Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

kesinka
9. dec 2008

Maminky, v sobotu sa chystame na nakupy do Noveho Targu a ostali sme zarazeni, ci este budu brat na trhoch slovenske peniaze. Neboli ste tam teraz niekedy ako akceptuju este nase slov.peniaze? Dakujem.

livia76
9. dec 2008

kesinka-nieje s tým problém 😉 -teraz sa však skôr oplatí vymeniť-lebo je priaznivý kurz-inak sa ti môže stať,že na trhu ti zmenia 1: 10 v banke cca 1: 8 čo je na tisícke 200 korún 😀

sassi
9. dec 2008

my vždy meníme na zlote, a kurz je teraz práveže vyhodný, ja by som radšej zmenila na Zlote, ved im ešte budu platiť dlho 😉

zadda1
10. dec 2008

my sme boli minulý týždeň v stredu v jablonke. berú aj slovenské. dokonca ich aj chcú, lebo zloty je slabý. oni si to potom asi hneď menia. my sme mali tiez vymenene na zlote. zalezi potom na koho natrafis. niektori obchodnici menia 1:10. vtedy sa ti to riadne oplati. ale niektori nie su blbi a vedia si to preratat. ja som tam chodila s kalkulackou. napriklad za kocik chceli 10.000,- slovenskych. a my, ze mame len zlote. sa im nevidelo. a chceli od nas vediet po kolko ich mame. mali sme za 8,10 ale nepovedali sme im. chceli teda 1.300,- zlotych. vravime, ze nie menej. tak dali 1.200,-. takze nas vysiel 9.720,- Sk. potom sme im ten kurz povedali. ale boli velmi mili. sme sa vlastne dohodli, aby boli obe strany spokojne. podali nam ruky, zalezali pekne vianoce a zdrave babo i bolo 🙂

sassi
10. dec 2008

v obchodoch sa takto nehandluju, tam to vychadza preto lepšie
lebo takto zi zmenia oni SKK na Zlote
Ale v obchodoch su ceny rovno v Zlotych a držia sa, bez ohladu na kurz koruny 😉
Napr naš kočík stal 1000,- Zlotych aj ked bolo Zloty po 10,- aj ked bol potom za 8,90,-
takže sme povodne ratali že vyjde 10.000 a vyšiel nakoniec 8900,- 😀

zuzana1122
26. feb 2009

Ahojte, nebol niekto v Polsku na nakupoch vybavicky v poslednej dobe? ci sa to este oplati po prijati eura?

emogeon
26. feb 2009

zuzana v polsku sa to urcite oplati, ved kurz zloty je vyhodny 😉

zuzana1122
26. feb 2009

A vedel by niekto poradit ci je lepsie ist na trhy alebo do obchodov, pripadne kde presne? dakujem pekne, nechce sa mi citat celu diskusiu, zvlast ked uz to nemusi byt aktualne...

luciarichard
2. mar 2009

Ahojte aj ja by som sa chcela spytat ci mate niekto skusenosti s nakupom detskej vybavicky (kocik, postielka, ...) v Polsku. A hlavne ci ist na trh alebo do kamennych obchodov a kde to Targu alebo do Jablonky ? Dakujeme ... 😉

janja2502
2. mar 2009

ahojte, ja som bola minuly tyzden v Krosne a kupili sme asi vsetko: od kocika, cez vanicku az po postielku s komplet vybavou 🙂

majuska0
2. mar 2009

janja2502 a menila si peniaze na sk alebo v pl. Myli tam kociky V-max od byby smile a graco quatro tour de luxe?

janja2502
2. mar 2009

peniaze sme menili rovno v polsku a take znacky som si ani nevsimla. videla som tam tako, xlander, coneco. Ja som na znacku nepozerala.

aponchie
2. mar 2009

nevim jaky maji kurz na trzistich,ale kdyz platite kartou bezhotovostne tak me to odecita kurzem 6,4 🙂

katka1981
2. mar 2009

Ahojte, maju na trhoch aj supravicky do postielok a perinky? Ja by som chcela od polskej firmy Scarlett, u nas na eshopoch je to drahe. Nepoznate aspon nejaky polsky eshop? Dakujem moc.

michal_spuntik
2. mar 2009

Ahoj Katko, Scarlett je česká a nikoli polská značka (i když vlastě napůl, protože majitelem je pan Krajewski :o) ale skutečně jsou z Česka.
M.

cka
3. mar 2009

ahojte...a neviete o vybavickach a moznostiach kupy v Novom Targu, ci uz v obchode alebo na trhu??
Potrebujeme skoro vsetko okrem postielky. 🙂

ivulik2
3. mar 2009

cka: hned vedla targu je mesto nowy sacz ( novy sonč) a je tamjeden celkom dobrý obchod možeš sa pozrieť aj na nete ake maju ceny http://esklep.babyfant.pl/

určite aj v targu je obchod s detským tovarom ale nenašla som žiadnu webku zatial 🙂 ja tiež zatial iba sondujem lebo tiež pojdem do polska nakupiť zopar veci do výbavy, takže ak niečo najdes budem rada ked daš echo 😀 len nekupuj na trhu počula som že dosť nekvalitný tovar a oblbuju tak neviem....

jonatanka
3. mar 2009

ahojte, mohli by ste poradit kde v polsku sa da kupit pekny nabytok do detskej izby, ideme sa stahovat a chcela by som pre deti novy pekny nabytok a nejake doplnky, najblizsie to mame asi do Jablonky

ivulik2
3. mar 2009

poliaci su dosť známi výrobou nábytku tak myslím že určite nebude problem najsť obchod s nábytkom a aj na tržnici ked sa opýtaš tak ti povedia lebo vetšina trhovníkov ma aj obchodíky

jonatanka
3. mar 2009

dakujem nechcem ist na slepo, pojedme na buduci mesiac, tak snad nieco kupim,

majuska0
3. mar 2009

ivulik2, pozerala som na tu stranku, ale obchod v nowom sacze nemaju, ibaze tam boli stare udaje.

ivulik2
4. mar 2009

v targu je obchod pod nazvom www.maluszeknowytarg.pl viac som nenašla
a v tom nowom sancze je mi luto že su tam stare udaje to som si naozaj nevšimla ale chystám sa tam buduci týžden tak potom napíšem či som tam niečo objavila alebo nie.... ja dufam že ano

zatial objednávam z UK čo sa týka cien vedú je to tam najlacnejšie pozri stranku www.kiddicare.com len ma to jeden háčik delivery je len v rámci UK

adka12
9. mar 2009

Baby dá sa kúpiť výbavička v Novom Targu? Klasická ako zavinovačka, nejaké košielky, čiapočky, bodyčka a tak...

kiki5
9. mar 2009

adka určite sa da. aj ked ja som bola v krosne teraz v sobotu. a bolo tam lacnejšie. napr. kupila som 3 zavinovačky ta najdrahšia tvrda stala 250sk otatne farebne 160sk. za 500sk som kupila 4 supravičky- dupačky košielka čiapočka svetrik- taky ako košielka bavlneny.tak to mam v 4 farbach, no a do postielky baldach. hniezdo paplon vankuš stalo 1000sk a najdrahši madrac v tom obchode asi600sk

adka12
9. mar 2009

Kiki a mali aj postielky?
A čo všetko by som si vlastne mala kúpiť pre dieťatko? Také základné veci na prvé dni, týždne???
Ja nemám ani potuchy 😅

vachovka
9. mar 2009

Kiki kde si nasla take lacne zavinovacky?V tych obchodikoch pri ceste alebo na trhu?Ja som kupila zavinovacku s tou kokosovou vlozkou za 280sk na trhu.Ale co som uplne lacno kupila boza zamatova deka na zips za 180sk uplne smiesna cena.U nas stoji 600.

majkas
9. mar 2009

janja / kiki,

kde presne ste v krosne nakupovali? v obchodikoch pri trhu alebo niekde inde?

cutty
10. mar 2009

Ahojte,chystam sa v sobotu do Polska - Krosna a chcem kupit malej golfac. Neviete ako sa asi pohybuju ceny golfovych kocikov? A su nejake obchody aj v meste, alebo len na trhu? Ja som pred porodom bola na nakupy v Krosne a kupila som tam postielku,hniezdo, bald...,matrac, kocik, proste vsetko a som fakt spokojna s tymi vecami a usetrila som furu korun oproti nasim cenam.

janja2502
10. mar 2009

majkas, my sme nakupovali na trhu, tie obchody co su pri ceste.

sonne
10. mar 2009

Ahojte dievčatá. Prosím som zo stredného slovenska a chcem ísť tiež na nákup do Krosna. Tak sa teším, že sa tam dá tak dobre nakúpiť. Prosím a cez ktorý hraničný prechod sa tam ide? 😎