Kde zohnať pre malé deti kúpacie pampersky?

lara1705
1. aug 2010

Chcela by som sa opytať kto vie kde sa daju zohnať take kupacie pampersky čo nepremokaju pre male babätka. V jakom obchode alebo či sa daju objednať niekde cez internet ? Vopred ďakujem za odpovede.

latvia
1. aug 2010

v kazdej dobrej drogerke, supermarketoch, hypermarketoch (DM, Tesco,Hypernova, Billa,Kaufland)..

jankapiknova
1. aug 2010

Maju ich v podstate všade v drogeriach a supermarketoch,hypermarketoch....

vinka
1. aug 2010

Ja som kupovala v DM-ku.Sú tam stále.S tým nieje problém to nekúpiť 😉

mirka907
1. aug 2010

no ja som u nas v KE videla len huggies a babylove...kupacie pampersky som si nevsimla

maryanna
1. aug 2010

no popravde neviem či pampers kúpacie má, huggies, dm a podobne majú ale pampers zrejme nie

anjelicek26
1. aug 2010

pampers nema plienky na plavanie, huggies a DM maju

ehm a ku poziadavku, ze nepremoknu. Plavacie plienky premoknu vsetky. O tom to nie je. Maju len zachytit tvrdu zlozku, ak by sa dieta pokakalo, aby sa nedostalo do bazena 😅

lucinka1230
1. aug 2010

pampers nemaju plienocky na plavanie a do vody 🙂

pluto33
1. aug 2010

@lara1705 skus najlacnejsieplienky

1heidy2
2. aug 2010

dm drogerie

stvura
2. aug 2010

Presne ako pisali kocky, len Huggies a Dm plienocky. S oboma sme boli spokojny, asi lacnejsie vyjdu Huggies pre mensie dietako...

petrahy
2. aug 2010

Klikni si tu na inzeráty a tam vedie zohnať viaceré a cena je skoro rovnaká s obchodmi, alebo lacnejšia alternatíva ked rozpredáva niekdo zostatý balíček tak dáva lacnejšie. Ja mám tiež 4 v skrini a ešte ma ich nenapadlo hodiť do inzercie.

bibione
2. aug 2010

v DM-ke Babylove,su jednorazove,v baliku je 11kusov a stoja 4 eura

lenka1smejka
2. aug 2010

hej tie babylove su super najprv sme mali huggies ale zbytocne drahsie a vysledok rovnaky ako tie z DMky babylove