Kde v Poľsku kúpim výbavičku?

katka84
19. apr 2007

Ahojte. Chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s nákupmi v Poľsku. Chcela by som ísť na nákup výbavičky do Poľska, lebo som počula, že sa to veľmi oplatí, len nepoznám tie miesta, kam treba ísť. Budem rada ak napíšete, aj ak máte nejaké skúsenosti s takýmito nákupmi.

dahlia23
18. aug 2009

baby, sa pochválte, aké kočíky ste to kúpili 🙂 tami_tami a natalia777. aj ja chcem vedieeeť. 🙂

tami_tami
19. aug 2009

dahlia23 - ja mam galax - na nete ho nenajdes - jedna holka ho ma v inej farbe v albume ak chces poslem ip s linkom

natalia777
19. aug 2009

Dahlia23, tak my sme kupili kocik podobny tomu bolder4 najdi si na nete, a sme spokojni ako som uz pisala, je lahucky, patri k nemu vanicka+sedacia cast pre vacsie babulo+autosedacka+kosik+taska na rucke 🙂 a to vsetko len za 270 eur 😀 na sk bez sance. Neskor ho dam do albumu, musim odfotit a jeden si aj vytvorit 😀 ale maju krasny vyber a vsetky mozne farebne kombinacie....

radushka
19. aug 2009

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s nákupy v polském těšíně? novy targ máme trochu z ruky 😀 .Na trhu vím co je, spíš mě zajímají kamenné obchody.Dík moc 😉

tlenka
19. aug 2009

janka 1874... no na trhu treba popozerat ci maju postielky a autosedacky, to netusim.. ale tam velmi spekuluju s cenami... radsej v obchode by som kupovala

millada
19. aug 2009

dá sa platit v obchodoch kartou? Ak nie, su tam niekde bankomaty alebo ste si brali do Polska celu hotovosť so sebou? 😕

dahlia23
19. aug 2009

tami, pošli mi, pls, ten link do IP. Ďakujem 🙂
ozaj, neviete niektorá ako vyzerá zavinovačky z ovčieho rúna? nie fusak, ale origoš že zavinovačka. to by v PL mohli tiež mať. A malej chcem kúpiť aj ovčinu na spanie - paplón + vankúš + podložka. to sa tam asi tiež oplatí.

tami_tami
19. aug 2009

dahlia mas ip

andrea36
20. aug 2009

Ahojte,chcela by som sa opýtať,či v Polsku kúpim aj kočár Peg Perego.Chystáme sa do Bielsko Biala a Žiwiec 😉

kuspitka
20. aug 2009

Ahojte.ja by som sa chcela opytat ci su v Plosku lacnejsie kociky ako na Slovensku.???

andrea36
20. aug 2009

Určize sú a skôr sa oplatia kúpiť značkové,ako tie ich.Vraj sú za super ceny

kuspitka
20. aug 2009

a nevies mi prosim ta poradit aj stranku???

andrea36
20. aug 2009

Bola som mimo.Neviem,ale chcem si tam zavolať. možno aj dnes ohľadom kočárov o ktoré mám záujem .Potom dám vedieť.

danka24
20. aug 2009

ahojte nahodou nebola niektora kupovat v nowom sonci? my chceme ist kupit tam do Babylandu maju velky vyber..

roza111
24. aug 2009

ahojte, videliu ste niekde v Polsku kocik camarello q 12? da sa tam kupit? samostatne alebo v trojkombinacii? ak mate skusenosti, ozvite sa, prosim🙂 🙂

lenca30
25. aug 2009

ahojte babulky...mate niekto kocik verso? ako ste s nim spokojne a za aku cenu ste ho kupili? D

lenca30
25. aug 2009

ahojte vo strvrtok sme boli aj s muzickom na nakupy v targu. povodne som chcela kupit V max od baby smile ale na trhumali len jeden aj to z rezervovaný. tak sme kupili verso, ktorý je velmi podobny.predvac nas presvedcil, ze jediny rozdiel je v tom ze V max ma hlinikovu konstrukciu a verso zeleznu, preto je lacnejsi. ale skusala som oba a nie je vo vahe rozdiel. verso s ami zdal dokonca lahsi. je pekny a jednu chybu ma ze sa neda vynicka polohovat skoda, ale bol za dobru cenu, aspon myslim. stal nas 260 euro 3 komb aj s moskytierou a plastenkou.
treba al eporiadne sontrolovat cely kociar pretoze my sme prisli domov a zistilti sme ze na jednom kolecku je defekt., taka mala dierka. a poriadne vsetko odskusat, pretoze ked som chcela vymanit adapter pod autosedackou za vanicku islo to dost tzko. predavac ma presvedcil ze to je nove a musi sa to vychodit. a doma som zistila ze to je pokazene preto to isli tazko. kedze su tie packy z umelej hmota tak som sa bala ze sa to polame, preto sme poprosili svagra nech nam vymeni celu konstrukciu v sobotu. koliesko vymenili v pohode, avsak pri konstrukcii zacali vymyslat. nakoniec ale vymenili. strasne sa mi paci pridam aj do albumu len dufam ze aj vydrzi.
ostatnu vybavu sme kupili v babycity , je to ten novy obchod vedla kruháča, ked idete od popradu na trh, tak po pravej strane. su tam strasne ochotny. kupili sme vanicku so stojanom 580 sk, postielku drevenu so zasuvkou Drewex 80 euro, matrac kokos-molitan-pohanka 20 euro.estenejake drobnosti ako deka, cumliky, hryzatko , hracky dostali sme zadarmo kolieska k postielke a podlozku nepremokavu pod plachtu. oblecenie sa mi tam zdalo drahe ale ostatne veci podobne ceny ako u maluseka. ak by niekoho zaujimalo nieco tak napiste. ak budem vediet odpoviem

katuska15
25. aug 2009

Ahojte baby...prosim bol tu niekto na nakupoch v JABLONKE???Lebo sa tam chystame a chcem vediet ci sa tam da nakupit vybavicka pre babatka...Dakujem

pascalka
29. aug 2009

Ahojte kočky chcem sa Vas spytat či byvaju trhy v Jablonke v stredu?? alebo kedy?? Dakujem. 🙂

katika82
30. aug 2009

pascalka áno len v stedu

vinglik
4. sep 2009

ahojte všichni, jsem tady poprvé, ale jak tak koukám jsem tady jako doma.
chci se zeptat jestli náhoudou nekoukáte po kočárku firkon verano 2009 a jestli se dá koupit někde v polsku, co? víte někdo? děkuji za odpovědi......

dipeja
4. sep 2009

Ahojte, chcela by som ist na nakup do polsk. Krosna. Neviete mi poradit, ci sa to tam oplati - financne, ak ano, kde by som dobre nakupila pre babo oblecko na zimu a ine vecicky? popripade co sa tam oplati kupovat ? (p.s. velmi sa tam nevyznam).

nikiarudi
6. sep 2009

ahojte kočky, mám na vás prosbičku. Neviete nejaké internetové stránky s kočíkmi Quinny v Poľsku?Budem vám veeeeeeľmi vďačná.. 😉 🙂

zuzkabar1983
3. okt 2009

Ahojte kocky, mam iba taku otazocku ... tie obchody babyboo a babycity v Targu su otvorene aj v sobotu? A do kolkej? A ako to je s trhmi ... tam otvaraju skoro rano, ze?? A este jedna otazocka ... tie trhy funguju aj v zime, napr. v decembri??

Dakujem velmi pekne za odpovede

minka21
18. okt 2009

ahojte,neviete ci sa daju v polsku kupit tie prenosne kosiky pre babatka?take tie rozkosne aj so strieskou🙂mam skor blizsie do Tesina a neviete kde tam kupim tehu modu?ci trhy ci normal obchod.

robka
19. okt 2009

ahojte mi sme kupovali quinny buzz v Targu v obchode babyboo boli tam hrozne mile predavacky a hlavne ochotné maju aj stránku www.babyboo.pl ale moc sme sa z nej nedozvedeli osobne vam tam vsetko vysvetlia mi sme s kocikom veeelmi spokojny 🙂

kasperka1983
19. okt 2009

Ahojte

Chcela by som sa opýtat či ste niekto bol kupovat vecičky v NOVYM SACZU???
Sa tam chystame ale bojim sa že tam nič nebude
Dakujem

jana85
26. okt 2009

Ahojda, chtěla jsem se zeptat jestli jste někdo nekupoval kočárek roan marita v Klodsku, chystáme se tam ale bojím se aby jsme tam nejeli zbytečně. Děkuji za odpovedi.

brnka
29. okt 2009

Ahojte, neviete, ci su trhy v Polsku otvorene aj tuto sobotu? ci nahodou nemaju nejaky sviatok... dakujem.

mariangela
29. okt 2009

Nemaju v sobotu nijaký sviatok, ale kedže sa chystajú na dušičky je otázne či bude veľký trh...