Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

hedunecka
16. máj 2007

ahojte babule chcem sa spytat chceli by sme ist vo stvrtok do polska ci su v tom novom targu urcite aj vo stvrtok trhy?????

vavka33
16. máj 2007

Urciteeeeeeeeeee. 😉

zuzka82
16. máj 2007

hedy, na milion percent su....stvrtky su ich 😀

hedunecka
16. máj 2007

no supeeeeer 😀 😀 tak uz sa tesim..som zvedava ci tam dobre nakupim..mne nejde uz tak moc o veci len nejake tie hrube deky a hrube overaly do kocarika..inak vsetko mam len tu na slovensku nic teple nezozeniem lebo ide leto..diiik baby

zuzka82
16. máj 2007

no pekne si uzite nakup... 😉 ale to neprezen, s tym chodenim myslim!!

hedunecka
16. máj 2007

no zuzi asi budem musiet davat pozor lebo ma hrozne bolia krize az mi to vyraza do nohy tak uvidim ako budem na tom za tyzden.. 😒 ci neskoncim v nemocnici

vavka33
16. máj 2007

tam sa nachodiiiiiis,tak radsej si vzdy trochu niekde oddychni. 😉

hedunecka
16. máj 2007

no budem asi musiet.. 😒 😉

macanet
16. máj 2007

Dnes jsem byla v Polsku , Klodsko a v obchodě KAJTEK mají dokonce kočárky JANÉ!!!

janaf
16. máj 2007

Ahojte dievčatá, my chodíme do Poľska dvakrát do roka a keď sa malo narodiť moje prvé bábo (v r. 2004) tak sme väčšinu vecí (okrem oblečenia) kúpili tam - kočár,postieľku, autosedačku vajíčku a neskôr aj tú do 18 kg - zn. Safety Baby, čo predávajú aj u nás v obchodoch ale my sme kúpili lacnejšie, hojdačku (takú izbovú), plienky, fusak. Plienky mám 80 x 80 ale sú trošku tenšie ako naše ale doteraz vydržali a dokonca som bola spokojná, keď som balila malého naširoko (bavl. plienku na jednorazovú) lebo keď som dala našej výroby, tak som malého nemohla ani poobliekať, bolo to až veľmi nahrubo. A veľmi som bola spokojná s fusakom - kúpila som z pravej ovčej kožušiny za 1000,- Sk, žiadne umelé duté vlákna, a fakt bol perfektný a teplučký, nemusela som malého nahrubo babušiť do oblečenia. Doteraz ho mám aj ostatné veci, lebo čakáme druhé bábo a zídu sa. Jaj a kúpili sme tam aj športový kočár - bola som spokojná. Teraz sa chystáme zasa, ale kúpime tam akurát tú autosedačku do 36 kg pre prvého a chcem popozerať nejaké doplnky do domácnosti. Inak chodíme do Nového Targu. Fakt, už len ten pravý kožušinový fusak sa oplatí, tu by som zaň dala možno aj 3 až 5 tis. a ani som u nás v obchodoch taký kožušinový nevidela. Akurát treba naň natrafiť, v Targu som ho videla akurát v jednom stánku u chlapíka, ktorý predáva výbavičky a vecičky pre bábatká približne v strede trhoviska. Ten stánok som zatiaľ videla vždy, keď sme boli na trhoch.

janaf
16. máj 2007

Ešte som chcela dodať, že tú výbavu pre malého sme boli nakúpiť v júli, keď som bola v 28 týždni teho. Ale v pohode som vládala cválať po trhu pol dňa, sestra a môj muž za mnou ledva vládali 😀

hedunecka
17. máj 2007

janaf 😀 diik za info tak dufam ze aj nasi budu vladat za mnou alebo ja za nimi?? 🙂 no ten fusak do kocara by som tam chcela aj ja kupit..

macanet
17. máj 2007

Přidávám odkaz kočárků, které se dají sehnat v Polsku http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/pro...

macanet
17. máj 2007

http://www.juniorek.com.pl/index.php/cPath/21 tady si můžete prohlídnout většinu kočárků, který v Polsku prodávaj

bether
18. máj 2007

😠 Ahojte, poradi mi niekto z vas, ci sa oplati ist do Jablonky? Maju tam tovar vsetkeho druhu a ako su tam ceny? Diky.Bether

jeny
21. máj 2007

Ja som bola v Jablonke,kupila som kočík za 5000,- mali aj lacnejsie ale sám predávajúci tvrdil že nie sú dobré a mali aj drahšie pre náročnejsie maminy.Vajíčko sme kúpili za 1500,- mali od tisícky ale tie sa mi nepáčili. Zavinovačka najlacnejsia bola za 300,- to len taká farebná na suchy zips,tie biele perinky boli okolo 600,-. Stánkov s oblečením pre bábetká bolo dosť málo a ceny sa mi nezdali moc výhodné a stánok s tehu oblečkom tam bol len jeden,ledva sme nan natrafili ale stál za to.

kometa
21. máj 2007

Jeny, ak ti nerobí problém, hoď foto kočíka do albumu (alebo aspoň značku)...
Aké typy kočíkov sa tam dajú kúpiť? Sú tam i golfáče od narodenia (napr.Everflo, Chipolino, apod.)??????

jeny
21. máj 2007

Ja mám značku KID.Inak som si značky vňbec nevšímala tak v tom ti neporadím,mne na značke nezáležalo.Skusim pridať fotku,este som žiadnu nedávala tak neviem ci sa podarí ale pokusim sa.

kometa
21. máj 2007

Mne na značke tiež nezáleží, skôr som chcela vedieť či sú tam aj tie golfáče. Tie moje spomenuté značky sú z tých "lacnejších". Tvoj kočík je inak pekný, určite sa bude drobcovi v ňom páčiť 🙂

jeny
22. máj 2007

Ja som golfáč nechcela tak na to som sa vobec nezameriavala,ale zdá sa mi že som tam zopár zahliadla. Inak v Jablonke bolo dokopy len 5 stánkov s kočíkmi,čakala som že bude viac v Nowom Targu je určite lepší výber.

katka84
autor
12. jún 2007

ahojte. no tak boli sme v tom novom targu. bolo celkom fajn nakupili sme dost veci ale pre babo dost malo. kupili sme postielku za 1400,- aj s matracom - je fakt chutna 🙂 . inac stali tam tie postielky tak do tych 1500,- s matracom. kocikov bolo vela aj pekne ale nekupili sme lebo mali len dva typy vsade. mali len tie troj- ci stvor- kombinacie a ja som chcela klasicky- vanicka a styry kolesa. mali vanicku ale len na ten styl trojkolky a stala az 7500,- co sa mi zda vela, takze kocik sme nakupili ☹ . ohradky sme tiez nenasli, choditka sme nasli aj za dobru cenu 650,- . kupili sme strasne zlatu zavinovacku za 250,- taku hrubsiu a vizera fakt kvalitne, aj spacacik pre babo za 250,- a kosielky po 50,-. videla som tam aj sadu perinku, podusku, baldachyn, mantinely za 1600,-. autosedacky od 9 alebo 13 kg (ta druha velkost) boli po 1600,-....tie mali aj pasy alebo po 2300,- tie mali este vystuzenie hlavy a pod zadkom este nieco pridane. ale myslim ze tie za 1600,- asi stacia, lebo maju uz svoje pasy. inac vecicky na oblecenie sa mi zdali ze maju ceny ako u nas. ale nakupili sme strasne vela inych veci- fakt super sme kupili garnize na zaclony komplet aj s klipkami so vsetkym siroke 1,3 m za 140,- a pred tym sme u nas v baumaxe pozerali a stali okolo 500,- takze sa mi to zda super. potahy do auta sa tam oplatia, papuce teple kozusinove a ine veci. inac bolo to fakt dost velke a niektorym stankom sme sa vobec nestihli venovat- ale oblecenie pre tehotne sme tam nenasli, ale nestihli sme to prejst cele takze asi su tam niekde

tin.tina
14. jún 2007

Ahojte neboli ste niekto teraz v Polsku?
Kolko tam stoja postielky?
Da sa na trhu kupit aj tato http://www.bocianbaby.sk/index.php?idvyrb=96&ak...
a za kolko?
Zozeniem tam teraz v lete zimny fusak?

Dakujem 😀

katka84
autor
14. jún 2007

ahoj tina. zimne fusaky tam maju vsade 🙂 , ale ceny som nepozerala ale asi dobre ceny, svagrina si tam dala kupit fusak este minuly rok takze budem mat pozicany od nej tak som nepozerala na ceny ale urcite maju a dost fusakov. a postielku tamtu som tam nevidela aspon nie na trhoch mozno v obchodoch. na trhoch su len klasicke postielky s tyčkami obyčajnymi a asi dva typy so sklapacim dnom alebo aj s prednou stenou posuvnou ci ake su to a rozne farby dreva ale vsetky vizeraju skoro rovnako

sstefi
14. jún 2007

Ja som tam fusak nedávno kúpila a stál 780,-alebo 800,- už si presne nepamätám, ale viac určite nie. A je nádherný mäkkučký a tá jemnučká kožušinka v ňom je tiež supiš 😵 . A dá sa to kľudne aj prať. 😉

hedunecka
14. jún 2007

tin.tina ja som kupila zimny fusak za 400,-pozri albumik ten ruzovy...postielky sa mi tam nepacili boli to tie klasicke a pripadali mi dost pohyblive..

tin.tina
14. jún 2007

baby dakujem za info, som si myslela ze tam niekto tu postielku kupil, lebo je polska 🙂

galicjanin
28. dec 2007

W Nowym Targu polecam następujące sklepy/miejsca handlu:

Jarmark - Targowisko (czwartki i soboty) - Al. XXX-lecia
Supermarket BIEDRONKA - pl. Evry
Supermarket ALBERT (Carrefour Express) - ul. Sobieskiego
Supermarket RAJSKI Lewiatan - ul. Królowej Jadwigi
Supermarket ALMA - ul. Krakowska
Hipermarket E.Leclerc - ul. Składowa / Ludźmierska

Najtaniej: Biedronka i Leclerc (cheaply)
Największy wybór: Leclerc i Jarmark (The best selection of products)
Najlepsza jakość produktów (The best quality products) - ALMA

W budowie jest Castorama (budowlano-remontowy) - tam też będzie tanio.

Pozdrawiam Słowaków🙂
Karol

pupicek22
1. jan 2008

🙂

jankajs
1. jan 2008

tin.tina, viem, že už je neskoro, ale ja som takú postieľku videla v novembri v Poľskom Tešíne. Zaujala ma práve svojou netypickosťou. Na lište boli vyfrézované hviezdičky a mesiačik. Tiež tam majú kočíky s autosedačkami za 6000,- českých (8000,- Sk), bez autosedačiek cca 6-7000. Beriem sa tam 19.-20.1. práve na kočík, ktorý sme boli obhliadnuť v Žiline, v Čadci (samé poľské kočíky, postieľky, nosiče atď. a o 1000-1500,- drahšie) a v spomínanom P. Tešíne a bielu postieľku. Lenže zatiaľ som nenatrafila na takú, ktorá má posuvnú bočnú stranu. Všetko bolo zmontované napevno a len matrac sa dal polohovať.
Takže: LOVU ZDAR! 😀

tina_
31. jan 2008

Super diskusia, tiež som navnadená na nákupy, hoci je ešte dosť skoro. 🙂
K tým poľským kočíkom chcem dodať len toľko - bola som ešte na strednej, keď sa mi narodil brat - mala som 16 a kočík sme boli kupovať v PL (teda viac ako pred 15 rokmi). Nielenže vydržal pri bratovi, ale ešte vydržal aj pri mojej prvej dcére ( a to bol teda pekná "starinka", ku koncu nám sem-tam odletelo koliesko, ale zvládli sme to...) 😀