Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

tekvica
18. okt 2008

cocodrillo je polske, fakt. ale novorodenecke body za 210 korun mi lacne teda vobec nepripada, ako aj ine veci . a ani sa mne osobne nepacili, napisy little hero a od. na nejak neberu.

ankam
18. okt 2008

very presne tak som nakupila aj ja.Vsetko naraz s cim som ani neratala a nelutujem a stalo ma to smiesny peniaz oproti nasim cenam a aj to vydrzalo

ajdika
19. okt 2008

Baby, viete mi povedať, aké sú fusaky z Poľska? Dajú sa zohnať aj väčšie, ktoré majú cca. okolo 100 - 110 cm? Tiež by ma zaujímalo, či majú otvory aj na pásy a či majú dosť veľký výber farieb. A čo cena? Máte niektorá skúsenosť?

very1
19. okt 2008

Ahojky tak ty fusaky to nevím 😨 pač já má fusaky dva po malé a po tomto jsme nepátrali,ale někde jsem četla příspěvek,že jsou tam docela drahé,že se to nevyplatí tak nevím ☹

glumy
20. okt 2008

Chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo typ, kde koupit ten X Lander v Polsku, ale někde nad čechama (např. nad trutnovem) ? Díky 😀

skorvankova
21. okt 2008

baby neviete mi poradit kolko staji kocik BABYPOINT V3 v polsku?
A neviete ci sa to da kupit aj na tom trhu?

malok
22. okt 2008

V Těšíně jsou oblečky jak na tržnici, tak hned za hranicema je několik dobře značených obchodů pro miminka...

zunka
28. okt 2008

Ahoj, mám čerstvé infošky z Noweho Targu.
Kočíky Babypoint predávajú v Nowom Targu na trhu u viacerých predávajúcich.

X-lander na trhu nebol, ale jeden predávajúci má obchod s kočíkmi niekde 40km od Targu a tam má aj X-lander za 14.000,-Sk - hlboká+športová časť+autosedačka. Na trhu ich nemá, lebo je to drahší kočík a na trh nosí také do 10.000,-Sk

ferinka
28. okt 2008

Holky tak jsme seprávě vrátili z Polska,byly jsme v polském Těšíně a jednoznačně DOPORUČUJU!!!!!
Ušetřili jsmena pár věcích min 4.000,-
Třeba hrací dečka s hrazdičkou 650,- přebalovák s pevnou deskou 400,-, nádherná houpačka na konstrukci 800,-, hrací plyšový kolotoč 400,- fakt super 😵 😀 😵 fotečky věcí dám hned do albíčka 😉

jonatanka
28. okt 2008

ahojte, pozrite na tuo stranku je am aj nejaky kocik z polska www.baby-web.sk/Clanky/a2078-Databaza-chybnych-...

mirka
28. okt 2008

jonatanka, my máme tento kočík Baby active, ale 2 roky starý a ja som s ním bola celkom spokojná, ani nebol vyhlásený za nebezpečný, vždy som si myslela, že v Poľsku majú rárohy, čo sa kazia, ale už viackrát som sa presvedčila o opaku 🙂

jonatanka
28. okt 2008

ahoj mirka, ja mam tiez vela veci z polska a som spokojna, myslim, ze kvalitou sa vyrovnaju tym drahym, ktore sa tu predavaju.hlavne ze kocik ti dobre sluzi, nie? 😉

lenditko
30. okt 2008

Ahoj, poraďte kam zajet do Polska pro výbavu na mimi.Jsem z Plzně,takže nejblíže a nerychleji je pro mne cesta do Liberce. Všichni tu doporučujete Těšín,ale ten mi připadá trochu daleko. Nemáte někdo zkušenost s nákupy za Libercem? Zelena Góra, Jelenia Góra, Wroclaw,Legnica..? Díky

cimika222
6. nov 2008

ahojte aj ja sa chystam do Polska vie mi niekto poradit kolko tam stoja kocíky 3 kombinacie dakujem boli sme tam ale uz si presne nepamätam........

zunka
7. nov 2008

cimika: tak cca do 10.000,- ale aj za 5.000,- Sk

ditka1
12. nov 2008

tekvica - presne oblecenie to je nic dnes som tam bola v jablonke a hroza!drahota jak...aj tu si mozte kupit,cimika ja som tam kupila dnes kocik za 10200sk 3-kombin.,ale uz len zato som ho kupila ze som tam bola lebo aj u nas maju take ceny,za 5000sk nekupis.Ja som tam nevidela ziadne podlozky na p=rebalovanie ani hracky do postielky a take nic,drahe mali aj zavinovacky 750sk,ciapocky po 180sk no hroza a neda sa s nimi ani vyjednavat-kazdy hovori ze s poliakmi zjednas cenu-Tak FIGU BOROVU ani 50sk ti nedaju nic,ja som minula a nic som nekupila.Overal tam stoji 750sk a tu tiez tak.No na nic mozno v targu sa oplati tam neviem ake su ceny.
ja osobne som sklamana a to mam cerstve info z dneska. ☹

zadda1
13. nov 2008

ja som bola tiež včera v jablonke. a zase som bola milo prekvapená. kočík o 2.000,- lacnejší. 6dielna sada do postielky- baldachýn, hniezdo, obliečky.... za 1.500,-, čo som na mimibazare videla za okolo 1.800,-. iné veci som zatiaľ nepozerala. Ale ak ditka1 vravíš, že zavinovačka za 750,-, tak tú som na mimibazáre videla za 500,-... Nám sa naopak dalo zjednať. Kúpila som si trištvrťové tehotenské menšestráky za 500,-, pritom najprv povedal, že za 600,- Ale to záleží, na koho natrafíš. Okrem toho máme ale v Jablonke v obchode Perfekt vyhliadnutú postielku. Jednoduchú s tými paličkami zo všetkých strán so šuflíkom na spodu za 195 zlotych.

ditka1
13. nov 2008

zadda1-no vidis a ja som asi nemala stastie teda,ale cely trh sme presli a nic take ma neuputalo ja nehovorim postielky sa oplatia to ano tie boli komplet za 3000sk s hniezdom,ale tu ja uz mam kupenu u nas,to co ja som potrebovala som bud nevidela alebo sa neoplatilo.Ja pojdem este do targu ale az ked porodim uz sa nepustim na taku dlhu cestu este dnes som znicena spala som vkuse 12 hodin doma a taku mam svalovku ze dovi.
😉 ach jaj vsetko mam uz len to babo mi chyba.

vlado1
14. nov 2008

Dobrý den,prosím vás nevie niekto presnú adresu alebo ako sa volá to námestie aj s čislom v Novom Targu priamo na trhoch?Chcel by som tam isť na nákupy a do navigačného je tieto udáje potrebné zadať aby to našiel.Ďakujem

zadda1
14. nov 2008

ditka, ja som zase prešla len dve ulice. postieľky som napriklad vôbec nepozerala. ale chystám sa aj túto stredu 🙂 , tak to pozriem lepšie. bývam kúsok od hranice.
vlado1, skús si vyhľadať v google "trh v nowom targu".
inak ale rátajte s tým, že v nowom targu je o čosi drahšie ako v jablonke

addaa
14. nov 2008

Ja napíšem svoju skúsenosť. Ešte keď som bola tehotná, vybrali sme sa na výbavičku do POľska. Skoro nič tam nemali, kúpila som len fusak a to mali na výber na celom trhu v Targu asi 5 druhov. Súpravy do postieľky sa mi vôbec nepáčili aj keď boli za dobrú cenu. POvedala som si, že tá súprava bude na postieľke 3 roky, tak radšej zainvestujem do takej čo sa mi páči.

Ked mal malý pol roka boli sme zas v Targu. Na výber z detského oblečenia nič moc, ani farebne ani obrázkovo. Kúpila som jeden overal a body. Body ešte slúži, ale overal po štvrtom praní sa prederavil pri nôžkach.

eldzina
26. nov 2008

Ahojte.

neviete nahodou, ci je v Nowom Targu na trhu alebo v meste nejaky obchod pre tehulky? a oplati sa tam kvoli tomu ist? Dakujem 😵

zadda1
26. nov 2008

ja mam z targu z obchodu tehotenske rifle. ten obchod sa vola Leklerk. je to na zaciatku po pravej strane za kostolom. strašne mi ho vychválili, tak som tam šla. je to ale len ako obchodny dom, ze naspodu su potraviny a vrch je cely taky otvoreny a tie butiky su len ako take kútiky. jeden z tych butikov je pre tehotne a tiez je tam aj pre babatka.
akoze... treba vidiet.... ja som ale potom som našla aj u nas dobry obchod. na trhu neviem, ci je stanok, ale podla mna ano. v jablonke viem, ze uz dlhe roky na tom isto mieste je. dokonca aj stale predavaju taky riflovy kostym 😀 kamaratka ho mala ked bola tehotna a to uz ma druháčika.
potom sme raz hladali v targu moletku. ale to bolo z toho stvorcoveho namestia kadejakymi ulickami, ze neviem, ci by som to este raz nasla. mali tam aj tehotenske veci. mam vizitku. vola sa to Puszysta Pani. a ulica je Dluga 50 (róg ul. Krzywej). v preklade asi Dlhá ulica, roh ulice Krivej

lulusy
27. nov 2008

AHojte,
nevieme sa s manzelom dohodnut kam ist na nakup vybavicky, ci do Noveho Targu alebo do Krosna.
Na kociarik ani nie, ale na postielku, fusak, obliecky a pod. ...
Dik

glumy
7. dec 2008

Ahoj, v pátek jsme byli na nákupu v Klodzku, koupili jsme tam v krámě kočárek X lander s korbičkou, sporťákem a autoedačkou Maxi Cosi za 9800,- a ještě nějaký drobnosti jako třeba hrací deku s hrazdičkou za 350,-, rychlozavinovačku za 150,- atd. Takže se to docela vyplatilo🙂

evily
8. dec 2008

Glumy, prosím tě, nevšimla sis na kolik tam vyšel jen sporťák X lander xt? Chceme jet v sobotu do Polského Těšína tak jestli se to vůbec vyplatí 😎 ?

sassi
8. dec 2008

my sme v PL kupili tiež kočiarik (GRACO) a tiež postielku (vystavny kus, super stav 680,-), naposledy sedak pre dcerku (necelých 600,- u nas stojí 900,- ten istý)
takže sa to stále oplatí, ale my chodime do mestečka Zywiec - to je cez prechod Skalité za Čadcou, mame to tam najbližšie, a kupujeme v obchodoch.

tie hracie dečky s hrazdičkou som si aj ja všimla, že sa oplatia, ale my sme mali po dcerke take veci, to som nekupovala teraz. Oblečenie tam maju tiež, oplatia sa košielky (50,-) aj dupačky (70-100,-). Pre väčšie deti už až tak nie, alebo nemli. Tiež sa oplatia ine hračky, trojkolky a podobne.

glumy
8. dec 2008

Evily: tak ten sporťák tamn stál 610 zlotých, což je 4209 Kč 🙂 Ale byl to x lander xa, který je o něco málo dražší.

kaciatko79
9. dec 2008

Ja som tiez v Polsku dala kupit veci, take body, dupacky sa oplati. Kociar by som nekupovala z dovodu pripadnej reklamacie, zeby som mala problem opat chodit do Polska ale to je vec nazoru. Postielka sa da kupit celkom lacno aj u nas.....aj na Mimibazare su nove postielky.....a za dobre ceny. Ale veci sa celkom oplatia.

sassi
9. dec 2008

no my to mame 70km, sice kočík sme kupovali v Bialsko Bialej a to je dalej a reklamovať sme našťastie nemuseli (a už ho amme skoro 2 roky) ... ale mame značkovy, nie tie ich - Bambino, Takko...

my sme tam kupovali stavebne veci do bytu a vybavičku len tak popri tom, ale oplatilo sa to, ušetrili sme na všetkom tak od 30-50%
ja by som na trhu nekupila nič, popravde je tiež rozdiel, kde to tam kupite...
a čo sa týka kvality, tiež sa netreba zamerať na to, čo maju najlacnejšie
oplati sa tam kupovať praveže značkove veci 😉 aj kvoli kurzu Zloteho ... uvidíme akos ato vyvinie, ked u nas bude Euro 😉