Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

martinkastanko
25. jún 2009

Ahojte. Potrebujem poradiť. Chystám sa do Poľska na nákupy kočíka, postielky a výbavičky pre bábätko. Ideme do Bielsko Biala. Nepoznáte tam nejaké obchody, alebo po ceste do toho mesta???? Kedy sú trhy v Poľskom Tešíne???

kkkatarinkaaa
29. jún 2009

martinkastanko- aj my sme boli na nakup v Polsku-sice inde ako sa chystas ty-my sme boli v Krosne-len som chcela povedat, ze sa to tam neskutocne oplati a vyber je perfektny...my sme max spokojni...tak stastny nakup

martinkastanko
29. jún 2009

kkkatarinkaaa - My sme skoro nič v Bielsko - Biala nekúpili ☹ ☹ ☹

svezami
3. júl 2009

ahojte, ja mam termin az v oktobri ale uz teraz pozerame po kociku, uvazujeme aj o Polsku, chcem dobre odpruzeny kocik, lebo u nas su hrozne cesty no a hlavne bezpecny pre bejby 🙂 neviete mi poradit nejaku znacku za primeranu cenu?

blanchetka
3. júl 2009

Ahoj svezami!
Ja mam vyhliadnuty a objednany kocik TAko jumper X. Mne sa celkom paci, a je vhodny na zimu. CEna je priatelna, stoji 320 eur. Ale je v nom setko, aj autosedacka. 🙂

tamka84
3. júl 2009

ahojte, ja by som viac nekupovala kočík v polsku. My sme kupovali pred pol rokom v novom targu na trhoch. Dvojkombináciu + autosedačku Twister baby smile, za 9000 Sk nás višiel, a ked som prišla domov tak som zistila že cez mmb kúpim úplne nový za tú istú cenu. nehevorím, niečo sa tam aj oplatí, kúpila som fusak origos vlnený za 600 Sk ale tomu čo to má ďaleko a dá veľa za cestu...no neviem neviem. My sme išli z tatier lebo sme boli u svokri a odtial je to blízko.

lilaahmmad
3. júl 2009

Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat, ci niektora neviete poradit polsku webovku, z ktorej sa da k nam na SR dostat postielku klups rafal bis, alebo drewex max, to su tie viacfunkcne postielky s prebalovakmi, ktore sa daju poskladat na junior postel. Alebo kde by sa za rozumnu cenu dali kupit tu u nas. Zatial na ziadnej polskej webke sa mi nedalo objednat k nam na SR. Dakujem

svezami
7. júl 2009

ahoj blanchetka, ten kočík vyzerá dobre, dosť sa niektoré značky na seba podobajú, ale niekde som čítala o tom, že ohrozuje bábo, neviem či je to na stránke našej soiky či niekde na českej som to čítala

mimisk
7. júl 2009

jumper nieje nebezpečný vyrobok,ale bol to voyazer , to je uplne niečo iné

juliankaaa
7. júl 2009

svezami...tak napis odkaz na tu stranku, ked si si 100percentne ista ze je to tako, co mu ja teda neverim, pretoze tiez som citala o niektorych znackach ktore su nebezpecne, ale nepamatam si ktore, ale viem ze tako medzi nimi nieje

juliankaaa
7. júl 2009

teda tako Jumper 😀

parvitas
7. júl 2009

tu sú nejaké stránky o nebezpečných kočíkoch: čo ma veľmi prekvapilo, boli medzi nimi aj športové kočíky bogaboo, jané a pod. u stokke to boli kočíky vyrobené pred r. 2006...
tu sú: slovenská obchodná inšpekcia
http://www.soi.sk/sk/Vyhladavanie.soi?s=kočík

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Kocarky/n...
podľa tejto stránky to sú:
Kočárek SOJAN Exklusive (země původu Polsko)
Kočárek Tako City Voyager (země původu Polsko)
Kočárek Platon 3 AIR (země původu Německo)
Kočárek Style AT + set M 655 Bé Bé Car (země původu Portugalsko)
Kočárek ScoutxClassic (země původu Slovensko)
Kočárek golfové hole KENDY (země původu Čína)
Kočárek hluboký Cosing (země původu Polsko)
Kočárek sportovní TechRider (země původu Čína)
Kočárek sportovní golfové hole Neonato typ N 755 (země původu Itálie)
Kočárek Deltim X Lander AA (země původu Polsko)

http://www.o-tehotenstvi.cz/viewtopic.php?id=20
podla tejto stánky to sú:
Před nějakou dobou ČOI zakázala prodej několika nebezpečných kočárků.
* Sojan exclusive (Polsko)
* Tako City Voyager (Polsko)
* Platon 3 AIR (Německo)
* Style AT + set 665 M BéBéCar (Portugalsko)
* Scout Classic (Slovensko)
* golfové hole KENDY (Čína)
* hluboký Cosing (Polsko)
* sportovní Tech Rider (Čína)
* sportovní golfové hole Neonato typ N 755 (Itálie)
* Deltim X Lander AA (Polsko)

http://www.alinka.sk/c/nebezpecny-vyrobok-detsk...
Nebezpečný výrobok – Detský kombinovaný kočík Breaker Baby Active
http://www.alinka.sk/c/nebezpecny-vyrobok-detsk...
Nebezpečný výrobok: Detský kombinovaný kočík Adbor Vivaro

parvitas
7. júl 2009

ja som dnes uplne mimo... vidim ze som sa aj pekne opakovala. prepacte mi ti, pls... 😅

lenocka1979
8. júl 2009

Ahojte ... hodím sem vlastnú skúsenosť zo sobotňajšieho nákupu v poľskom Targu ... Ja mám len dobré skúsenosti ... myslím, že aj čo sa týka oblečenia pre bábätko, tak na trhu, ale aj v obchode Maluszek, ktorý som navštívila sú ceny prijateľné ... nehovorím, že sa len kvôli nim oplatí ísť do Poľska, ale ak tam idete na väčší nákup, tak je to určite super. My sme tam boli vrámci pobytu na Vyšnej Boci ... je to odtiaľ len nejakých 90 km ... čiže paráda. Nakúpili sme aj kopu iných vecí, lebo sme boli traja ... čiže aj nejaký ten kožuštek, kožené sako a pod. čo sa tam sakra oplatí, ale nakúpili sme aj výbavičku pre náš prírastok, ktorý očakávame začiatkom decembra. Konkrétne za postieľku, matrac, zavinovačku, dve fľašky Avent (väčšia a menšia), vaničku sme zaplatili len 100 EUR. Myslím, že to je super cena ... navyše X-lander XA je tam o 4.500 Sk lacnejší. Takže asi toľko 🙂 ... ja mám skúsenosť dobrú ... kočíkov mali kopec aj na trhu a aj v tom obchodíku ... všetky možné značky ... možno pre nejaký tam zabehneme 🙂 ... len keby som vedela, že aký 🙂???

janka1874
11. júl 2009

Ahojte
potrebovala by som poradiť pokiaľ by sa našla taká mamina chystáme sa do poľska mám totiž vyhnliadnutú autosedačku OPTIMA čo je poľský výrobca a preto ju chcem ísť kúpiť tam aj s ostatnými vecami ale najbližšie máme Krosno neviete poradiť kde by som ju tam našla či tam je aj nejaký obchodná dom alebo obchod s detskými vecami

katika82
11. júl 2009

babule dajte potom vedieť ako ste nakúpili my sa chystáme tiež do targu máme to kúsok kedže som z oravy. a plánujeme tam tiež kúpiť viac menej všetko.
Ja by som chcela nejaké vecičky potom na neskôr nie zrovna novorodenecké pokupiť v sekáči robí mi tam sesternica a odložila mi také uplne ako nové a fakt že za pár korún body a dupačky do 20 korún všetko dovezené z ameriky

mikat
12. júl 2009

Ahoj,
boli sme včera na nákupy v Bielsku Biala...chceli sme kúpiť kočík, žiadny sa nám nepáčil, ani zavinovačka do autosedačky. Ale iná mamička by si možno vybrala...Tak nechcem odradiť. Oblečenie sa dá nakúpiť. My sme boli v detskom obchode Gluck, čo je hneď pri dialnici. Majú tam však dosť drahé aj kočíky aj oblečenie. Potom sme išli do Auchanu, to je hneď vedľa a tam sme kúpili aj malinké bodynká, také zavinovacie, aj novorodenecké košielky, aj ponožtičky, čiapočky a pyžamká za veľmi dobré ceny. Bodynká okolo 40,- Sk a všetko bavlnené. Kúpili sme aj novorodenecké plienky pampers a huggies, cena za ks okolo 3,- Sk. Na iné veci sme sa už nestihli zamerať...ale možno pomôže niekomu aspon toto.
Na budúci víkend sa chystáme do Targu, tak tam snáď nájdeme aj ostatné veci, čo sme chceli kúpiť

bibi78
14. júl 2009

ahojte, ja teda nechystam nakupy v Polsku, ale napadlo ma, ze cez e-shopy to tiez ide a nasla som krasnu postelnu vybavicku zn. Darland, co je vyrobene v Polsku. nemate nahodou niektora skusenost s touto znackou? poradila mi to jedna holka, predavaju sa na webe ebutik.cz... vdaka!

mikat
20. júl 2009

Ahoj, my sme boli v sobotu v Targu. Boli sme na trhoch aj v centre mesta. Na trhoch si mamicky kupia za vyhodne ceny dojcenske podprsenky, tehotenske nohavicky, stahovacie nohavicky po porode, kojenecke kosielky s otvormi, aj pyzamka....za velmi vyhodne ceny. Oblecko pre babatko sme nehladali, tak neviem ake ceny tam boli.
V meste sme boli v dvoch detskych obchodikoch. V jednom babyboo, ktory ma aj e-shop, tam sme nakupili vsetko, co nam este chybalo...a mali tam velky vyber kocikov, autosedaciek aj postielok...

lul
20. júl 2009

ahojte, maju v polsku aj bugaboo?

to.beruska
21. júl 2009

ajojte baby!my sa chystame do targu sobotu.mozem sa spytat kde je ten obchod auchanu,a cez ktory hranicny priechod sa tam dostaneme.lebo o tom som este nepocula

mikat
22. júl 2009

my sme boli v Auchane a isli sme cez český tešín

majaza
24. júl 2009

to.beruska, auchan nieje smerom na Targ, je to pri Bialsko-Biala

Baby a je v Targu aj iny detsky obchod okreme toho babyboo???

cetera
24. júl 2009

a nahodou neviete o nejakom takom obchode s kociarmi a vybavickou v Krosne a okoli? Kolko vas tam vysla zavinovacka...?U nas je teraz akcia 30 percent zlava tak neviem ci sa mi oplati ist do toho Polska......Nieco nakupene mame a pre tych par veci no neviem....poradte

martinkastanko
24. júl 2009

majaza - My sme v Novom Targu objavili 2 obchody. Jeden je ten o ktorom píšeš - babyboo. Druhý sa volá Bobas a je na námestí, kúsok asi 1 minútu chôdze od babyboo.

majaza
24. júl 2009

martinkastanko, dík.
A aký tam majú výber?
Majú kočíky, postielky? či len vecičky?

a do toho babyboo sa dá ľahko trafiť?

my sa chystáme v utorok, dúfam, že tam majú normálne otvorene...

majaza
24. júl 2009

ešte ma napadlo, ked v tom babyboo by sme nakupili viac, neda sa tam zjednať zľava?

martinkastanko
27. júl 2009

My sme v prvom rade našli obchod Bobas, je na námestí, takže sa hľadal v pohode. Babyboo je 1 minútku od neho. Keď vychádzaš z Bobas, treba ísť vpravo a zachviľu na ľavej strane je Babyboo. V Bobas predávajú všetko, aj kočíky aj postieľky, ale obchod Babyboo sa mi zdá lepší a aj výber je väčší. Či by dali zľavu pri väčšom nákupe, to neviem.

lenca30
27. júl 2009

ahojte babulky....takze v Nowom Targu je novy obchod s detskými vecami. Zabudla som si doma prospekty ale zajtra to hodim na web. Bola tam svagriná a ze vraj je uzasny. Vola sa baby city a je ak niekto poznate Targ tak na kruháči ako sa uz ide na trh ale odbočite do prava. Je tam take záhradkarstvo a vedla. Ale dam presnu adresu. Idem 20.8. tak dam aj info. papa

majaza
29. júl 2009

lenca30, nevieš teda adresu a nazov toho obchodu?
Chystame sa zajtra do NT, tak by sme tam možno kukli.
Dik