Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

katy.m
28. dec 2009

Ahojte,chystáme se zítra na nákupy do polského Těšína,hlavně na kočárek.Nevíte,zda tam mají zítra otevřeno?A máte některá zkušenost s obchodem "moja mama tu kupuje" ?

veka
31. dec 2009

Ahoj maminky, jedeme s manžou příští týden na slovesko do zuberce (tvrdošín) na hory. Teda on lyžovat, já na procházky a chystáme se do polska. Jezdili jsme obvykle ve středu do Jablunky, nebo tak nějak se to jmenovalo, ale jak se tak dívám, není to daleko ani do toho Noweho Targu. Poraďte mi aspoň trochu, kde to tam hledat ten obchůdek, či trhy? Je to velká obec? Díky, pište mi prosím do IP. Děkujuuuuuu 🙂

mirca
9. jan 2010

Ahojte babulky,
je trh v NT otvoreny kazdy den? Urcite to tu uz odznelo, ale nechce sa mi citat vsetko. Dakujem

garonka
9. jan 2010

mirca trhy su otvorene myslím, že v utorok, štvrtok a sobotu ale sobota je otvorena určite na 100 %

anaja81
9. jan 2010

Mirca,
trh v Nowom Targu je otvoreny iba vo stvrtok a v sobotu.

My sme boli na nakup v Nowom Targu tento tyzden, tak sa s vami podelim o info. Na trhu som kupila kociar Verso. Za 3-kombinaciu chcel 260eur, za 2-kombinaciu bez vajicka chcel 220eur tak som vzala trojku a zjednali sme na 250eur...chcela som Baby Smile-V Max, ale predavac mi vravel, ze je to uplne to iste len sa pri Baby Smile plati za znacku. Postielku s kokosovym matracom za 45eur...len si treba pozistovat ceny na viacerych miestach, lebo boli aj cisto postielka za 40eur a kokosovy matrac za 20eur a molitanovay za 10eur.
V obchode BabyBoo sme kupili Avent sterilizator do mikrovlnky 24eur, Avent flasa 330ml 6.40eur, Avent flasa 260ml 5.50eur, cumlik Avent 2.50eur, vankus s paplonikom do postielky 10eur, chranic do postielky+obliecky na vankus a paplonik bez baldachynu 24eur.
V obchodnom centre Leclerc(nejako tak sa volal) sme kupili Pampersky pre novorodencov 2 krat 94ks spolu za 21.60eur, navlhcene utierky Pampers 4 krat 63ks spolu za 8eur a mlieko Nutrilon 1(u nich sa vola Bebilon) za 10.40eur...a vobec si nemusite menit eura na zloty, lebo vsade som platila eurami aj v obchodoch a oni mi to automaticky preratali na eura.

lubbka
10. jan 2010

Ahojte mamicky, uz tyzdne brazdim internet a hladam ten "najlepsi" kociar. Chcela by som trojkombinaciu a velmi ma oslovil kociarik Neonato Multisport. Chcela by som sa spytat ci je tento kociarik dostat aj v Polsku. Pripadne v ktorom meste-Krosno alebo Nowy Targ. Nenasla som ziadnu polsku stranku kde by bol tento kociarik,takze neviem si porovnat cenu a ci ho vobec maju. Velmi pekne dakujem za odpoved a prajem krasny den.

mirca
11. jan 2010

garonka, anaja dakujem. 🙂

rivatha
12. jan 2010

lubbka, skus pozriet na tejto stranke http://www.bobowozki.com.pl/. V teme Kociky z Polska o tej stranke pise nejaka mamicka, popozeraj sa, pripadne sa jej spytaj. Netusim, ci sa tam da ten kociar kupit ani nemam skusenost, ona ti mozno lepsie poradi cez ake stranky skusala zohnat kociar z Polska 😉

reginetta01
13. jan 2010

kočky, kupovali ste si niektorá kočíky v poľskom tešíne? počula som, že tam je nejaký obchodný dom. viete mi niekto poradiť? dakujem pekne

magdusska
13. jan 2010

Reginetta ahoj, rivatha asi pisala o mne. My sme kupovali kocik z polska, ale len cez internetovy obchod bobowozki, link uz mas. Funguje to podobne, ako ked si kupujes veci cez net na slovensku. Ak mas nejaku rodinu, znamych v polsku, komu by mohli dodat tovar, mala by si to dorucene behom dna, dvoch. Aspon v nasom pripade to tak bolo. V obchodnych podmienkach to mas vsetko podrobne popisane. Bohuzial s obchodnym domom Ti neviem poradit.

reginetta01
13. jan 2010

Magdusska ahoj. dakkujem pekne za info, no, bolo by to super, aj ceny sú uplne super, len bohužial nemám nikoho v PL. Ale cena je tam fakt super. skoda.

magdusska
13. jan 2010

ale oni dodavaju aj na slovensko, len to trva trosku dlhsie.

reginetta01
13. jan 2010

Magdusska, to vážne? idem si to preštudovať, príp. tam napísať. snáď sa s nimi dohovorím. Dakuem.

radushka
30. jan 2010

Holky nevíte nějaké pl stránky s dětskýma věcma, konkrétně teda s košíkama pro miminka? ty u nás mi příjdou strašně předražené 😠

katkakostkova
1. feb 2010

zuzanat prosim ta v polskom tesine su nejake detske obchody? su lahko najditelne a niekde pri sebe? chystame sa tam ist na kocik,len este neviem ze ci tam vlastne nieco je

radushka
2. feb 2010

katkakostkova: v Těšíně vím akorát, že nějaké kočárky mají na velkém trhu v takové zděné budově (je to přes cestu od zeleninového trhu hned naproti), na obchod jsem se nedívala, ale určitě tam něco bude 😉

to.beruska
2. feb 2010

Ajojte!chcela by so sa spytat.kolko je zloty teraz ked to chcem prepocitat na eura.dakujem

katkakostkova
3. feb 2010

ahojte,mate niekto skusenosti s kupou cestovnej postielky(polohovatelnej) v polsku? na trhu alebo v obchodoch?oplati sa tam? maju ich aj na trhu?

lucka_o
4. feb 2010

Ahojte je v Nowom Sonci nejaky dobry detsky obchod? vdaka

miriak
14. feb 2010

Ahoj anaja81. Ako mozem, chcela by som sa opytat, kde v Nowom Targu sa nachadza ten obchod, o ktorom si
hovorila - ten kde si kupila pampersky a vlhcene obrusky pre babetko? Je to niekde v blizkosti trhoviska? Dakujem

anaja81
17. feb 2010

Miriak, od trhovisku je to dalej po hlavnej ceste asi tak 2-3 km. musis ist vzdy rovno a musis prejs aj popod nadjazd a prides na krizovatku, kde po lavej strane stoji kostol a tam odbocis....a hnes ako odbocis tak po pravej strane je benzin pumpa a vedla toho ten velky supermarket...ale uz ti neviem povedat, ako sa to nakupne centrum vola....je tam vela mensich obchodikov a my sme to kupovali dole na prizemi v tych velkych potravinach....hadam sa vysomaris......inac ti to vysvetlit neviem....tak stastlive nakupovanie...Andrea

P.S.: navigovala som ta smerom od kruhacu k trhovisku....to len aby som ta nepoplietla

daykaaa
24. feb 2010

ahojte... chcela by som sa spytat ci zozeniem v NT kocik x lander XA 2010.. ak ano kde.dakujem 🙂

adka12
28. feb 2010

prosím vás viete mi niekto poradiť, či v Poľsku zoženiem aj prebalovaciu komodu drevenú?
Idem do Jablonky na trhy a potom do Targu do obchodov.
Ďakujem

zuzana.ba
28. feb 2010

Ahojte
Chodim do polska do Noweho Targu je pravda kupíš tam všetko ale daj si pozor na kvalitu za trhom asi 1km je obhod kojenecký ak ti môžem poradiť porovnaj si ceny na internete. Zistíš , že dostaneš kúpiť kavalitné veci od fischer price za tu cenu ako polsku neznačkové veci.

Zuzana

adka12
28. feb 2010

Zuzka a kde presne je ten obchod?

p.klara
1. mar 2010

Prosím máte tu někdo zkušenosti s nakupováním v Polsku za Náchodem??? Chystám se tam příští týden, tak abych měla nějaké doporučení, kam jít a kam naopak ne... díky moc...

adamlenka
1. mar 2010

ahojte 🙂 Som tu medzi vami nová a chcela by som sa vás opýtať, či nemáte niekto záujem kúpiť poľský kočík VR Verso. Používam ho len 3 mesiace, ale švagor kúpil malej na krstiny športový kočík a ja ho nechcem uraziť, že ho nebudem používať, tak by som chcela tento predať. Ozvite sa mi, kto by mal o tento kočík záujem. 😝

p.klara
10. mar 2010

ahojky všichni.. chci se zeptat, zda jsou tržnice v Polsku (za Náchodem) otevřené klasicky i v týdnu?? Děkuji moc za odpovědi...

nikiarudi
17. mar 2010

ahoj baby, mám otázočku, ako je to tam cenovo s pamperskami a nutrilonom??? 🙂

hipuska
17. mar 2010

ahoj nikiarudi ja kupujem pamers za cca. 11 eur-taku cenu maju na vsetky tie velke balenia a nutrilol akolo 8-9 eur/800g. NIkedy maju akciu (v polsku je to bebilon), vlhcene servitky okolo 1eur

Ja chcem vediet, ze kde kupujete dupacky a oblecko pre babetka/novorodeniatka? Ake obchody? Zaujima ma Jablonka a Nowy Targ. Nejake tu boli spominane ale aj na oblecko?