Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

laura.
24. apr 2007

ohledně té spokojenosti, i u nás i v polsku můžete koupit nekvalitní výrobek, ale to snad člověk vidí, co kupuje..my máme třeba z polska dveře-značkové, sice dražší ,ale u nás je ta firma-české zastoupení prodává skoro o 100procent dráž..jsou nádherné a nikdo nám nevěří, že stály jen tolik kolik stály...nebo máme zahradní nábytek z tropického dřeva skoro "za hubičku" a spoustu dalších věcí
prostě se v polsku vyplatí kupovat i ty dražší věci, jsou totiž ve stejné kvalitě levnější než u nás, většinou minimálně o třetinu 🙂

nelinka
24. apr 2007

ahojte,

my chodime do krosna a sa to oplati....
kociare su lacne ja som ten svoj kupila tu na slovensku v prešove, od jedneho pána čo ich dovaža z poľska a tu ich predava vo svojej predajni a vysiel ma na 6300 s tym ze keby sa mi nieco nepacilo tak ho mozem kludne vymenit za iny . zarucna doma 2 roky takze v pohode a ked som bola v polsku tak som ho tam videla taky isty ako mame my a bol o 500sk lacnejsi...

oplati sa tam ist na kociare, autosedacky,ohradky,hracky, nosice, periny, zavinovačky,...

mna postielka vysla na tych 1400sk aj s matracom.tu by som kupila postielku za tych 1500sk bez matraca
co sa tyka oblecenia je velmi pekne
nosič ma vysiel na 500sk a tu som ho videla za 750sk

a boli sme aj v novom targu ale tam vychadzaju veci nejakych tych 100sk drahsie

andy.a
24. apr 2007

kočky,čo chodievate do toho Polska,dá sa tam nakúpiť aj napr.kočík zn.Casualplay alebo Play Agatha...vela báb teraz ospevuje Gesslein,mne sa však zdá dosť ťažký...ten vraj chodievajú kupovať do Rakúska...u nás sú ceny na tieto tzv.lepšie kočíky hrozné,my by sme chceli casualplay S6,predtým sme mali Jané -ale golfáč,i ked s plnou výbavou,nebola som velmi spokojná práve pre tie golf.,rúčky,malé kolieska a pod...Jané nás vyšiel pred 3 rokmi lo.OOO-ale to už bol po l dieťaťi,na inzerát,pov.cena bola 25,OOO.Teraz ten Casualplay -používaný-nezoženieme,lebo je to novinka,cena aj s doplnkami je hrozná 25-32.OOO.-...no neviem,termín porodu sa blíži a kočík ešte nemáme,i kd ho máme zajednaný...pri l.porode sme boli kupovať kočík práve myslím 3 dni pred mojím TP vl dedine cca loo km od nás...teraz by som si to už netrúfala.
Aj tie oblečenia a rozne látkové doplnky na postielku zn.Darland sú nádherné...mám však dosť vecí po synovi...a do POlska to máme z PN
naozaj daleko,odtialto tam chodia len dochodcovia na rozne nákupné thy...

cejka
24. apr 2007

andy.a ja som sa este s tymi znackami na trhu nestretla, iba ak v obchodoch

dendisa
24. apr 2007

laura: můžu se zeptat, kam konkrétně jezdíte? Naprosto souhlasím s tím, že v Ostravě je v buticích stejné zboží za přemrštěnou cenu. Viz baby-obchody v Lasu. Nevidím důvod platit za stejné zboží více.
Máme vybraný stejný kočárek. V polském Těšíně je obchod specializovaný jenom na Roany, ale modely, které máš v albu, jsem v jejich nabídce neviděla.
Předem děkuji, Denisa.

binki
30. apr 2007

Ahoj, dostala jsem rychlozavinovačku z madeiry, moc se mi líbí, na cedulce je, že je to dovoz PL...
Víte o nějakém obchodě v Brně nebo Praze kde by měli dovoz na mimi z PL?

macanet
30. apr 2007

Chtěla bych ještě dodat, že jsem koupila celou výbavičku od oblečení, postýlky , vaničky atd, za 7000 a to jsem měla postýlku , kterou prodávají v ChICCU, stejná značka, (modrý ovál, značka GLUCK) za 1700,- a tady za 3.500, takže kdo máte Polsko blízko, určitě se za nákupy vydejte, fakt se to vyplatí. Jinak těhotenské oblečení, jedině tam 😉 Na miminka a děti jsou věcičky opravdu kvalitní hlavně značka polského výrobce EWA!! Lacinné a kvalitní 😉

lenycka
30. apr 2007

Sstefi, jsou různé druhy autosedaček. Klasická vajíčka se polohovat nedají, ale ty dražší už ano, což je super, když Ti prcek v autě usne, tak si nenamáhá zbytečně krční páteř, protože ho můžeš pěkně položit na zádíčka. Chce to ale zjistit u konkrétní autosedačky...

helka1
30. apr 2007

Ahojky babenky, ja som mala ist do PL minuly tyzden, ale koli mojmu nachladnutiu sa to musi o tyzden posunut ☹ . Zaujima ma, ci sa da v PL kupit polohovatelne lehatko a tvrdsie matrace do postielky. KEd ano , neviete cenovu hladinu ? Vdaka 😉

jeny
1. máj 2007

Ja sa chystám do Polska budúcu stredu a zaujimalo by ma ci tam dostať autosedacky vajíčka na ktorých je výšivka ECE 44/niečo,skrátka to čo tam vraj musí byť.

vavka33
1. máj 2007

Ano Jenny,je to tam,ale ako nalepka-ECE R 44/03 😉 .Teraz som to pozerala,my mame tu autosedacku z polska.A to tam musi byt?som ani nevedela

svetluska.p
1. máj 2007

cau vavka, nemozes spat? 😀 😉

vavka33
1. máj 2007

Ahoj Svetlus,nemozem. 😀 Leusa mi to nedovoli 😀 A ty?Slavis sviatok prace? 😵

evickaleh
1. máj 2007

My sme tiez nakupovali v polsku ked som bola v 6 mesiaci tehu a kupili sme kocik za super cenu a som spokojna s nim. Postielku sme kupili v poprade, tiez za super cenu a som spokojna, bola aj s madracom a tu by tolko stala bez madracu. Aj fusak sme tam kupovali a super cena a je baraninkovy jemny a lahucky a tu by som taky kupila za raz taku cenu.

alini
1. máj 2007

ahojte, aj by som ešte chcela stihnúť Poľsko,kam je najlepšie ísť? Nowy Targ? Krosno?Nowy Sacz? Myslím ale normálne obchody, nie trhy.Poraďte. 🙂

f.nina
1. máj 2007

Jen bych chtela rici ze v Polsku je opravdu vyhodna koupe,my jsme tam koupili celou vybavycku Od zavinovycky po vanickua za vyrazne nizsi ceny nez jsou u nas,Jen postylku jsem kupovala u nas a stejne to byla polska vyroba kterou sem pote uvidela v Polsku za vyrazne nizsi cenu takze se staci jen divat 😎

mmem
1. máj 2007

Ahojte baby, celkom zaujimava diskusia🙂Normalne ste ma navnadili na nakupy.

macanet ta postielka Radek je fakt polská?? v MB stoji vyse 3000,-Czk so suplikom a bez matraca. a do ktoreho mesta chodis na nakupy a kedy? su tie postielky na trhu alebo v obchode? a vybavicka sa da kupit aj v obchodoch, alebo len na trhu?? dik za odpoved

macanet
1. máj 2007

Opravdu postýlka Radek je polská, byla jsem postýlku kupovat skoro před 3 týdny, ale koukala jsem, jaký druhy tam maj 😉 Jelikož jsem z východních Čech, tak máme 3 hraniční přechody, ale my bydlíme blízko hranic OTOVICE ale jezdíme do Klodska a tam se dojede i přes NÁCHOD . Já nakupovala v obchodě, ale dají se sehnat i na tržnicích. Postýlku mám vyfocenou v albu, jsou na ní vyřezávaný hvězdičky a měsíc, je moc hezká a kupovala jsem ji asi za 1700, na naše koruny.

macanet
1. máj 2007

Jinak mmem všechny věcičky co mám v albu jsou buď z MMB a nebo z Polska 😉

mmem
1. máj 2007

macanet pekne vecicky asi fakt prehovorim manzela na mensi vyletik;)to je presne ta postielka ktoru obdivujem odkedy som tehotna🙂ale trosku svetlejsi odtien a so suplikom(i ked je otazne ci je ten suplik potrebny) tu stoji ta tvoja postielka minimalne o 700-1000 CZK viac!!! pekny kraj:babiccino udoli i adrspach dik za radu a pekny vikend

macanet
1. máj 2007

Jo šuplík si můžeš koupit k tomu, u týhle taky byl, ale mě se nevešel do prostoru, protože bych ho nemohla otevírat 😉 Ještě tam pojedu pro přebalovací pultík, komodu do barvy postýlky. Jo tak Adršpach mám za kopečkem 😉 Měj se hezky a výlet si udělejte 😉

radca
8. máj 2007

Holky, poradíte nám, prosím, kam jezdíte do Polska - kromě Českého Těšína? Jsem z Kopřivnice a sháníme kočárek. Ale v Českém Těšíně jsme přišlli jen na jeden solidní obchod - a to na malé burze.
Díky

lubkaaa
15. máj 2007

ahoj katka. základom nákupov Poľsku na trhu (my chodíme do noweho targu) je vyjednávanie ceny! oni ti stále povedia vyššiu sumu, či sa nechytíš. teraz 12,4,07 som bola v POľsku a len tak informačne som zisťovala ceny: zavinovačky 200-350SK, kočíky 4-kombinácie- 4500-6000. (trojkolesové ešte nemali-teda ja som nevidela..) asi tak.. a vecičky -rôzne.. (ale keď nakúpiš u jedného viacej tovaru, dá Ti zľavu určite. 😉

macanet
15. máj 2007

radco, tak do Polska jezdíme KLODSKO a KUDOWA ZDROJ oboje je přes Hraniční přechod Náchod -Běloves 😉

dzidzuska
15. máj 2007

MACANET-ahoj pozerala som tu vasu postielku je to postielka mojich snov pozerala som ju u nas v Ziline v jednej predajni tak bez matraca ale so suflikom stala 4500sk!!! 🙂
takze uz aj ja rozmyslam nad polskom,aj tak tam budeme musiet ist drahy i potebuje kupit oblek na vadbu 😀

sue
15. máj 2007

Kočík ani nič drahšie by som v Poľsku nekupovala... teda na trhoch, čo robíte v prípade reklamácie? Máte potvrdenie o tom, že predávaný typ je odporúčaný, zdravotne nezávadný a podobne? Mám skúsenosti s tromi kočíkmi z Poľska a nikdy viac - príšerne ťažké, mohutné, kopa všelijakých zbytočných vreciek, zipsíkov, množstvo nebezpečných miest na ňom kde si dieťatko môže ublížiť...

tinni
15. máj 2007

no ja by som presne z toho dovodu, co uviedla sue, polsky kocik nechcela-podla mna su absolutne neprakticke...

anamor
15. máj 2007

baby a v polsku dostat ake kociky - ake znacky xlanderi napriklad su... mna to zaujima iba informacne v podstate... ci su tam bez znacky, ci aj nejaka znacka?

sue
15. máj 2007

..mňa by skôr zaujímali ceny v obchodoch. Keď sú kočíky v Rakúsku lacnejšie ako u nás, mohli by byť aj v Poľsku, nie?

macanet
15. máj 2007

Polsko se opravdu vyplatí, pokud to je blízko a nebo se jede pro víc věcí, tak jak píšeš že pojedete pro oblek 😉 Sue v Polsku nakupuju na tržnici jen oblečení, ale postýlku mám z obchodu a na tu i jiné věci mám doklad a reklamace jsou stejné jako u nás 😉 Anamor kočárky mají např.FIRKON, BABY SMILE, MIKADO, ALU SPRINT od firmy MIKRUS,X-LANDER, BEBETTO a jiné které se dovážejí sem do čech taky 😉 Kočárky v Polsku se pohybují od 3.000kč - podle toho jaký si vyberete 😉