Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

aponchie
1. feb 2008

ja mela kocarek tako z polskeho tesina za 4300kc s lepsima koleckama bez nich jeste levnejsi sluzbu mi prokazal dobrou ikdyz vseci rikali jak je vadnej.tchyne mi koupilla zavinovacku nejake body a kosilky jsou dobre a levnejsi nez u nas ,kolotoc jsem koupila za 300kc plastovy ale trosku nekvalitni anebo jsem moc zabrala a rupnul ve svaru.jinak ja osobne chci jeste jet se kuknout ale do kamennych obchodu na druhej kocar anebo to kaslu a vemu v bazaru stejne je to na chvilku .jezdili sme do polskeho tesina a u opavy glubcice ratibor a tak je super nahodou.ja bych to tam klidne koupila viz ma svagrova povrchni zena co musi mit vsecko drahe a ukazovat se ale postylku ma z tama kocarek a jine veci 😀 takze asi tak spatne to tam zase nebude

lucka0122
3. feb 2008

ahojte kolko vyjde postielka v polsku?diky

pozemka
3. feb 2008

ahojte!!!!! ja mam jednu stranku na ktroje v pezinku ponukaju za kociky od 4700 - 5900 sk. mozte sa pozriet na tejto toto je ich stranka a aj v nedelu v bratislave na interi su. http://www.lacnejsie-nekupis.sk
bola som v polsku a tam maju tiez take iste ceni ako v tejto predajni.

toni78
3. feb 2008

Ahoj holky-jestli se můžu připojit:opravdu,zajedte si do Polska(zavinovačky,oblečky,kočár atd.) vyplatí se to-jen POZOR na cumlíky a lahvičky!!!!! Můžou být závadné,kupte si je raději v lékárně,nebo u nás ve znač.obchodech. 😉

unka7
3. feb 2008

Ahoj Holky,

já jsem si kupovala v Polsku kočárek Roan Hugo a jsem s ním max. spokojená. Byl super do terénu i do města, akorát jediná vada 🙂 , že mám hyperaktivní dítě a to už radši lítá, než se vozí.

aponchie
4. feb 2008

unka7:presnejak u nas me by asi piclo mit ocar za 20litru a mit ho ve sklepe 😀

vodniicka
4. feb 2008

ahojte..ja sa chcem opytat na autosedacky kupene v Polsku..budeme potrebovat 2 a nechce sa mi do toho investovat vela..neviete kolko cca stoja v PL? dakujeeem 😎

unka7
4. feb 2008

aponchie: Taky si myslím, že investice 20 tis. za kočár je přepich a to nemusíme nijak šetřit, ale je to na každém z nás 😉

aponchie
6. feb 2008

tak tak,jinak svagrova ma sedacku z polska ale za cenu jeste drazsi nez u nas nejak pres 2tisice a neznama znacka tak nevim ale ja bych se toho nebala jen bych ji asi koupila v kamennem obchode radsi kde je zaruka papir doklad o koupi pripadne platbe kartou.predvedou ti ju ted sem chtela koupit v tesku v akci graco junior ale nekoupila pac tam ji vseci osahavaji ginglaji s ni mozna nekde neco pokazi a ty ani nemuzes vedet takhle v obchode se ti venujou

vodniicka
5. mar 2008

aponchie diky..no skoda ze tam nemaju za 500 😀 😀 😀 to by som aj do zasoby nakupila..ale ked ten moj maly drobec nechce v sedacke sediet ani za nic.. tak aj tak by sme ju mali len tak pro forma..ze by sme ho tam supli ked by sme videli zelenyx..ci aku to maju farbu teraz..

modesty
6. mar 2008

Ahoj holky, v sobotu se chystám na nákupy výbavičky pro miminko do PL do Těšína. Poraďte, co je za dobré cen, co určitě pořídit tam a kde. Díky. 🙂

daniela84
6. mar 2008

Ahojte baby vidim ze nakupujete vybavicku pre vase male, ja mam par novych veci, ktore urcite nepouzijem, za nizke ceny, ak by ste mali zaujem ozvite sa mi na ip. Mam vankus na kojenie, zavinovacku, a par veciciek. dostali sme ich, ale az prilis vela.

zuzanat
6. mar 2008

modesty ja som tam kupila kocar, lehatko, zavinovacky a kopec veciciek -body, dupacky, supravy, vsetko sa tam oplati 😉 bola som v Polskom TEsine na trznici, a tam su aj detske obchody 🙂

jankajs
7. mar 2008

Kočky, majú v Poľskom Tešíne otvorenú tržnicu každý deň, alebo len stredy a piatky? Chystám sa tam budúci týždeň - kočík, hračky a ešte nejaké oblečko. Díky 😉

baris
7. mar 2008

Jankajs: v Poslkém Těšíně je každý den otevřená malá burza (u vody - není tam ale vše a většinou je o něco málo dražší), velká burza je otevřena pouze v sobotu.

eva.konczynova
7. mar 2008

holky, a kde v Polském Těšíně jsou obchody pro mimča? Kolik jich tam je, jaké? A na té malé burze je taky hodně věciček (oblečení, výbavička atd.)?

miska1977
7. mar 2008

holky ja osobne jsem v Pl nic nekoupila na dite,ale ma sestra ano .Takze osobne s tim zkusenost nemam ale vim ze ceny a kvalita je stejna jako ve vietnamskych obchodech.takze bych rekla ze se tam neoplati jezdit nekdy je ta cena i vyssi nez u vitnamcu.(to mluvim o obleceni).Sestra si tam koupila vybavicku do postylky(povleceni,nebesa)A to vyslo mnohem levneji nez v CR. 😎

rudo
17. apr 2008

Práve teraz som objavi túto a stránku a chcem sa spýtať na trhy v Novom Targu či tam sú 100% každú sobotu v mesiaci máj - jún 2008. Mám záujem o kúpu nábytku a musím si objednať nejaké dodávkové auto, bojím sa aby doprava nebola zbytočná investícia.

iwuskaaa
18. apr 2008

Určite sú tam každú sobotu 😉 . No skús a zariadiť aj podľa počasia, myslím, že s nábytkom je väčš problém, keď prší 😒

petruci6
15. jún 2008

ahojte,nema niekto skusenosti s nakupmi v Brne?

pinco
15. jún 2008

rudo, oni su tam urcite kazdu sobotu. Mozno ak je nejaky statny sviatok, tak nie. Ale ak nebyvas daleko, tak oni ti nabytok dovezu. Myslim, ze pytaju 10,- od km, tak si zrataj, ci sa ti to oplati.

aponchie
15. jún 2008

ja jsem posledne koupila male plavky v obchodu Auchan v Ratibori za 50kc na nase! 😅 a krasne barevne celkove..a je to hezkej velkej obchod tak kuknete na jejich stranky samo.pl koncovka a pojedu v lete do Zakopaneho coz je celkem vyhlasene letovisko u Tater tak kuknu na hracky a obleco tam ,ale posledne sem byla v Ratibori v hrackarstvi a prechazel me zrak..tolik krasnych veci ani u nas nemaji jine hracky a tak,ale ty ceny..Teleblbis vysokej asi 70cm nebo vic s obrazovkou na brisko po stlaceni hrala pisnicku a sel obraz a on mluvil a tak proste parada,ale 900kc jeden 😲

vrana
16. jún 2008

Ahoj holky, máte prosím zkušenost s nákupy v Kudowa Zdroj? Jaké to tam je na trhu a jsou tam případně i nějaké obchůdky s miminkovskými věcmi? A nevíte jsetli to tam funguje i ve všední den? Díky moc.

daniela84
16. jún 2008

Ahojte baby ak budete zhanat kocik, ja by som mala k dispozicii cistonovy, sice kupeny v polsku ale velmi pekny, my sme museli kupovat novy kvoli nasmu maxi malemu vytahu.
Ponukam ho za rozumnu cenu pripadne sa viem dohodnut, je v zaruke, je to kombinacia.
Ak by ste mali zaujem, tak sa ozvite rada niekomu pomozem.

natalien
17. jún 2008

Vrana - já mám zkušenosti z Kudowy 🙂 Sice jsem tam pro mimi toho moc nekoupila, ale stánky na tržnici jsou 🙂 Mají tam i kočárky, postýlky, hračky. Ve všední dny tam otevřeno mají, ale je to dost omezený a zavírají celkem brzy, kolem 14hod. Pokud se rozhodneš něco koupit, tak doporučuju prohlídnout i zabalený krabice 😅 My tam kupovali hrazdičku a doma jsme zjistili, že ze zabalený krabice zmizel hrací strojek 😅 😖 Jinak berou český koruny 😉

danielitka26
18. jún 2008

s nábytkom sú v targu aj ked prší len vtedy sa zle veňyberá lebo je všetko pod foliami 😝

evixa
18. jún 2008

Ahojte,
na zaklade kladnej skusenosti sme dostali tip na obchod s kocikmi v OD Mole v Pezinku (uz o nom pisala aj Pozemka, 3.2.08). Ide o kociky dovazane z Polska za vyhodne ceny. Zatial sme to tam boli len omrknut, tak mozem zhodnotit len obsluhu - mila a ochotna pani, kociky okazala od "vrchu po spodok", aj poradila a vyjadrit prvy dojem - prijemne som bola prekvapena a zatial na 99% sme tam rozhodnuty aj kupovat (uz sme pozerali aj ine obchody a znacky). Tak aby neboli smutne tie, co maju dalej do Polska dalej ....:o)

smardik
4. júl 2008

holky nevíte jestli v Polsku - Český Těšín jsou kde pořídit těhotenské plavky?

ciri
7. júl 2008

Holky asi to víte, ale možná to někomu pomůže 🙂
V Ikei mají dost široký sortiment i pro mimiška - samozřejmě postýlky, matrace, přebalováky, ale i podložky, osušky, přikrývky a další textil, hračky, pro větší pak stupínky k umyvadlu a tak podobně za docela dobré ceny a maximálně propracované a bezpečné 😵

janeyzelvicka
7. júl 2008

Já osobně jsem v Polsku nikdy příliš nenakupovala (max šaty do tanečních) - a to jsem bydlela přímo v Těšíně, stejně jako ciri bych radši vsadila na Ikeu a tak.
Ale jen "wniosek" - tchánovci jezdí do Polského Těšína skoro každý týden a včera nám zrovna koupili nějaké oblečení pro malou - košilky, dupačky. Jsou pěkné, ale když jsme se na to s manžou dívali, všecko má strašně malý průlez na krk. A přitom když si člověk představí mimča - takové kompaktní, a ještě by to měly mít volné, tak mi z toho vychází, že buď bude mít malá krk jako labuť (což pochybuju) a pak se do toho vleze, nebo bude vypadat tak jako normální mimča a pak mi to tu bude ležet ve skříni. To jen tak na okraj - ono to vypadá, jak by to šil někdo, kdo mimča viděl tak z rychlíku... (no ale bylo to z trhu a výhodně levné 😀 )