Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

aponchie
7. júl 2008

no jasne na trhu je to treba jinsi nez v kamennem obchode to je uplne to same jak u nas u tamanu nebo v obchode takze polaci nejsou nic horsiho navic chicco se stejne montuje a neco vyrabi tam i graco a jine znacky 😀

katinka0000
7. júl 2008

ahojte! ja som tiez rozmyslala, ze pojdeme na bud. tyzden do polska na nakupy. este len od zajtra som na MD, takze skor som to nestihala. problem my to vobec nerobi, ze tam budem cestovat.
len som sa chcela spytat, ci tam kupim aj prebalovaci pult, vanicku, lehatko s hrazdickou,... a za kolko? dik!

aponchie
8. júl 2008

ja jsem koupila v polsku hraci kolotoc asi za 350kc podle me skoro stejna cena jak u nas,plastovej hraje jednu melodii a male se to vubec nelibilo takze je doma zastrcenej nekde a nepouzitej ,ale nic moc vzhledove oproti modernim krasnym co sou ted,ostatni veci sem tam nekupovala

katinka0000
8. júl 2008

tak teraz neviem, ci sa mi tam vlastne oplati ist.

liaah
8. júl 2008

My sme tam kupovali kocik, ale viem ze nikdy viac, bola to zla kupa, tazka krava, nebol ani najlacnejsi, a okrem toho bocil do jednej strany, co sme zistili az ked sme v nom vozili malu 🙄 ale zase sme tam kupili pruteny kos na hracky pre malu a ten je stale super a stal par korun, ale oblecenie by som na tom trhu nekupovala, lebo to co je lacnejsie je take trhoviskove, nic moc kvalita a to drahsie, tak sa da v pohode kupit aj u nas 😉

katinka0000
8. júl 2008

tak mi z toho vyplyva, ze sa mi tam ani neoplati ist. tie veci si kupim aj u nas.

filipi
9. júl 2008

Ahoj katinka, do Poľska sa vôbec neoplatí chodiť nakupovať ceny sa rovnajú pomaly našim zarátaj si benzín a vyjde ťa to drahšie a o kvalite ani nehovorím to môžeš zrovna prísť do Bratislavy na burzu na Inter to je to isté. 😒

katinka0000
10. júl 2008

filipi dik, tak tam ani nepojdem. moj manzel tam nechcel ist od zaciatku, len ja som stale potikala.

juzinka
18. júl 2008

Ahojte kočky nemáte niektorá skúsenosť s postieľkou z Poľska? A koľko tam víde, taká so šuplíkom dole?

luciar79
20. júl 2008

Ahojte. Známi idú do Poľska na nákupy a ja by som chcela doviesť nejaký golfáč alebo buginu. Aké značky tam predávajú? nech si na internete vyberiem a viem im povedať aký majú doviesť..Vďaka za info.

smardik
20. júl 2008

juzinka pokud se koukneš na net a pořádně pohledáš najdeš stejné ceny postýlek i u nás,už se to nevyplatí.já byla v Polsku před 14dny že koupíme levnější výbavičku a jediné co jsem koupila byli jedny punčocháčky pro malého za 100Kč

valika84
26. aug 2008

pomozete mi, chcem ist do polska na trhy, no neviem kam. uz som bola v novom targu, no teraz tam mam cas ist len v pondelok alebo v utorok, tak ak niekto vie, kde sa v tychto dnoch konaju trhy v polsku, nech mi da vediet moc dakujem a este by sa mi moc hodilo aby to nebolo daleko som zo zapadneho slovenska

jmalko
26. aug 2008

Ahojky, výbavičku kupuju tady v ČR. Teta mi z Polska přivezla kabátek - na cedulce má velikost 68, ale ta odpovídá naší vel. 56 (resp. když jsem to porovnala s kabátkem co jsem kupovala u nás, v ramenou byly cirka stejné, ale ten český byl širší, asi o 2 cm delší a měl delší rukávy). Tak nevím jak to číslují. A pak aby si člověk nechal něco koupit nebo objednal z netu. 😒

valika84
29. aug 2008

Mne sa v Polsku moc pacilo. Bola som v Novom Targu a aj sa mi oplatilo tam ist a idem zasa. Nieco je tam lacnejsie a nieco nie. Myslim si, ze treba skusit. Ja som si tam kupila pruteny bicykel, ktory ma miesto sedacky kos na kvet a vyslo ma to len 200 Sk, co u nas som to pozerala a nasla som tom len v jednom obchode a stalo to vyse 500. Ale aj ine veci sa mi oplatili tam kupit. Myslim si, ze treba vyskusat. 🙂

ferinka
25. sep 2008

Holky nevíte jestli se dá dobře nakoupit i někde v polsku v Těšíně??? Se tam jedeme mrknout když budeme na dovče 🙂

tinkaaa
6. okt 2008

Baby aké sú ceny kočíkov v Poľsku a čo výbavička,oplatí sa to tam?Chcela by som si tam kúpiť základnú výbavičku pre miminko.Mám veľa známych čo tam boli hlavne kvoli nákupom pre miminko,len to už bolo dávnejšie,ako je to teraz? 🙂

sikiki
9. okt 2008

V Těšíně se dá dobře nakoupit hned za hranice na tržnici.Občas tam zajedu,nebo mám tchýni v Třinci.Pro malýho jsem tam taho nakoupila hodně🙂

dupinka
9. okt 2008

Baby, aké sú ceny výbavičky v Poľsku? Oplatí sa tam ísť? (ak rátam náklady na cestu a čas). O koľko sú tie ceny nižšie oproti Slovensku, resp. čo sa oplatí a čo nie?
Chcela by som tam ísť nakúpiť základnú výbavičku...

tamia
9. okt 2008

no my sme boli na nákup výbavičky v polskom tešíne a poviem vám nikdy viac, všetko drahšie ako u nás.. Viac sa oplatí ísť do targu... a ešte velký pozor treba dávať na to čo kupujete - kvalita, materiál.. lebo niektoré veci vydržia velmi krátko

tamia
9. okt 2008

... vtom polskom tešíne sa prepočítava na české koruny a ked si to mi slovaci prepočítame na naše tak je to riadna drahota...

lulu1502
11. okt 2008

Ahojte neviete náhodou čo stojá kočíky x-landeri v Novom Targu? My sa tam chystáme v sobotu. 🙂

zunka
12. okt 2008

Lulu, no neviem či ich zoženieš na trhu. Je to síce poľský kočík, ale asi iba v obchodoch. No ak ho zoženieš, tak určite sem napíš aj cenu. Lebo aj my chceme x-lander XA zelený.

lulu1502
13. okt 2008

Zunka. Kamarátka mi zisťovala cenu kočíkov v Poľských obchodoch a vravela že to je ich značka a sú možno o takú 1000 lacnejšie ako u nás no uvidíme. Dám vedieť. To sa potom oplatí u nás aj so zárukou. Aj nám sa páči zelenkastý alebo oranžový. 🙂

subica
13. okt 2008

ja som bola v Poľsku túto sobotu, na trhoch X-lander komplet aj s vajíčkom 10.500,- Sk ale dá sa s nimi dohodnúť, myslím 9.000 - 9.500 by ho dali. Ja som tiež chcela x-lander, ale nekúpila som. Kúpila som iný.

jonatanka
13. okt 2008

ahojte, ja som bola v Jablonke minuly tyzden a musim povedat ze kocik aj s vajickom tam vysiel na 7 tisic, k tomu pribalili este furu veci, prenosna taska, fusak neviem co este. kocik vyzeral viac nez dobre, pevny stabilny a dal sa aj hojdat. vecicky pre babätka som tam videla za podobnu cenu ako u nas, nieco lacnejsie, ale ten kocik ma dorazil, super cena, keby som mala len jedno okamzite by som ho brala 😀

ferinka
13. okt 2008

Holky v Polském Těšíně se dá taky dobře nakoupit???

zunka
13. okt 2008

Ty brďo, to fakt sa dá na trhu v Poľsku kúpiť X-lander za 10-tis celá sada aj vajíčkom? 😕 to je super.

dupinka
16. okt 2008

baby, ja som v obchodnom centre M.x natrafila na znackovu predajnu s detskym textilom co.....dille. Su to vecicky vyrabane v Polsku, ale z kvalitnych materialov, pekne usite, opracovane, proste ziadne blsakove a cinakove veci. A za celkom dobre ceny.
Tak som si overila, ze do POlska sa ist uz neoplati.

sassi
16. okt 2008

no my sme kupovala v PL aj kočík, aj postielku aj oblečko na novorodenca a všetko vyšlo lacnejšie o 20-50% ako to iste u nas
ale nekupovala by som v žiadnm prípade na trhu, my chodievame do mestečka Žyviec, je to od nas 70km a normálne v obchodoch kupujeme s účtom, zárukou
a kupujeme tam aj umele mlieko, tiež lacnejšie o 100,- na krabici proti našmu

Cocodrillo tuším nie je polské
ale isto je polsky značka EWA a WOJCIK a WOJCIK je sakra drahý aj tam, to už je luxus
topánky kupujeme v obuvi CCC, do 300 - 500 korun sa da s detskými zmestiť, a su ortopedicke, pevne, kvalitné 😉

very1
18. okt 2008

Ahojky maminky 🙂 já byla v Polsku minulej týden a když jsme prve nepředpokládala,že něco koupím,vezli jsme plný auto aj s kočárem. 😀 A ten jsme tvrdila,že koupím až po vánocích 😖 ,ale co už.Obchůdkúů je tam plno od bývalé celnice a všude kde jsou nápisy kočáry jsou i potřeby pro mimísky.A strašně krásný,jako věci bych tam nekoupila,pač se to neoplatí,ale postýlky,přebalováky,mantyneli,rychlozavinky no vše.Fakt jsme byla nadšená a jak říkám plný auto krámů jsme vezly,ale nelituju 😀