Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

janka1874
29. júl 2009

a neviete niekto sú také obchoďáky aj v Krosne?
a ešte ma napadlo nevideli ste niektorá v tých obchodoch tú autosedačku Optima to je kategória od 0-25kg že aká je na ňu tam cena

tlenka
29. júl 2009

majaza:

SKLEP "MALUSZEK" - vola sa to presne BABY-BOO, ul. HARCERSKA 7 /nachadza sa to pri kine Tatry/ a je tam aj parkovisko pri obchode
SKLEP "ŚWIAT DZIECKA", ul. SOBIESKIEGO 4A
SKLEP "BOBAS", ul. Rynek 31
.. a ten novy obchod, co je na zaciatku po pravej strane ako sa vchadza do N. Targu, tak tam maju podla mna dost draho.
... v Baby-Boo je kadeco na vyber a dobre ceny /ja mam odtial postielku Hippo Drewex/ 🙂 ... napr. take kojen. kosielky so zapinanim alebo viazanim na bok tam vyjdu nejak 56 Sk na prepocet a u nas v SR vyjdu aj cez 100 Sk/ks

katika82
29. júl 2009

tlenka - prosím ťa sú tie obchody otvorené aj v sobotu??? nevieš??

a ešte som sa chcela opýtať či sú niekde na trhu stánku pre tehulky

majaza
29. júl 2009

tlenka, dakujem moc, dufam, ze dobre nakupime, potom podam spravu 🙂

lenca30
29. júl 2009

ahoj majaza. neviem presnu adresu vola sa to baby city, ale nebola som tam. miavin napis ona tam bola

tlenka
29. júl 2009

katika82: ano su aj v sobotu.. tusim do 14.30 hod.
a na trhu maju kadeco, aj stanky, kde predavaju detsku vybavu, aj tehu nohavice... je ich tam viac, len treba pozerat

monterka
1. aug 2009

Ahojky holky,nezlobte se že sem vám lezu,ale zajímá mě jestli některá z vás má z Polska kočárek. Přemýšlíme o koupi v Pl,ale mám obavu aby byl kvalitní. Líbí se mi V cross a Bolder...nevíte jestli ho seženeme v Pl.Těšíme? Díky

katika82
4. aug 2009

ahojte babule,
tak sme boli v sobotu v tom poľsku v novom targu

obchod maluszek teda presne sa volá baby boom je novom targu. na rýnku to je u nich námestie sú po rohoch také ulička a jedna sa volá harcerska konrétne je to na harcerzskej 7, tak kúsok po nej prejdete a je kino tatry a oproti nemu je ten obchod. oplatí sa ta,, kočíky tam majú v takých cenách ako na trhu, my sme kupili na trhu viac sa nám pačila farba aj konštrukčne sa nám zdal lepší a dávali naň aj záruku. v ochode majú všetko pre bábo a za dobré ceny teda prijateľné oproti našim.
na tržnici som našla stánok pre tehulky kde majú naozaj všetko od košiel, blúzok,riflí, elegantných nohavíc, trištvrťových nohavíc proste naozaj všetko. ja som si kupila dvoje riflí jedny na traky a jedny klasické také letné za 50 eur oboje, potom normálne v stánkoch také trišká prešívané pod prsiami pekne sedeli na bruško tak tie boli po 6-8 eur. takže vrelo oporúčam na nákupy v poľsku, my sa chystáme dokpiť ostatnú výbavičku teda flašky,cumlíky a také veci tam do toho obchodu

bebebrumik
4. aug 2009

ahojte babky, oplati sa ist do PL kvoli umelemu mlieku???Mate s tym skusenosti????

vm72
5. aug 2009

Ahojky monterka!
Měla jsem ten samý "problém" jako Ty.Moc se mi líbil V-cross a Bolder a pořád jsem váhala... Potom jsem se dozvěděla,že oba tyhle typy se vyrábějí v POLSKU. 😕
A protože se mi tam na tržnici líbil jeden kočárek za slušné peníze,nakonec jsem se rozhodla pro něj.Je to taky polská výroba a velice mi připomíná právě ten Bolder.
Stál nás 7 000,- a je to hluboká prostorná korba,sedačka,autosedačka,má tašku na řidítkách,zabudovanou síťku proti hmyzu v boudičce a ještě jsme dostali zdarma pláštěnku.Záruku budu mít 2 roky od TP,což mám v říjnu.A kdyby se s ním náhodou něco stalo a potřebaovala bych ho opravit,půjčí mi zatím náhradní.Ale já doufám,že to nebude potřeba.Jak říkám,rozhodla jsem se,když jsem se dozvěděla,že moji favorité jsou taky polské výroby.Takže určitě je chrlí jedna továrna a tenhle je navíc o dost levnější.
Kdyby jsi se chtěla mrknout,mám ho v albíčku,ale ten blesk tu barvu trochu víc nasvítil,než je skutečnost.Je tmavě šedý-antracit s kvítky.Ale těch vzorů tam mají mraky. 😵
Tak přeju šťastnou ruku při výběru. 😉

monterka
5. aug 2009

vm,díky za odpověd! Právě že vím že sou to pl výrobky tak mi příjde zbytečné vyhazovat za ně plno peněz tady když vím,že tam je seženem podstatně levněji. Na bolder sem slyšela že má daleko menší sporťák než ostatní kočárky,takže asi vyhraje v cross. Pokud ho tam někde seženem. Kočárek ste vybrali pěkný,není to dorjan (taky polský) a barva je hezká.

vm72
5. aug 2009

Děkuju za pochvalu.Ve skutečnosti je mnohem hezčí. 😵 Ne,ne.Dorjan to není.Jmenuje se CAREN.Já jsem původně chtěla taky X lander,ale těch jezdí u nás půl Pardubic a ta druhá polovina města má V-Cross,tak budeme alespoň originální. 😀
A hlavně-pro ten Bolder by se muselo jet do nějakého většího města,ale my jezdíme do Polska když jsme na chalupě (máme to asi 5km) a tam je jen takové malé lázeňské město s tržnicí (Kudowa Zdoj) a když jsem tam tenhle viděla,bylo rozhodnuto. 😉

monterka
5. aug 2009

Aha,ale je pěkný! My sme na dědině a okolo jen menší městečka,takže ten V cross tu tak populární není jak ve velkých městech. Taky se může stát že se zamiluju do jiného a bude to 🙂 Jezdíme do Pl.Těšína a tam je velká tržnice + dva (možná víc) obchody,tak si myslím že určo s prázdnou nepojedem. Kupovali ste tam jen kočík nebo aji něco jiného pro mimi?

kurtakova
5. aug 2009

Ahoj katka,

Ja sama som kupovala výbavu v Jablonke bola som viac spokojná ako keby som ju kupovala u nás. Tá obsluha bola u mňa na 100%. Mala som určité požiadavky u kočíku, ktoré mi splnili na viac ako na 100%. Neváhaj a chod tam si kúpiť výbavu. Dali mi aj zľavu a veci navyše. Bola som moc spokojná

vm72
5. aug 2009

Koupili jsme tam do něj zrovna peřinky.Žádné krajky a tak,ale jen bílý obdélníkový polštář v rohu s bílou výšivkou - sluníčko usínající na mráčku a to samé deka.Měli v různých barvách a ta výšivka byla vždycky v barvě látky.To stálo 350,-Kč a larisku do kočárku v barvě těch kytiček,takže žluto zelenou s výšivkou dvou slůňat jak mají k sobě choboty.Ta stála 250,-. A soupravičku do porodnice.Chtěla jsem celou bílou a má jen malou bíle vyšitou kočičku a je to kabátek,košilka,dupačky,bryndáček a pacičky za 300,-.Postýlku mám takovou tu dřevěnou klasiku,poděděnou,ale chci si tam koupit novou madraci,ta vyjde na 350,-.
Mají tam i nádherné fusaky na zimu,všeljaké polohovací židličky,hrací deky,postýlky,povlečení i s mantinely... Ale to nevím na kolik vyjde.Já mám plno věcí po malé,takže je kupovat nemusím.
Ale výběr je tam fakticky ohromný,radost nakupovat. 😵

monterka
5. aug 2009

Do kočáru chci tu deku španělku,postýlku máme taky starší a matračka je tam za dobrou cenu. My čekáme první takže budem kupovat vše a určitě tam na to juknu. Se těším...už aby sme tam jeli 🙂 Ještě jednou díky!

szilvia31
5. aug 2009

ahojte babulky nevie niktora z vas kolko stoji v polsku kocik bolder3?Ako je dobre platit?
dakujem za odpoved pa 🙂

monterka
5. aug 2009

Szilvia,to bohužel nevím ale slyšela sem že u Bolderu je daleko menší sporťák a děti z něj rychleji vyrostou. Já ho chtěla taky ale asi od něj upustím a co sem se dívala na rozměry na netu,tak je opravdu menší.

szilvia31
5. aug 2009

monterka dakujem za radu

bodzlomu
10. aug 2009

aj my sa chystame ist nakupit vybavicku pre babätko do Polska... dakujem, precitala som si tu vela dobrych rad 😵

janka1874
17. aug 2009

ahojte
my sa chystáme do poľska do Nového Targu poradte kde sa dá dobre nakúpiť hlavne čo hľadáme je autosedačka ich výroba a to lehátko pre bábo no a radi by sme aj postieľku kúpili no neviem či to všetko nájdem aj niekde na trhu alebo nie a kde sú nejaké obchoďáky ak viete poradte prosím
ďakujeme

tlenka
18. aug 2009

ahoj janka1874,... vyssie presne o tom pisem:
obchody Nowy Targ:

SKLEP "MALUSZEK" - vola sa to presne BABY-BOO, ul. HARCERSKA 7 /nachadza sa to pri kine Tatry - takze zachytny bod, keby si nevedela, staci sa opytat Poliaka na to kino/ a je tam aj parkovisko pri obchode
http://www.maluszeknowytarg.pl/

SKLEP "ŚWIAT DZIECKA", ul. SOBIESKIEGO 4A - ten je tusim v obchodnom dome, hore na 3. poschodi, take male oddelenie

SKLEP "BOBAS", ul. Rynek 31
http://www.feretti.pl/PL/index.php?option=com_c...

.. a este je novy obchod tusim Babyland, ci ako sa vola, je na zaciatku po pravej strane ako sa vchadza do N. Targu, tak tam maju podla mna draho

... v Baby-Boo je kadeco na vyber a dobre ceny, od kojen. oblecenia, potrieb, postielok, kocikov, autosedaciek, paploniky, vankusiky do postielky, supravy do postielky, prebal. podlozky....

janka1874
18. aug 2009

tlenka a nevieš náhodou dajú sa aj na trhu nájsť autosedačky a lehátka postieľka podľa mňa určite ale ja hlavne tieto 3 veci potrebujem

janka1874
18. aug 2009

a ďakujem za rady určite sa zídu 🙂 🙂 🙂

tami_tami
18. aug 2009

janka ja som kupovala na trhu kocik aj autosedacku - postielky maju len treba najst to miesto kde je nabytok a taketo veci - spravia ti aj na zelanie rozmer a farbu aj ti ju dovezu ak nemas ako vziat... len to treba najst alebo sa pytat... - lehatko - neviem co myslim tak o tom neviem ale vsetko co treba kupis na trhu a lacnejsie ako v obchodoch

natalia777
18. aug 2009

Caute kocky, ja som bola v novom targu minuly tyzden a bola som velmi spokojna, isli sme tam kvoli kociku a odchadzali sme nad mieru spokojni.... vsetko sme si poriadne premysleli a pochodili najprv po sloven. obchodoch ale pravda je, ze skoro uplne vsetky kociky v nasich obchodoch su vyrobene v polsku! takze my sme isli do pl a kupili sme taky isti kocik aky bol na sk., lenze rozdiel je v tom ze my sme ho kupili za 9000 sk v pl, a v cene uz bola autosedacka (vajicko) + sportova cast pre vacsie babatko + vanicka + prsiplast a taska na nakup a na rucku 🙂 takze sme velmi spokojni a bolo z coho vvyberat to fakt baby....a na sk iba za zakladny kocik s vanickou pytali 8600 + trebalo dokupit zbyok! tak drzim vam palce aby sa aj vam tak postastilo. caute 😀

tami_tami
18. aug 2009

mna vysiel kocik uz aj s autosedackou na 220 eur - bez autosedacky bol za 180 - je to tiez trojkombinacia so vsetkym co moze byt - nakupny kosik pod kocikom, taska na rucke, vanicka... a vsetky tie srandy co k tomu patria... cize fakt na slovensku by som nekupovala kedze tie ceny su fakt velmi rozdielne...

tami_tami
18. aug 2009

a inac prisla som domov a zistila som . ze dalsie dve baby z konika kupili tam kde ja presne ten isty kocik len v inej farbe 😉

janka1874
18. aug 2009

no veď práve o to ide väčšina vecí sa aj tak vyrába v poľsku tak prečo preplácať a aj tú autosedačku čo chceme to je tiež poľský výrobok a podľa stránok by mala byť o cca 30eur lacnejšie len neviem či ju na trhu nájdem ale skúsime

petra2505
18. aug 2009

Baby neviete ci sa v Polsku oplati kocik Firkon Verano?