Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

kaara1980
12. apr 2011

@beatushka ahoj,akurát som narazila na ,tvoj, link .super lacné vecičky.Kupuješ odtiaľ?Ak ano,aká je kvalita?

juska
16. apr 2011

@beatushka ty si mi dala! práve som tam urobila objednávku za 60 eur, no ale nekúp to, keď potom je poštovné a doprava zadarmo 😀

kaara1980
16. apr 2011

@juska aj ja objednala 😅 a som maximálne spokojná.Mala som objednávku nad 60e,ale aj tak som platila dopravu 2e,ale aj tak sa to oplatilo,ešte mi to aj UPSka doviezla pred dom 😉 .Veru,odteraz kupujem len odtiaľ.Výrobky Poľské,ale naozaj kvalitné.

juska
16. apr 2011

tak to sa teším, že si spokojná, neviem sa dočkať, kedy ku mne dorazí balíček, tie vecičky tam sú naozaj krásne

beatushka
17. apr 2011

@kaara1980 som rada, že si spokojná 🙂
@juska dúfam, že aj Ty budeš 🙂
ja som maximálne spokojná, mám odtiaľ aj postieľku a je ok, prežila aj cestu bez poškodenia... no dobrí sú 😉

juska
23. apr 2011

@kaara1980
@beatushka
baby ja som nadšená!!! objednávala som v sobotu, vo štvrtok bol balíček doma. oblečko krásne a ostatné vecičky tiež, prišlo všetko, presne tak, ako som objednala, fakt veľká spokojnosť, odporúčam. moja mamča bola unesená z tých dupačiek 🙂 poslali aj 10%nú zľavu na ďalší nákup, určite sme s týmto obchodom ešte neskončili 😉

luckai
25. apr 2011

Neviete niekto ci budu teraz v sobotu trhy v Nowom Targu? Maju tam mat nejake oslavy alebo nieco take k blahoreceniu Jana Pavla II v nedelu, tak ci to nejako ovplyvni trhy...??? Diky!

saeda
26. apr 2011

@luckai ahoj, no moji svokrovci sa tam v sobotu chystaju... tak dufam, ze teda sa neprevezu.... ale oslavy hadam neodvratia polskeho obchodneho ducha 😀

luckai
27. apr 2011

@saeda ano, v to dufam aj ja! 🙂

fubinka
13. jún 2011

neviet či sa da v poľsku kúpiť slnečna clona na kočík? dakujem

janulkan
15. jún 2011

Ahojte, chcem sa spytat ake mate skusenosti s nakupmi a cenami v Polsku bude v Nowom Targu alebo v Jablonke na trhoch. Mimi cakame koncom oktorbra, takze by sme potrebovali vecicky skor na zimu, vanicku, poslitelku a pod. Ale jediny mozny termin kedy by sa dalo ist mi vychadza v polke jula - 26tt je este relativne na chodenie po trhoch fajn myslim 🙂 vo vyssom stadiu by som sa asi bala ist a aj chodit tolko. Myslite ze budu vtedy aj nejake zimne vecicky? Oplati sa to cenove?

ajkoajanka
3. júl 2011

prosim Vas, neviete mi nahodou poradit, kde v Novom Targu su trhy? vdaka.

ivkaj
26. júl 2011

Ahojte, nevíte někdo jestli a případně kdy jsou trhy ve městě Glucholazy?

karrelia
7. sep 2011

Ahojte viete prosim poradit nejaky obchod v Jablonke s detskymi vecami - potrebovali by sme autosedacku . dakujem.

pjegava
14. sep 2011

moje skusenosti s nakupmi v targu - boli sme v dvoch obchodoch Baby Boo v centre mesta a Baby city na zaciatku targu. Kupili sme mnozstvo veci - cez postielku, matrac, obliecky, po cumle, flasky, podbradniky... niektore ceny - odsavacka mlieka u nas 50 eur, tam ta ista 20 eur, flasa sklenena u nas 7 eur, tam 2 eura, vanicka u nas 12 eur, tam 4 eura... takze cenovo neporovnatelne so svk. u nas max spokojnost. v baby boo je mozne platit iba v hotovosti, vezmu aj eura, v baby city mozne platit aj kartou. na nejakom fore pisali baby o problemoch s reklamaciou v baby boo, no my sme tam nekupovali nic take, co by sa oplatilo ist reklamovat, takze tie reklamacie ma nejak netrapia 🙂

divosko
22. sep 2011

@pjegava ahoj...kukala som tie dva obchody na mapke...zdaju sa mi od seba dost daleko:( najdem ich polahko..?.chystame sa tam v sobotu...este dobre ze si napisala, ze sa v baby boo neda platit kartou...zajtra pojdem utekat vybrat nejake korunky....skoda, ze platba kartou nemozna...a v dnesnej dobe:( co uz....dakujem...za pomoc !

deborah77
3. nov 2011

Čaute baby, koľko stoja autosedačky od 9rokov v Poľsku? Aké sú dobré? Kupovali ste aj stoličky na kŕmenie? My sme tam nakúpili celú výbavu a sme spokojní, ale tieto veci som si nestihla všimnúť. Ďakujem, čaute.

deborah77
3. nov 2011

Čaute baby, koľko stoja autosedačky od 9rokov v Poľsku? Aké sú dobré? Kupovali ste aj stoličky na kŕmenie? My sme tam nakúpili celú výbavu a sme spokojní, ale tieto veci som si nestihla všimnúť. Aké športové kočíky sú dobré? Nemám vôbec prehľad, myslím už pre také ročné dieťa. Ďakujem, čaute.

pjegava
6. dec 2011

@divosko ahoj, sorry, dlho som tu nebola, ale dufam, ze ste nasli a dobre nakupili 🙂

divosko
7. dec 2011

@pjegava AHOJ boli sme aj sme nakupili...trosku sme pobludili, ale inak fajn...nic sa nedeje 🙂)))

myska25
6. mar 2012

Ahojky holky, chceme jet do Polska na nákupy v sobotu před velikonocema 7. dubna, nevíte jestli budou tržnice otevřené? Díky za odpověd

opelastra
9. apr 2012

maminky ktore ste objednavali kde ste objednali?poslite my stranku prosim neviem nic najist vdaka 😉

opelastra
9. apr 2012

@juska a kde si urobila tu objednavku das my kontakt prosim dakujem 😉

mravvcek
9. apr 2012

@beatushka
@juska baby odkial kupujete z polska?objednavate alebo osobne chodite?Ake je postovne?

juska
11. apr 2012

@opelastra ahoj, objednávam z kojenecke-obleceni.cz, majú poľské vecičky, ale česká stránka, kvalitné a za rozumné ceny. poštovné nad 60 evri zadarmo 🙂

hela_tn
22. apr 2012

@erika12345 prosim ta, boli ste nakoniec v tom Bielsko Biale na nakupy?ak hej, kde presne.a boli ste spokojni?dik🙂

erika12345
24. apr 2012

@hela_tn ano, boli sme tam, kde je Auchan, vedla neho je taky obchod pre deti, tam sme kupili postielku. Celkom sme boli spokojni, aj v Auchane sme pokupili a o dost lacnejsie nez u nas veci z Canpol Baby, hlavne kolotoc nad postielku, hraciu deku a hrazdicku, to sa fakt s cenami od nas nedalo porovnat.

hela_tn
24. apr 2012

@erika12345 dik za info🙂no my sme zatial este v Polsku neboli, len dakedy pred 15 rokmi na trhu, ked bol ten boom, ale citala som, ze detske veci sa tam velmi oplatia, tak sa tam zbehneme pozriet🙂

erika12345
24. apr 2012

@hela_tn Nemas za co. 🙂 Ja som tam pre maleho na trhu nenakupovala, ale v obchode su tam niektore veci fajn. 🙂

veve19
17. sep 2012

dobrý večer, prosím vás vie niekto či budú 22.09.2012 v nowom targu trhy? Dakujem.