Kde zohnať veci s vtipnými obrázkami a menami?

dzejnulka
7. máj 2007

Ahojte, na fotkach som uz viackrat videla zlate tricka s napsiom "Lubim ocka". Odkial to vsetky mate? 🙂 Kde sa daju take kupit? Dakujem za radu

sisulik
7. máj 2007

dzejnulka...poslem ti IP...

sstefi
7. máj 2007

sisulik, našla si niečo podobné niekde v obchode alebo len cez net?

ikka
7. máj 2007

ahoj, aj ja si prosim nejake info...Vdaka!

emjee
7. máj 2007

dzejnulka, vacsinou sa taketo veci objavuju v bazaroch, ale da sa to urobit aj doma "samovyroba" - vytlacis obrazok na taky nazehlovaci papier, nazehlis kam chces a hotovo 😉

sisulik
7. máj 2007

oni maju web stranku..neviem ci to tu mozem spomenut, ale asi ano..ak nie, tak sorryyyyyy... bess
ja som si tiez od nich uz jedno tricko pre malu objednala: som velka sestra...uz len cakame kedy porodim aby ho mohla nosit..hehe..

dzejnulka
autor
7. máj 2007

Dakujem vam za rady, maminky.. EMJEE super napad so samovyrobou.. ale som trosku leniva.. a predsalen to asi lepsie bude vyzerat ked to urobia "profesionali"... Len tak mimochodom, este mam na to cas, lebo v najblizsej dobe neplanujem mat babo, to ja len tak tu obzeram fotky a ticho zavidim 🙂 No ale preco by som uz teraz nemala ziskavat informacie? 🙂
Sisulik, tu adresu, ktoru si poradila, nenapisalo.. je to nejaky objednavkovy katalog, jeden z tych znamych? 🙂
Ked sa dozviete nieco nove, napiste

dzejnulka
autor
7. máj 2007

OOOOOOO dakujem vam za internu postu... Ja som sa len dnes zaregistrovala tak sa s tym ucim robit.. Ale uz to tam vidim.. Velmi pekne dakujem za pomoc.. Majte sa pekne a nech vam deti robia radost 🙂

biccy
8. máj 2007

Mne sa pacia tricka tu: bess
A mozno ste si to uz aj nasli same. 🙂
Ja mam odtial nalepku na auto.A chystam sa aj na nejake oblecko pre malicku. 😀

sue
8. máj 2007

Emjee, kde sa dá kúpiť čistý nažehľovací papier?

eva4444
8. máj 2007

ja som muzickovi vyrobila take mile na valentina : kupila som biele body s dlhym rukavom a fixkami na textil som napisala lubim ocka, je to super. 🙂
urcite to bude drobcove najoblubenejsie 😀 😀 😀

emjee
8. máj 2007

sue nepoviem ti konkretny obchod, ale mavaju to tam, kde predavaju fotopapier, "nalepky" na cedecka a devedecka, tonery do tlaciarni ... 😉

sue
8. máj 2007

Emjee, ja som sa s tým ešte nestretla, ale už teraz mám kopec nápadov, čo Mackovi vyrobiť, takže ďakujem za radu 😵

emjee
8. máj 2007

sue opytaj sa eni, kde presne to zohnala, robila tak tricko MK pre filipka

kili
8. máj 2007

sue, ty si v 5tt 😲 . Ja žasnem. gratulujem. Kedy si to zistila?

sue
8. máj 2007

Kili, ďakujeme...IP

biccy
8. máj 2007

Emjee,www stranky s detskymi vecami sa mozu pisat a tato www stranka s detskym oblecenim,nie?Nechapem. 😔

ervotoc
8. máj 2007

mozes si ho aj sama spraviť,víde ťa to pár korun 😉 a budeš oírigoš 😉

sisulik
8. máj 2007

skuste si vyhladat v google vyhladavaci pod: bess

emjee
8. máj 2007

biccy
Do príspevkov nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno ale adresu, tel, email, www atď do fóra nepíš. Na zaslanie takejto informácie využi internú poštu alebo email.
jedine linky, kt. nechavam su na clanky a na zahranicne odkazy (nie sk alebo cz) a linky v tejto teme https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... kedze je to tema o webstrankach 😉
ak su tu niekde dalsie linky na konkretne firmy, potom len preto, ze som ich este neobjavila a neodstranila

lienka.
8. máj 2007

tu si mozete vybrat... mimibazar

ena
9. máj 2007

sue: uz som ti pisala IP, len som predtym necitala tuto temu.. 🙂) Som myslela, ze to chces na tie MK tricka 🙂

malaskoricka
14. jún 2008

ja som momentalne objavila taku blaznivu stranku s trickami pre ocinov,mimina ale aj maminy aa tie napisy na trickacj su proste bajecne napr.:
Ocino začiatočník a pritom taky umakaný smajlo
Chlapec alebo dievca? 🙂 neprezradim

alebo potom ajk olekcie pre celu familiu s napismy:
Stastna rodinka
Blazniva rodinka
Vesela rodinka
Spolocny domov

ono su proste uzaasne leen treba vidiet 😉

emjee
22. aug 2008

dzuli27 • Dnes o 08:41
Ahojte milé mamičky,
chcem sa opýtať nepoznáte náhodou web. stránku, kde by som si mohla objednať tričulko resp.dupačky s nadpisom (LUBIM SVOJU MAMINKU).
ďakujem 🙂

danulik • 41tt • Dnes o 09:02
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
bess

emjee
1. feb 2009

ejusa • 1d • Včera o 11:36
Ahojte,neviete niekto,kde sa da objednat ciapocka s menom babetka,alebo body,dupacky atd?Vdaka

margaret1 • 1d • Včera o 12:26
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
bess
mrkni tu

sassi • Včera o 12:41
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
www.rainbowbabies.com - velmi peken a kvalitne
ale na SK zatial neposielaju, tak ak maš niekoho v Belgicku, v Nemecku, v UK

a ešte mamimo
ale z bess aj z mamimo som čítala aj negatívne skusenosti z oblečením, že sa to vyťahá a potlač je nekvalitná, akor len imidžovka, ako na denne nosenie

my mame z BESS len nalepku na auto a ta je supeeeer

jarula25 • 1d • Včera o 12:53
tak ja som objednavala z bessa a vam poviem ze po dvoch vypratiach na 40c mi napis zmyzol a bodycko vyzeralo ako natiahnute na tela no hrozne som povedala ze nikdy viac!!!!!

kisska • 1d • Včera o 14:53
ja som z bessu kupovala sebe aj drahemu tricka, ked som bola tehu, malemu bodynka aj babke k narodkam, aj teraz na vianoce rodinnu sadu a som spokojna. Bodynka naozaj nestihame znicit, lebo z nich skor vyrastie, ale tricka nosime uz vyse roka a su nase najoblubenejsie. Napis sa sice zacal odlupovat, ale prezehlenim sa to da opravit

roasha • 1d • Včera o 15:06
v media klube som ale uz davno malej kupila meno,je to ako vysivka mena,a lepi sa na suchy zips.zips sa prisije na odev,a meno sa len nalepi.

adoracion • 1d • Včera o 20:32
rainbowbabies je pekne ale zda sa mi to drahe a ked to tam kreslim co chcem a ako si predstavujem nadpis neviem si to nejako predstavit v skutocnosti sklamali ma orandzova farba na web stranke a v skutocnosti taka hneda

jaannuusskkaa
12. apr 2011

potrebujem raduuu kde kupim dupacky alebo nieco pre male baby s logom liverpool????

tatiana1760
18. okt 2011

kde zoženiem dupačky alebo overaly s vtipným motívom ako: chceli ste ma, tak tu ma máte....
Stránka bess je o.k. ale chcem niečo ,,lepšie,, vtipnejšie,, A zháňam aj vianočné veci,,,

majula28
18. okt 2011

a čo stránka www.mamimo.sk
😀

kvojtanikova
19. okt 2011

@tatiana1760 ahojky, skus sa spytat na babybazar.sk, uzivatelka marina111, ona robi rozne nazehlovacky, mozno by ti taku vedela spravit, potom uz len nazehlis na hocijake oblecenie. Ja mam takto napisy "Lubim svojho deduska/babicku/tatinka..." , potom "mala nezbednicka" a podobne.

tatiana1760
19. okt 2011
kety3
8. feb 2013

@lienka. mozes mi to pls poslat do IP? rada by som prekvapila manzela, dakujeeeem