Kde zohnať odpudzovač hmyzu?

denisocka
1. jún 2008

kde sa da kupiť taký ten odpuchovač komárov a hmyzu,do elektriky?

ale nie stojček do elektriky,čo má tu chemiu v sebe a pachom odpudí komáre.

bzucinka
9. jún 2009

Poradte co mam kupit. Byvame v bytovke. My mame vsade na oknach sietky,ale komare sa dostanu do bytu asi cez kadejake skarky a stupacky,alebo neviem kade. A malicka - 8mes. ma stipance na tvaricke aj ruckach :( Chcela som nieco do elektr. ale neviem ci to neskodi takym babätkam. Napr. Raid,alebo...ako to riesite pri drobcoch?

roasha
9. jún 2009

takze ja z vlastnej skusenosti pri dcere nedoporucujem zastrckove raidy,ani biolit,mala v lete mavala alergicke opuchy/pusa,ruky/,a popri inom mam silne podozrenie,ze prave z tohto.ked sme ich nepouzivali,bolo vsetko oki. 😕 🤐

saska.t
9. jún 2009

ja som pouzivala pri malej raid a bolo vsetko ok na upozorneni nebolo nic o nevhodnosti pri detickach a u nas neboli ziadne zle reakcie 😉

petot
15. jún 2009

Dr. Klenner tvrdí, že 10-11g vitamínu C a 200-400mg pyridoxínu (B6), alebo B-komplexu, ústne, denne, ochráni pred poštípaním moskytmi.

Dávkovanie treba rozdeliť na aspoň 4 dávky počas dňa, veľa piť. Takáto dávka vitamínu C je nevhodná pri poruchách obličiek, metabolizmu železa alebo medi a vážnom deficite G6PD.

marina003
22. mar 2012

jediny system, o ktorom viem, ze naozaj skoro 100 percentne funguje je BIOGENTS. kamarati ho maju a cele leto mozu hyrit v zahrade, mat pootvarane dvere do domu, vecer rozsvietene a ziadne komare... 🙂

lusindas
26. aug 2016

@martina46 na heureke je toho kooooopec...skus aj vigooglit...odpudzovac komarov skus zvolit konku obrazky a ak si vyberies ten spravny das navstivit stranku...