• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

25. mája 2016 
@beatushka ahoj,akurát som narazila na ,tvoj, link .super lacné vecičky.Kupuješ odtiaľ?Ak ano,aká je kvalita?
12. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatushka ty si mi dala! práve som tam urobila objednávku za 60 eur, no ale nekúp to, keď potom je poštovné a doprava zadarmo :grinning:
16. apr 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juska aj ja objednala :sweat_smile: a som maximálne spokojná.Mala som objednávku nad 60e,ale aj tak som platila dopravu 2e,ale aj tak sa to oplatilo,ešte mi to aj UPSka doviezla pred dom :wink: .Veru,odteraz kupujem len odtiaľ.Výrobky Poľské,ale naozaj kvalitné.
16. apr 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa teším, že si spokojná, neviem sa dočkať, kedy ku mne dorazí balíček, tie vecičky tam sú naozaj krásne
16. apr 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaara1980 som rada, že si spokojná :slight_smile:
@juska dúfam, že aj Ty budeš :slight_smile:
ja som maximálne spokojná, mám odtiaľ aj postieľku a je ok, prežila aj cestu bez poškodenia... no dobrí sú :wink:
17. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaara1980
@beatushka
baby ja som nadšená!!! objednávala som v sobotu, vo štvrtok bol balíček doma. oblečko krásne a ostatné vecičky tiež, prišlo všetko, presne tak, ako som objednala, fakt veľká spokojnosť, odporúčam. moja mamča bola unesená z tých dupačiek :slight_smile: poslali aj 10%nú zľavu na ďalší nákup, určite sme s týmto obchodom ešte neskončili :wink:
23. apr 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete niekto ci budu teraz v sobotu trhy v Nowom Targu? Maju tam mat nejake oslavy alebo nieco take k blahoreceniu Jana Pavla II v nedelu, tak ci to nejako ovplyvni trhy...??? Diky!
25. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckai ahoj, no moji svokrovci sa tam v sobotu chystaju... tak dufam, ze teda sa neprevezu.... ale oslavy hadam neodvratia polskeho obchodneho ducha :grinning:
26. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saeda ano, v to dufam aj ja! :slight_smile:
27. apr 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviet či sa da v poľsku kúpiť slnečna clona na kočík? dakujem
13. jún 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spytat ake mate skusenosti s nakupmi a cenami v Polsku bude v Nowom Targu alebo v Jablonke na trhoch. Mimi cakame koncom oktorbra, takze by sme potrebovali vecicky skor na zimu, vanicku, poslitelku a pod. Ale jediny mozny termin kedy by sa dalo ist mi vychadza v polke jula - 26tt je este relativne na chodenie po trhoch fajn myslim :slight_smile: vo vyssom stadiu by som sa asi bala ist a aj chodit tolko. Myslite ze budu vtedy aj nejake zimne vecicky? Oplati sa to cenove?
15. jún 2011 o 12:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas, neviete mi nahodou poradit, kde v Novom Targu su trhy? vdaka.
3. júl 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nevíte někdo jestli a případně kdy jsou trhy ve městě Glucholazy?
26. júl 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete prosim poradit nejaky obchod v Jablonke s detskymi vecami - potrebovali by sme autosedacku . dakujem.
7. sep 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje skusenosti s nakupmi v targu - boli sme v dvoch obchodoch Baby Boo v centre mesta a Baby city na zaciatku targu. Kupili sme mnozstvo veci - cez postielku, matrac, obliecky, po cumle, flasky, podbradniky... niektore ceny - odsavacka mlieka u nas 50 eur, tam ta ista 20 eur, flasa sklenena u nas 7 eur, tam 2 eura, vanicka u nas 12 eur, tam 4 eura... takze cenovo neporovnatelne so svk. u nas max spokojnost. v baby boo je mozne platit iba v hotovosti, vezmu aj eura, v baby city mozne platit aj kartou. na nejakom fore pisali baby o problemoch s reklamaciou v baby boo, no my sme tam nekupovali nic take, co by sa oplatilo ist reklamovat, takze tie reklamacie ma nejak netrapia :slight_smile:
14. sep 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pjegava ahoj...kukala som tie dva obchody na mapke...zdaju sa mi od seba dost daleko:( najdem ich polahko..?.chystame sa tam v sobotu...este dobre ze si napisala, ze sa v baby boo neda platit kartou...zajtra pojdem utekat vybrat nejake korunky....skoda, ze platba kartou nemozna...a v dnesnej dobe:( co uz....dakujem...za pomoc !
22. sep 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, koľko stoja autosedačky od 9rokov v Poľsku? Aké sú dobré? Kupovali ste aj stoličky na kŕmenie? My sme tam nakúpili celú výbavu a sme spokojní, ale tieto veci som si nestihla všimnúť. Ďakujem, čaute.
3. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, koľko stoja autosedačky od 9rokov v Poľsku? Aké sú dobré? Kupovali ste aj stoličky na kŕmenie? My sme tam nakúpili celú výbavu a sme spokojní, ale tieto veci som si nestihla všimnúť. Aké športové kočíky sú dobré? Nemám vôbec prehľad, myslím už pre také ročné dieťa. Ďakujem, čaute.
3. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@divosko ahoj, sorry, dlho som tu nebola, ale dufam, ze ste nasli a dobre nakupili :slight_smile:
6. dec 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pjegava AHOJ boli sme aj sme nakupili...trosku sme pobludili, ale inak fajn...nic sa nedeje :slight_smile:)))
7. dec 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, chceme jet do Polska na nákupy v sobotu před velikonocema 7. dubna, nevíte jestli budou tržnice otevřené? Díky za odpověd
6. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky ktore ste objednavali kde ste objednali?poslite my stranku prosim neviem nic najist vdaka :wink:
9. apr 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juska a kde si urobila tu objednavku das my kontakt prosim dakujem :wink:
9. apr 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beatushka
@juska baby odkial kupujete z polska?objednavate alebo osobne chodite?Ake je postovne?
9. apr 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@opelastra ahoj, objednávam z kojenecke-obleceni.cz, majú poľské vecičky, ale česká stránka, kvalitné a za rozumné ceny. poštovné nad 60 evri zadarmo :slight_smile:
11. apr 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika12345 prosim ta, boli ste nakoniec v tom Bielsko Biale na nakupy?ak hej, kde presne.a boli ste spokojni?dik:slight_smile:
22. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hela_tn ano, boli sme tam, kde je Auchan, vedla neho je taky obchod pre deti, tam sme kupili postielku. Celkom sme boli spokojni, aj v Auchane sme pokupili a o dost lacnejsie nez u nas veci z Canpol Baby, hlavne kolotoc nad postielku, hraciu deku a hrazdicku, to sa fakt s cenami od nas nedalo porovnat.
24. apr 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika12345 dik za info:slight_smile:no my sme zatial este v Polsku neboli, len dakedy pred 15 rokmi na trhu, ked bol ten boom, ale citala som, ze detske veci sa tam velmi oplatia, tak sa tam zbehneme pozriet:slight_smile:
24. apr 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hela_tn Nemas za co. :slight_smile: Ja som tam pre maleho na trhu nenakupovala, ale v obchode su tam niektore veci fajn. :slight_smile:
24. apr 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer, prosím vás vie niekto či budú 22.09.2012 v nowom targu trhy? Dakujem.
17. sep 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok