Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

mimi1906
11. jan 2013

@kosta123 ak si ešte pamätáš, v ktorích obchodoch ste to boli v tom Poľsku Bielsko-Biala? Chceli by sme pozrieť výbavičku

sjuuuzie
27. jan 2014

ahojte žienky, tiež sa chystáme do Poľska na nákupy výbavičky- do Bielsko Biala, veľmi by som ocenila vašu pomoc a radu - do ktorých centier sa tam oplatí zájsť( ideme cez Skalité a Zywiec). Ak poznáte takého obchodíky aj v meste Zywiec, podelte sa o poznatky...máme to tiež cestou...
veeeeľmi pekne ďakujem

sydnuska
17. mar 2014

Boli ste niektora minuly tyzden na nakupoch v Polsku v Jablonke? Ako to tam vyzera s tovarom? Je tam dost stankov? Predavaju uz aj kvety? Chcela by som kovovu trojkolku pre maleho, a pieskovisko, mali tam take daco?

dijanka27
2. apr 2014

Mozno sa to sem nehodi, ale poradite mi niekto kam na nakupy aj potravin aj vseliciho do Polska, ked ideme na chatu do Makova okr. CADCA?? Dakujem moc pekne za rady... 😉

zana7
31. júl 2014

Ahojte :D Asi dosť hlúpa otázka, ale máte nejaké web stránky na nákup výbavičky v Nowom Targu? Že si vyberiem on-line a iba pošlem drahého po to či ono... Trhovisko ako také, teda tí obchodníci ešte asi nefičia na online katalógoch... Lebo počula som,že by to aj bolo možné, ale zdá sa mi to absurdné, tak či náhodou :D Ďakujem za každý príspevok!

18lenussa
21. nov 2014

baby oplatí sa viac zameniť peniaze na pln v poľsku alebo na slovensku? A aké obchody sa oplatí navštíviť? idem do krakowa (oblečenie, potraviny) dakujem

markinko
16. jan 2015

Baby v polsku niesu kvalitne detske veci skor by som nakukla tu www.ameri.sk tam kupite vsetko od novorodenca az po tynedzera da sa tovar aj vymenit v pripade nespokojnosti a su to hlavne znckove americke vecicky🙂

depi
17. jan 2016

@kurtakova ahoj prosím ta aky obchod je v Jablonke? a ake ceny asi boli? chcel aby som flasky plienky kosielky dupky..a aj kocas paplonik navlecky....zvazujem novy targ a nasla som tvoj prispevok o Jablonke je to o nieco blizsie ...vies mi prosím povedat nazov obchodu ?

galsyl
25. máj 2016