Kde všade ste mali sex?

oalaa
9. jún 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😀

romeo72
22. jún 2009

Baby, normalne zavidim.....keby moja nabrala odvahu a skusila aspon polovicu z toho vasho....nech robim co robim, stale sa mi nedari nic ine nez totalne konzervativna postel ☹

elule
22. jún 2009

Ahojte no jak Vas čitam tak si aj rozpamatavam aj by som bola zabudla da dake tak napr.schodisko u kamoša na party v noci pred kostolom v garaži a v stane 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frzko
22. jún 2009

Jéééj babulky moje, pripomenuli ste mi staré zlaté časy 😀 😀 to bejvávalo 😀
Aj by som bola zabudla. My........klasika: na chate, na lúke, v lese, a čo zažilo naše prvé autíčko-naša stará 100-večka škodovečka-tá by vedela rozprávať 😀 😀 😀 , v bazéne, v pivnici, počas stužkovej za rohom reštaurácie-vtedy som mala krájanie "stužkovej" torty viete kde 😀 😀 😀 , v našej bytovke na schodisku medzi poschodiami, v kine-ale tam to bola len "ručná práca" 😀 😀 😀 , na práčke, na kuch.linke ..................o tom ako nás načapala moja mama v ich posteli radšej pomlčím=sladkých 17, týždeň zarácha a prednáška o sexovaní, ktorá prišla trošku neskoro 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
No, je na čase pripomenúť môjmu drahému, na čo (okrem iného) slúžia rôzne doplnky a nábytok v našom domčeku a aký dôležitý je čerstvý vzduch a "prechádzky" po prírode 😀 😀 😀 😀 😀

babacik
22. jún 2009

romeo:nevzdavaj to ja som bola niekedy strasne hanbliva,ale nasla som si priatela ktory ma to odnaucil 😀 😀 musela som mat stale tmu a cez den to teda nie 😠

tatolu
22. jún 2009

No my sme kúpili tiež stan. Postavili sme si ho na záhrade, vyskúšali a znovu zložili 😀

frzko
22. jún 2009

tatolu,
dobrý nápad 😀

tatolu
22. jún 2009

no mne sa moc nezdal, lebo k nám chodia svokrovci kedykoľvek sa rozhodnú, bez ohlásenia, a práve obývali vedľajší dom 😔 😀

tatolu
22. jún 2009

No deti zaspali, dosť bolo rozkoše, idem sa do rána učiť 😉

dzio2
10. okt 2009

no na zamrznutej rieke a primrzla mi ritusa ha ha a v teplovzdusnom kanaly pocas -20 stupnov

bambi09
10. okt 2009

dzio 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a čo má Romeo proti posteli??? 😕 😕 😕

judynkavs
18. okt 2009

nedalo mi neprečítať si túto diskusiu od začiatku do konca a dosť dobre som sa zasmiala a pobavila a priznám že aj trochu inšpirovala 🙂
- takže - auto, príroda - čistinka pri potoku, kde nás načapali nejaká neznáma rodinka a tvárila sa, že nás nevidí - bolo to dosť komické 😀 😀 😀, potom areál materskej školy - ale to bolo len v noci 🙂 , doma hádam všade kde sa dá, v bazéne, v stane, v skúšobnej kabínke, v práci v kancelárii po pracovnej dobe... 😅

babacik
26. nov 2009

vidim ze tato tema je uz zabudnuta,tak ju znovu otvorme

tak ako uz vam pribudlo,aj teraz k vasim spomienkam aj ine miesta ohladom sexu?
mne ano ale trosku sa to hanbim napisat,bolo to na cintorine pri plote, 😔 😔

leniciatko
26. nov 2009

babacik fuuuuj, tam by ma to ani nebavilo . nestrašilo tam?

babacik
26. nov 2009

nie,nestrasilo,ono si to v tej extaze ani neuvedomujes,az potom som sa nenavidela 😖

auriane
26. nov 2009

Babacik, tak tomuto neverím 😀 Ja že som sama jediná taká 🙂 Bolo to neplánovane a nie je to vec na chválenie, ale takisto aj ja. Len nie pri plote, ale trošku morbídnejšie. Bola som veeeľmi opitá 😒

babacik
26. nov 2009

som rada ze sme dva,ja som bola triezva,a i tak sm to nemala pod kontrolou ☹

sendyhubka
26. nov 2009

paci sa mi tato tema
tiez by som chcela skusit viac ako klasiku. Auto bolo, aj lesna cistinka aj stoh sena aj doma vsede kde sa dalo,na balkone, ale aj tak tuzim este po niecom pikantnejsom

leniciatko
26. nov 2009

auriane, snád si nebola opretá o pomník? 😀

babacik
26. nov 2009

auriana:nechces nam to prezradit 🙂 🙂

sendyhubka:a tvoj to nechce skusit?

sendyhubka
26. nov 2009

moc nie, vacsinou som iniciatorkou ja.
Ale mohli by ste mi nieco poradit alebo dat namet.
dik

katka1981
26. nov 2009

sendyhubka, co tak akvarko plne cyklid alebo pirani.... 😀

Kaska, cakam tvoj prispevok hehehe

sendyhubka
26. nov 2009

😀 😀 😀 v nom alebo vedla neho

katka1981
26. nov 2009

sendyhubka, v akvarku, aby bolo vzruuuso 😀

sendyhubka
26. nov 2009

nooo, len ci by ma tam aj pockal 😀 😢
a daco pre 46 rocneho chlapca?

katka1981
26. nov 2009

sendy, 46 rocneho chlapca? ups tak to je vekova kategoria mne vzdialena, ale myslim, ze rybickam na veku nezalezi 😀

sendyhubka
26. nov 2009

rybickam urcite nie 🙂 sice ani jemu vek moc nevadi, skor ta prvopociatocna vychova 😀
a sak daco vymyslim

babacik
26. nov 2009

sendy:tak daj vediet co si vymyslela,rada by som ti poradila ale moj chlopek ma 31takze on ma skor uci ako ja jeho 🙂 🙂 hoci som starsia 😅 😅 😅

sendyhubka
27. nov 2009

casto chodime obchodne do Polska, a teda aj do zmenarne a jedna taka zmenaren je v kniznici,
ze by som nieco skusila? aspon navnadit........

katrin21
27. nov 2009

na polovnickom posede vo výške.. este za mlada 🙂))