Kde všade ste mali sex?

oalaa
9. jún 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😀

jabera
10. jún 2009

booze, ja som toho tolko zazila a zistujem, ze som snad vsetko zabudla!!!!! to je strasne. pojdem spat a budem nad tym hrozne rozmyslat.

marianka79
10. jún 2009

jááj ale toho je viac oki prezradím v práci v kazdom kúte kým ostatný robili aj my sme robili,vonku pod hradbami,auto to je samozrejmost,pivnica,pod schodami vo vchode,v cukrárni ale to len prsty ježiši som to ja teda...nezabudla som na niečo?jááj ked som prerábala izbu akurát sme to dorobili a sekundu na to vstúpila mama ktorá bola vedla v izbe--extrém

jabera
10. jún 2009

no, mna mam aj nacapala priamo v akcii.... horsie bolo, ze si myslela, ze som este panna, potom uz teda chapala, ze nie som.
marianka, v cukrarni? to je mile.... take sladke.

marianka79
10. jún 2009

a uz končím neviem či to bolo všetko jéj nie este nafiremnej párty na stole vedla v miestnosti sa bavili a teda aj my vymákol nás kolega ale slusne odysiel bože na čo si ešte spomeniem?

marianka79
10. jún 2009

😝 😝 😝 ahojte a poriadne si užite sme tu len raz takže.....dobrú noc vsetkým

mukky
11. jún 2009

emily a ja som tu nesla a ty ano? 😀 😀
dobre som sa nasmiala 😀

oalaa
autor
11. jún 2009

no vidim, ze sa to da robit aj na takych miestach, ktorym by v zivote nenapadli 😀

tynushqa
11. jún 2009

no pre mna bolo asi to naj kino,este ked sme chodili na strednu tak sme sa s terajsim muzom uliali zo skoly a sli sme na prvy film co siel v kine. A nahodou sme tam boli iba my 😉 no ale potom na druhy den som mala spaleny chrbat a kolena z tych kobercekov v a ked sme odchadzali tak ten obsluhovac v kine sa na nas tak usmieval 😀
...potom take bezne ako auto, motorka, plaz /nebolo moc dobre 😅 / wc na diskoteke, les a este aj v na chodbe v panelaku 😉

sweetangel20
11. jún 2009

fíííha, to už aká téma tuto 😎

wladka
11. jún 2009

dobreee.. 🙂 ..ja tiez klasiky, faro, les, odbocky, atd.... ale naj tutovka je v zubnej ambulanci, s neznamym..este pocas vysokoskolskeho studia v CZ.. ale co viem, jeho rodicia boli zubari.. 🤐 tak sme to taaaam 😀 ..

angua27
11. jún 2009

super téma, som sa riadne nasmiala. ja som tiež asi dosť konzerva, taká klasika ako auto (aj keď to len toť pred mesiacom), vonku na záhrade v decembri 😀, na balkóne o 3 ráno. a áno, raz v kine, ale to iba prstíkom bolo, ale aj tak prča, keďže skoro plné kino. 😀 😀 😀

anavila
11. jún 2009

baby a teraz vam poviem gooool
netyka sa mna,ale moj otec videl extremny extrem. Predstavte si situaciu. - Dedinska krcma, 18,00, plno chlapov, co ide z roboty na pivo a jeden parik tam sedel tiez pri stole pri stene. Mali pred sebou uz niekolko prazdnych poharikov a zrazu chlapi mysleli ze vyletia z tej krcmy hned, ked sa ti dvaja zvalili na zem ku stolu a AKCIA - normalne vsetci odisli.... fuuuuuj

tynushqa
11. jún 2009

NO teda tak toto je fakt extrem 😀 a sa cudujem ze ti chlapi odisli, vsak chlapi sa radi pozeraju na taketo prasaciny...
inak to mi pripomenulo ako mi raz mama hovorila ze ked sla vecer z akcie tak u nas na parkovisku take cudne vzdychy a pohyby vychadzali z auta a ked prisla domov ze si zapalila na balkone a kukala na to auto a za chvilu z toho auta vysli dvaja chlapi 😲

zitaje
11. jún 2009

Hehe, tynushqa, ja som take nieco zazila vo vlaku - vysli zo zachodu dvaja chlapici. 🙂

briketa
12. jún 2009

Na co si dodnes spominam bolo na bieluckom snehu v horach, na Silvestra. To sme boli mladi, divoki a strasne rozhoruceni. Pamatam si velmi dobre, ze mi vobec nebola zima! A ked je plno snehu a jasna obloha, je takmer vidno, bolo to naozaj pekne!
Inak MM ma strasne rad ked ho zvediem pred sluzobkou. Ked ho veziem na letisko, niekde odparkujem a vrhnem sa na neho. Ze je super ked na to potom mysli este cely let 🙂

zuzidr
12. jún 2009

briketa škoda nevozím MM na letisko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

anavila
12. jún 2009

briketa, aspon nemusi mysliet potom na ine...je to akasi poistka...aj ja by som tak robila... 🙂

sstefi
12. jún 2009

zuzi, šak mu akože nejaky let obednaj nééé? 😀 neboj nenahneva sa, ked mu po "tom" povieš, že tá letenka je "falošná" 😀 😀 😵

zuzka1.
12. jún 2009

auto, bazen, more, plaz(plaz hroza, peisok vsade)
pivnica u nas v cinziaku, priroda.

viac nepamatam

zuzidr
12. jún 2009

zuzka jak na spovedi 😀 😀 😀 😀 viac nepamätam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sttefi ked ja na letisko do BA netrafím,jedine že by som ho išla zaviesť na vlak na stanicu do PN 😀 😀 😀

zuzka1.
12. jún 2009

Zuzi 😉 😉

odkial si od piestan???my pochadzame ze Chtelnice. Ale byvame v zm uz vyse 20 rokov.

sstefi
12. jún 2009

kurniky šopiky zuzi, ved tam trafim aj ja 😠 nevymyšlaj a "rezervni" jednu letenku 😠 😀 😀 😀

oalaa
autor
13. jún 2009

sstefi: daj potom info ci to fungovalo 😀

anjelik333
13. jún 2009

ahojte tak moje miesta su more, kde to bolo super, vytah /naschval zaseknuty/ 😀 😀 😀 a potom take bezne miesta auto, priroda, pivnica. 🙂 🙂 🙂

sstefi
13. jún 2009

oalaa 😕 ja? 😕 😅 😀 😀 😀

oalaa
autor
13. jún 2009

sstefi: 😀 nie,nie mala som na mysli zuzka. pochopila som diskusiu ked ju precitala este raz. myslela som, ze aj ty chces rezervovat letenku pre manzela 🙂

sstefi
13. jún 2009

to neni zly napaaaad 😀 😀 😀 (keby to tak čital MM, tak by to bol nápad ešte užasnejší 😅 😀 😀 😀 😵

babacik
20. jún 2009

v lese ,na diske vo WC,za oponou v kulturnom dome,na vlakovej stanici vonku,na ihrisku,na kuchynskom stole,uz si asi na viac nespomeniem,ale stalo to zato

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babacik
20. jún 2009

majdzy666 moja rec priroda je silnejsia 😀 😅 🙄