😉 Podľa toho, čo potrebujete.

tigra440
22. feb 2011

@tina_22 no ideme tam hlavne koli kociku a potom take pomocky ako vanicka , zavinovacky , stolicku , prebalovaci pultik a tak ........viem co maju na trhu to som si uz pisala na jesen ked sme tam boli len sme este neboli v tychto obchodoch preto sa chcem informovat ...... 🙂

tigra440
22. feb 2011

@deborah77 no ideme tam koli kociku a potom take ako zavinovacky , flasky, vanicku , a podobne drobnosti a nase maminy si tam chcu tiez postielky kupit ale tie uz mame vyhliadnute na trhu aj s madracmi ......chceme ist 5 . marca ak bude dobre pocasie ak nie tak o tyzden neskor .......a co vy ?

deborah77
22. feb 2011

@tigra440 My to isté- kočík a celá výbava, len ešte neviem aký kočík. Každý píše niečo iné. Neviem, ktorý je dobrý. Ideme asi druhý marcový týždeň. Dúfam, že vydržím cestu, bolia ma rebrá, keď sedím. Som v 26 týždni. A ty? Kde si kúpiš kočík na trhu, alebo v obchode? Keď si tam bola, asi vieš kde je to výhodnejšie. Chcem aj postieľku, súpravu do postieľky, matrac, všetko.

tina_22
22. feb 2011

@deborah77, @tigra440 Kočíky sú určite lepšie v babyboo,teda výber, hlavne ak chcete značkový- najlepšie je, ak už máte vybraty, napísať im mail či ho majú a za koľko. V Babyboo majú aj všetko ostatné- vaničky, postielky, perinky, zavinovačky, no proste všetko, len niekedy majú málo farieb na výber. Tak veľa štastia.

deborah77
22. feb 2011

@tina_22 Ďakujem, dúfam, že dobre nakúpim, keď už pôjdem takú diaľku. Aj tebe držím palce.

agatulka
24. feb 2011

Ahojte, chcem sa spytat, ci sa oplati ist na nakup vybavy do postielky do Leluchowa /neviem presne ako sa to pise/. Nakupil niekto detsku vybavu v Leluchowe? Maju tam nieco? Potrebujem hlavne obliecky, perinku, baldachyn, vreckar.... a Novy Targ sa mi zda dost daleko. Dakujem za rady

malicka251
24. feb 2011

ahojte baby mam pre vas este jednu super cesku stranku a zakupeny torav zasielaju aj na slovensko.....stranka sa vola www.mamitati.cz

erika12345
4. mar 2011

Tiez chcem vyskusat nejake nakupy v PL. najblizsie to mam do Bielsko Biala. Chcem sa tam pozriet na ten obchod Gluck. Neviete ako byvaju otvorene cez vikend? Byvaju otvarene aj v nedelu? Lebo na ich stranke som to nenasla.

deborah77
10. apr 2011

@beatushka Ahoj, objednala si cez internet? Z ktorej stránky? Ja som v Poľsku bola, dobre sme nakúpili, ale pár vecí ešte potrebujem.

jarunkaxyz1
12. apr 2011

ahoj maminky,

chtěla bych se zeptat, jaké máte aktuální zkušenosti s nákupem oblečení pro miminka v Polsku (konkrétně Kudowa Zdroj) a zároveň ještě jeden dotaz - zda se vyplatí také nákup dětského oblečení na svatbu? Jak se tam v současné době pohybují ceny? Moc děkuji!

beatushka
12. apr 2011

@deborah77 www.kojenecke-obleceni.eu vyššie je písané, na začiatku strany 😉