Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

brnka
30. okt 2009

Mairangela, dakujem, aj ked mna zaujima hlavne maly trh v Tesine. Takze ak niekto vie, dajte prosim vediet, nech tam nejdeme zbytocne...

kacenkaa2
1. nov 2009

Neviete mi niekto poradit o ktorej otvaraju trhy v novom targu a hlavne do ktorej maju v sobotu otvorene..Dakujeem 🙂

garonka
1. nov 2009

kacenkaa

od rana su ale neviem od ktorej a vraj do tretej su otvorene možno i skôr ich zatvaraju, ja som bola včera a super bolo optimalne množstvo ľudí ani jeden autobus 😉

vandabo82
9. nov 2009

Ahoj robka.
Prosim ta a kde je tam ten obchod?A kupovali ste buzza 3?Co ta vysiel?Dakujeeeem 😉

vandabo82
13. nov 2009

Ahoj holky.
Je tu prosim nejaka z vas, co kupovala Quinny buzz 3 v Polsku? Co vas vysiel?????

kasperka1983
15. nov 2009

Prosim Vas poradte mi niekto kedy su trhy v Novom Saczu???

robka
15. nov 2009

ahoj vandabo82
je v ulicke oproti kinu mi sme sa tiez pytali ze kde je kym sme ho nasli.....no a vysiel nas 480 eur.....

lenocka84
15. nov 2009

kacenka trh v novom targu je od skoreho rana, a cca od 11tej uz ballia
ja som tam bola pred 2tyzdnami, a dosli sme neskoro, a takmer ma porazilo ze zatvarali
inak daju sa tam krasne veci, vybavicka do postielky len pre porovnanie u nas cez net 50eur, v PL 28, to iste ako u nas
aj kvalitou, som zamerne pozerala

edusik
16. nov 2009

dievčence, nemáte niektorá www. na nejaký detský obchod v Krosne alebo v Targu? Súrne zháňam stoličku na papanie, a potrebovala by som si overiť, čii ju budú mať keď tam dôjdeme, lebo nebudeme kupovať nič iné, tak aby sme nešli zbytočne... Marí sa mi že v Targu je nejaký Malušek, či ako ale neviem kontakt, boli sme tam už dávno...

resp. dá sa objednať tovar na SR cez net? a ako je to s poštovným resp. s dovozom?

kasperka1983
17. nov 2009

Ahojte ... prosím Vás poradte mi niekto kedy sú trhy cez týžden v Krosne???Alebo v Novom Targu???Alebo Novom Saczu???Velmi pekne ďakujem

andelka
17. nov 2009

ahojky, mohl by mi někdo poradit, kde se dá v Polském Těšíně koupit těhu oblečení? Hlavně kalhoty.

edusik
17. nov 2009

kasperka1983, v Krosne sú každý deň, v Targu len štvrtok a sobotu. Do Saczu nechodíme, tak neviem

nekukne tu niktorá, čo vie nakupovať cez pl. internet? pls

jojci29
17. nov 2009

Ahojky.V sobotu som bola v Novom TArgu a fakt som spokojna s nakupom.Vsetko je tam o dost lacnejsie.Postielku som kupila za 43 aj s madracom kokosvo molitanovym,hraci kolotoc nad postielku za 10....Dufam ze sa mi tam podari este raz dostat lebo sa nam nezmestila stolicka na krmenie a behak do auta.Len som bola sklamana z tehu oblecenia.Nenasla som ziadne.Hlavne som potrebovala vetrovku na zimu ale 0 bodov.

bajka2
18. nov 2009

Andelko určitě koupiš na malém tržišti při Olze. Těhu oblečky mají v přízeme v budově při hned při cestě. Jinak ve středu a sobotu na velkém tržišti, ale tam přesně kde nevím.

kasperka1983
20. nov 2009

V Novom Targu su trhy cez týžden iba v štrvtok???Poradte už mam najvyšší čas tam íst ak nechcem cestou porodit

vandabo82
21. nov 2009

Ahoj robka.
Dakujem krasne za odpoved.To je pekna cena.A ak sa mozem opytat co k tomu vsetko bolo?Veci ako fusak, dazdnik, a prsiplast treba kupovat zvlast?A co vanicku?Dakujeeem 🙂

robka
21. nov 2009

ahoj vandabo82
takze zaklad bola konstrukcia so sportovou castou a k tomu sme si dokupovali vanicku a autosedacku......potom je k tomu prsiplast(na vanicku aj na sportovy), sietka proti hmyzu a este jedna cast do sportoveho kocika ktory je od 18 mesiacov....dazdnik ani fusak k tomu nebol to sme dokupovali zvlast.....vyhodou je ze si to mozes nakombinovat v akych farbach chces ked maju na sklade a ked nemaju na sklade musia objednat ale mam pocit ze za priplatok....neviem lebo mne tie farby co mali vyhovovali 😀 ved kukni v albume mam tam aj kocik pofoteny

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandabo82
21. nov 2009

Ahojcek robka.
Dakujem za odpoved,velmi si mi pomohla. 🙂 Pozrela som si album.Podla mna je Quinny buzz uplne super.Aj farbu ste vybrali krasnu.Tak drzim palce.Uz sa Vam to blizi 🙂 🙂 🙂

robka
22. nov 2009

Ahoj vandabo82
nemas zaco rada som pomohla....... 🙂 ja som uplne nadsena z toho kocika 🙂 🙂 🙂a uz sa neviem dockat kedy ho odskusame 🙂

vandabo82
23. nov 2009

Ahoj robka.
Tak to ti verim, ze sa nemozes dockat ho vyskusat 🙂 Ozaj a zabudla som sa opytat co stoji ta vanicka a autosedacka?A tasku ste museli tiez kupit, alebo bola v tom?

timea27
26. nov 2009

ahoj tehulky,
my sme vybavicku (okrem kocika a autosedacky) kupovali v polsku v novom targu. postielku+matrac na trhu a ostatne veci v obchode babyboo - vrelo odporucam! super ceny, tovar na 2 poschodiach, platit sa sice kartou neda ale nam v pohode vzali aj eurace v hotovosti. nevyhodou je ze tam este nemaju skusobnu kabinku, takze podprsenku som si kupila len na slepo no nastastie mi sadla 🙂
a tu su aj ceny pre porovnanie: prebalovacia podlozka 9€, perinka+vankusik 12€, obliecky 9€, vanicka 18 Zl, frote plachta 15 Zl, zavinovacka 40 Zl, rychloviazacka 18 Zl...

stamion
1. dec 2009

Ahojte tehulky. Chcela by som sa vas opytat ci nemate skusenosti s kociarom znacky emjot. Bola som v obchode v Nowom Targu, v babyboo a tam mali tento kociar za 560zl, vyzera velmi dobre aj je dost velky, len farebne kombinacie sa mi moc nepacili. Este sa tam chystam aj na matrac a inu vybavicku tak by som ho kupila. Dakujem pekne 🙂 Monika

kejtty
1. dec 2009

Ahojte my sme boli tiez na nakupy v Nowom Targu, tak isto v obchode v Babyboo a zistila som ze jeden internetovy cesky obchod - kojenecke_obleceni, ma ten isty tovar na svojich web strankach ako v tom obchode v Polsku, takze to je dovoz z Polska, ale aj tak maju tam super vecicky a aj dobre ceny. Mozete porovnat...

sonka.z
1. dec 2009

Ahojte, my sme v Babyboo v Nowom Targu boli asi pred dvoma mesiacmi. S kocikom/Mutsy/ sme na predajni pojazdili, odskusali ako to vsetko funguje, ale kedze sme chceli kompletku v jednej farbe a tu nemali tak sme si zobrali katalog, mail, telefon a teraz sme kocik objednali aj so vsetkym prislusenstvom.Celkom v pohode sme spolu komunikovali ako cez mail aj cez telefon.Nemuseli sme dokonca dopredu posielat ani zalohu /a nebude to malo penazi/.Kocik by mal byt v predajni cca o 2 tyzdne, tak uvidim,pani mi posle mail,ze uz je u nich a my to potom spojime s dovolenkou...🙂

reginetta01
12. dec 2009

Ahojte, kočky.
Po novom roku sa chystáme do Noweho Targu do Babyboo a chceli by sme tam poriešiť športovy kocik X-lander XA 2009. Neviete, ako sa tam pohybujú ceny, resp. nekupovala si niektora v tom obchode zrovna ternto kocik? Velmi by ste mi pomohli. Vdaka.

zuzkabar1983
14. dec 2009

reginetta01, ja som bola v tom obchode asi tak pred tyzdnom a pytali sme sa aj na tento kocik. Ceny nam vraveli v zlotych ale vychadzalo to do 450 eur komplet, cela 3-kombinacia. Jedine, co by som ti poradila, ak mas nejaku presnu farbu, ktoru by si chcela, tak im napis dopredu mail a oni su ochotni to objednat a budes mat istotu, ze tam ten kociar bude. Ked sme tam boli my, tak ho mali len v modrej farbe.

kvjetecko
14. dec 2009

ahojte, my sme boli teraz v sobotu v Targu - pre malu sme uz davnejsie kupili na trhu kocik (vr connect verso - som s nim spokojna) a teraz sme boli kupit cestovnu postielku a stolicku na krmenie. Cestovnu postielku (polohovanie, prebalovaci pultik, krasna ruzova) sme kupili na namesti v tom Bobase (ci ako sa to vola) - za 50 €, a stolicku sme kupili v babyboo - za 60€ (obycajnu, plastovu).
Dalej na trhu som kupila nejake oblecenie, a fusak - uz balili tak mi ho dal za 18€, inak boli tak za 23-30€.

V Babyboo som ale nechcela kupovat, lebo je to sice velky obchod, ale liezla mi nervy jedna predavacka. Vyberali sme tu stolicku a ona stala asi 30 cm za mnou a kde som sa pohla - tak aj ona - ja neviem ako keby som si tu stolicku chcela strcit do vrecka a ukradnut alebo co .... este by som pochopila keby tak sliedila za slovakmi tam, kde maju male oblecenie, alebo ja neviem cumliky, ale pri stolickach a postliekach?? Nemohla som si ani poriadne vybrat, ale kedze sme mali uz malo casu, tak som si nejaku vybrala. A chcela by som upozornit ze v takom velkom obchode, ako je Babyboo NEMAJU TERMINAL na karty. Takze bud zlote alebo eura - v hotovosti.

reginetta01
14. dec 2009

Zuzkabar, dakujem pekne za odpoveď.

zuzub
15. dec 2009

ahojte chcela by som sa spýtať, či mi viete niekto napísať koľko v Poľsku stojí kočík X-lander 2009 3-kombinácia.ďakujem.