Kde všade ste mali sex?

oalaa
9. jún 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😀

teodorka
10. jún 2009

to si bola fakt chora 😀

nadhera
10. jún 2009

a este doplnim,ze to bolo tyzden po nastupe do novej prace 😉 /na pn so bola predtym asi 12rokov dozadu/

nadhera
10. jún 2009

teodorka 😉 😉 😉

jabera
10. jún 2009

to je skoda, ze tu uz skapal pes.. docela som sa sem tesila az dieta zaspi a manzel bude mat ine zaujmy... taka vesela tema, dostala ma do mladosti....

teodorka
10. jún 2009

jabera ...tak hod este nieco... 😀

leniciatko
10. jún 2009

som rada,že nemám len sama bujaré spomienky na mladosť-pochabosť-nahanbosť. 🙂

mikalove
10. jún 2009

baby,neviem prečo je to len o spomienkach,aj teraz by sme mali vymýšlať a každy deň sa tu možme prebiehať 😀 😀

leniciatko
10. jún 2009

jój,to by som musela deti odpraviť niekam,manžel aby bol doma a nie v rachote, a tuším sa mi ani nechce už vymyšlat.....stará overená domáca klasika.

jabera
10. jún 2009

mikalove, ja toho navymyslam, ja mam sex taky, ze decko na cecku 18 hod. denne...

cessy
10. jún 2009

mikalove aj mna to napadlo.....ze prv sme kadeco porobili a teraz su uz z nas konzervy 😖 😒 vzorne manzelky, matky

mikalove
10. jún 2009

jabera a zvyšných 6 vám nestačí? 😀

jabera
10. jún 2009

ja som priserne veci robila.... ale ved uz je to dost davno..
pred domom, kde som uz sama byvala v byte ( lebo som sa rozhodla, ze nebudem vlacit domov len tak hocikoho ) v aute, normalne zaparkovanom medzi ostatnymi autami.. bolo sice asi 3. hod rano, ale mohol niekto kuknut teoreticky... a tam bolo teda vsetko , v tom aute...

nadhera
10. jún 2009

ved aj spat musi 😉

leniciatko
10. jún 2009

za mlada divošky,teraz vzorné manželky a matky -tak to má byť.

jabera
10. jún 2009

hahaha, ale staci, ale teraz je to tak akurat o rychlovkach na gauci.... vzdy dufam, ze sa maly akurat nezobudi.

jabera
10. jún 2009

inac to zas neni tak davno v tom aute, ved to su 3 roky...

jabera
10. jún 2009

a bol o 6 rokov mladsi..

mikalove
10. jún 2009

jabera,tak to máte ako u nás 😀

jabera
10. jún 2009

ten gauc myslis?.... moc ma to tak nebavi, musim sa priznat....

mikalove
10. jún 2009

hej,ten gauč

nadhera
10. jún 2009

a uz sa vam rozpadla roztahovacia postel? vecer sme ju doniesli,rozlozili ...a jedna cast spadla. v plavajucej ostali diery. 😅

mikalove
10. jún 2009

nam sa o chvilu rozpadne ten gauč a to ho mame dva roky 😒

jabera
10. jún 2009

mikalove, ale tak potom to robite este docela vasnivo asi. to gratulujem. ja som momentalne len v stadiu, ze podrzim... ale podrzim rada.

marianka79
10. jún 2009

íha to je teda téma ja by som sa tu mohla rozpísat ale neviem bojím sa ze si to tu niekto kto by nemal prečíta ale aspoň nieco- fajka v reštike pocas obeda fúúha mám pokračovat?

danca.b
10. jún 2009

ahojte
pridavam sa...my na posede ci postriezke...niekolko x...muz je polovnik 🙂 😉

mikalove
10. jún 2009

jabera,aj ja už nedržím 😀
marianka 😕 😕 asi si na prvom mieste

nadhera
10. jún 2009

jednoznacne vedie 🙂

mikalove
10. jún 2009

marianka,daj ešte niečo 😵

jabera
10. jún 2009

marianka, gratulujem! vyborne...

jabera
10. jún 2009

jaj, ale spomenula som si!!!
dotycny predaval v stanku na jarmokoch. bol tovarom kryty cca do pasa, no, ako kde. a tam fajka a honicka, sex nie, to uz som si netrufla....